Протокол зборів Комітета СРП, 8 листопада 2016 року

Документи радіоспорту

Протокол

зборів Комітета СРП, Громадської організації ЛРУ

8 листопада 2016 року, місто Київ

Голова – Іванчихін М.О.

Секретар – Зикова Л.І.

Присутні – 29 чол. ( представники обласних осередків організації, члени ЛРУ )

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт по фінансовій діяльності (доповідач – Запорожець Л.Д.)

2. Звіт старшого тренера юнацької збірної команди України зі спортивної радіопеленгації Щербатюк Н.І.

3. Звіт головного тренера дорослої збірної команди України зі спортивної радіопеленгації Веліканова М.В.

4. Введення груп Ч12, Ж12 на Чемпіонати України.

5. Принципи відбору до національних збірних команд України для участі у Чемпіонаті Європи серед юнаків ( доповідач – Зеленський С.Г.)

6. Принципи відбору до національних збірних команд України для участі у Чемпіонаті Європи серед дорослих ( доповідач Олешко С.)

По першому питанню СЛУХАЛИ: Запорожець Л.Д., яка звітувала про фінансову діяльність в 2016 році та зробила заяву про складання своїх повноважень.

ВИСТУПИЛИ:

1.1. Іванчихін М.О. –про передачу повноважень казначея Зиковій Л.І.

1.2. Зеленський С.Г. – про розмір стартових внесків на змаганнях, про внески в комітет та ЛРУ, про відшкодування частки стартового внеску Комітету, про кінцевий термін подання заявки на змагання.

ПОСТАНОВИЛИ:

1.1. Звільнити від обов’язків казначея Запорожець Л.Д. та призначити казначеєм Комітету Зикову Л.І.

1.2. Встановити стартовий внесок для груп ЧЖ 12, 14, 16, 19 – 20 грн., для ветеранських груп 30 грн. та для групи Ч, Ж20 – 50 грн. за один змагальний день. Внески в комітет для всіх вікових категорій -30 грн., в ЛРУ -50 грн.тільки для категорій ЖЧ20 та ветеранських категорій.

– встановити кінцевий термін подання заявки до участі у змаганнях не пізніше, як за три доби до початку змагань. У разі порушення терміну подачі заявки буде стягуватися штраф в розмірі 10 грн. за одну особу. Кошти будуть направлені в касу Комітету.

– становити відшкодування частки стартового внеску Комітету в розмірі однієї гривні з одного спортсмена за один змагальний день

По другому питанню СЛУХАЛИ: Щербатюк Н.І. про виступ юнацької збірної команди України на чемпіонаті Європи, Норвегія, липень 2016 р.

По третьому питанню СЛУХАЛИ: Веліканова М.В. про виступ дорослої збірної команди України на чемпонаті світу зі спортивної радіопеленгації в Болгарії, вересень 2016 р.

По четвертому питанню СЛУХАЛИ: Веліканову Н.Л. – про необхідність введення вікових категорій Ч12, Ж12 у Чемпіонатах України.

ПОСТАНОВИЛИ:

Внести доповнення в пункт 3.1 діючих правил змагань з радіоспорту про введення вікових категорій Ч12, Ж12 в чемпіонати України, а також включити дані категорії в ЄДИНУ СПОРТИВНУ КЛАСИФІКАЦІЮ.

По п’ятому питанню СЛУХАЛИ: Зеленського С.Г. про необхідність внести зміни до принципів відбору в дитячу збірну команду України.

ВИСТУПИЛИ:

5.1. Зеленський С.Г., який запропонував на 2017 рік залишити основні пункти відбору 2016 року та додати пунк про те, що спортсмен, який відбирається в одному з діапазонів не повинен посідати позицію нижче 8 місця в багатоборстві.

5.2. Щербатюк Н.І., яка погодилась з вищевказаними принципами відбору, але запропонувала додати, що кандидатура кожного спортсмена погоджується старшим тренером

5.3. Іванько О.В. ( в телефонному режимі) та Зикова Л.І. – про необхідність при підрахунку рейтингу враховувати дисципліну «спринт».

ПОСТАНОВИЛИ: Прийняти варіант принципів відбору до складу юнацької збірної команди України, запропонований Зеленським С.Г. (за більшістю голосів).

З принципами відбору та порядком визначення відбіркового рейтингу спортсменів на чемпіонат Європи серед юнаків у 2017 році можна ознайомитися в розділі «Документи».

По шостому питанню СЛУХАЛИ: Олешко Сергія, який запропонувал новий принцип відбору до дорослої збірної команди, розробниками якого були провідні спортсмени України.

ПОСТАНОВИЛИ: Прийняти варіант принципів відбору до складу дорослої збірної команди України

З принципами відбору та порядком визначення відбіркового рейтингу спортсменів на чемпіонат Європи серед дорослих на 2017р. можна ознайомитися на сторінці “Документи“.

Вам також має сподобатись...

(2) коментарі

  1. Марьяна

    Где можно увидеть контакты разработчика сайта, очень много грамматических ошибок.

    1. admin

      Для связи с администрацией сайта используйте e-mail: ardfukraine@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.