Принципи відбору на Чемпіонат Світу серед юнаків у 2017 році

Документи радіоспорту

Порядок, формула і схема визначення відбіркового рейтингу спортсмена такі ж, як і у дорослих. (переглянути тут)

Відбір спортсменів до збірної команди України, для участі в Чемпіонаті Світу 2017 року, здійснюється на підставі спортивних результатів, показаних спортсменами в відбіркових змаганнях 2017 року (див. Таблицю №2). За результатами виступів у відбіркових змаганнях кожному спортсменові протягом усього спортивного сезону нараховується його індивідуальний відбірковий рейтинг окремо в кожній вправі.

• Для відбору на юнацький чемпіонат Світу (Словаччина, 30.06-04.07) в залік підсумкового відбіркового рейтингу зараховуються два кращі результати з трьох, показаних на обов’язкових змаганнях в кожній вправі.

• Для відбору на юнацький чемпіонат Європи (Кишинів, Молдова, 01-04.06.2017) по СРО в залік підсумкового відбіркового рейтингу зараховуються два кращі результати з двох, показаних на обов’язкових змаганнях.

• Відбірковий рейтинг у вправі спринт не проводиться. На чемпіонаті Світу в цій вправі виступають спортсмени, які відібрали в основний склад.

таблиця №2

Відбіркові змагання 2017 року.

№ п/п Відбіркові змагання Дата проведення Місце проведення Вправа Ранг змагань
1 Чемпіонат України (дорослі, юніори та юнаки), спортивна радіопеленгація на короткі дистанції, III ранг 24-27.03.17 Закарпаття 3,5 Мгц
144 Мгц
РО
8000
8000
8000
2 Чемпіонат України (юнаки) з спортивної радіопеленгації, середні дистанції (IV ранг) 21-23.04.17 м. Рівне 3,5 Мгц
144 Мгц
8000
8000
3 Чемпіонат України, ( дорослі ,юніори та юнаки) спортивна радіопеленгація на подовжених дистанціях, (ІІІ,IV ранг). 06–09.05.17 м. Львів 3,5 Мгц
144 Мгц
РО
8000
8000
8000

Порядок комплектування збірної команди України.

До складу збірної команди України включаються:

 1. спортсмен, який має найвищий відбірковий рейтингв діапазоні 144МГц, за умови зайняття ним в рейтингу за сумою очок «класика 144 МГц + 3,5 МГц» (з урахуванням відкидання одного гіршого результату в кожному діапазоні) не нижче 8-го місця ;
 2. спортсмен, який має найвищий відбірковий рейтинг в діапазоні 3,5МГц. за умови зайняття ним в рейтингу за сумою очок «класика 144 МГц + 3,5 МГц» (з урахуванням відкидання одного гіршого результату в кожному діапазоні) не нижче 8-го місця ;
 3. спортсмен, який має другий відбірковий рейтинг в діапазоні 144 МГц., за умови зайняття ним в рейтингу за сумою очок «класика 144 МГц + 3,5 МГц» (з урахуванням відкидання одного гіршого результату в кожному діапазоні) не нижче 8-го місця;
 4. спортсмен, який має другий відбірковий рейтинг в діапазоні 3,5 МГц за умови зайняття ним в рейтингу за сумою очок «класика 144 МГц + 3,5 МГц» (з урахуванням відкидання одного гіршого результату в кожному діапазоні) не нижче 8-го місця;
 5. спортсмен, запропонований старшим тренером та відібраний рішенням Тренерської Ради (робочої групи Комітету ARDF).

Якщо один і той же спортсмен має найвищий відбірковий рейтинг на обох діапазонах, то до складу збірної команди України включаються:

 1. спортсмен, який має найвищий відбірковий рейтинг в обох діапазонах;
 2. спортсмен, який має другий відбірковий рейтинг в діапазоні 144 МГц;
 3. спортсмен, який має другий відбірковий рейтинг в діапазоні 3,5 МГц;
 4. спортсмен, який має третій відбірковий рейтинг в діапазоні 144 МГц;
 5. спортсмен, запропонований старшим тренером та відібраний рішенням Тренерської Ради (робочої групи Комітету ARDF).

Якщо один і той же спортсмен має найвищий відбірковий рейтинг в обох діапазонах, а другий спортсмен має другий відбірковий рейтинг в обох діапазонах, то до складу збірної команди України включаються:

 1. спортсмен, який має найвищий відбірковий рейтинг в обох діапазонах;
 2. спортсмен, який має другий відбірковий рейтинг в обох діапазонах;
 3. спортсмен, який має третій відбірковий рейтинг в діапазоні 144МГц;
 4. спортсмен, який має третій відбірковий рейтинг в діапазоні 3,5МГц;
 5. спортсмен, запропонований старшим тренером та відібраний рішенням Тренерської Ради (робочої групи Комітету ARDF),

Якщо один і той же спортсмен має найвищий відбірковий рейтинг в обох діапазонах, а другий спортсмен має другий в діапазоні 144 МГц та другий-третій в діапазоні 3,5 МГц відбірковий рейтинг, третій спортсмен має третій в діапазоні 144Мгц. або другий-третій в діапазоні 3,5МГц відбірковий рейтинг, то до складу збірної команди України включаються:

 1. спортсмен, який має найвищий відбірковий рейтинг в обох діапазонах;
 2. спортсмен, який має другий відбірковий рейтинг в обох діапазонах або другий в діапазоні 144 МГц і третій в діапазоні 3,5 МГц;
 3. спортсмен, який має третій відбірковий рейтинг в обох діапазонах або третій в діапазоні 144 МГц і другий в діапазоні 3,5 МГц;
 4. спортсмен, який має четвертий відбірковий рейтинг в діапазоні 144 МГц;
 5. спортсмен, запропонований старшим тренером та відібраний рішенням Тренерської Ради (робочої групи Комітету ARDF),

Якщо спортсмен, який входить до першої п’ятірки за рейтингом, але зайняв за сумою очок «класика 144 МГц + 3,5 МГц» (з урахуванням відкидання одного гіршого результату в кожному діапазоні) нижче 8-го місця або при відмові від участі в міжнародних змаганнях , його право виступу передається наступному спортсмену за рейтингом в даному діапазоні, (приклад: якщо спортсмен, який посів 1 місце в діапазоні 3,5 МГц і зайняв за сумою очок «класика 144 МГц + 35 МГц» нижче 8-го місця або відмовився від участі, то його місце займає спортсмен, який посів 2 місце на цьому ж діапазоні, і т.д.)

Вимоги до зайняття спортсменом не нижче 8-го місця за сумою діапазонів поширюється на всі варіанти відборів.

Остаточний склад збірної команди України для участі в чемпіонаті Світу серед юнаків 2017 року та чемпіонаті Європи із спортивного радіоорієнтування 2017 року оголошується головним (старшим) тренером збірної команди України після закінчення відбіркових змагань на підставі результатів підсумкового рейтингу, за рішенням Тренерської Ради (робочої групи Комітету ARDF).

Примітки:

 1. всі кандидати в збірну команду України повинні:
  • мати правильно оформлені виїзні документи;
  • мати виписки про проходження диспансеризації;
  • знати і виконувати обов’язки члена збірної команди України (див. нижче);
  • бути чинними членами ЛРУ;
 2. при відсутності централізованого (бюджетного) фінансування збірної команди України, команда буде формуватися за підсумковим рейтингом зі спортсменів, які мають можливість самофінансування з передоплатою у встановлений термін;
 3. незалежно від місця в підсумковій рейтинговій таблиці та відповідності критеріям відбору, права на включення до складу збірної команди України можуть бути позбавлені спортсмени, які допускають на протязі сезону грубі порушення спортивної дисципліни (див. нижче) та не дотримуються Правил змагань зі спортивної радіопеленгації.

Обов’язки члена збірної команди України.

Член збірної команди України зобов’язаний:

 1. Виконувати вимоги олімпійської хартії, правил міжнародних і національних федерацій.
 2. Брати участь у всіх спортивних змаганнях, навчально-тренувальних зборах, медичних обстеженнях і тестуваннях, передбачених планом підготовки збірної команди України.
 3. Планувати спільно з тренерами і виконувати тренувальні та змагальні завдання, індивідуальні плани підготовки.
 4. Підвищувати спортивну майстерність, досягати результатів міжнародного класу, – відповідно до індивідуального плану підготовки.
 5. Підвищувати спортивний престиж України, гідно представляти її в міжнародному спортивному співтоваристві.
 6. Створювати в команді дух товариства, проявляти повагу до тренерів, суддів, глядачів, дотримуватися загальноприйнятих норм поведінки, а також правил спортивної та чесної боротьби.
 7. Сумлінно виконувати вказівки і поради головного (старшого) тренера збірної команди України, тренерів в період підготовки до змагань, на навчально-тренувальних зборах та змаганнях, а також розпорядок дня, загальний і індивідуальний режим тренувань, відпочинку та участі в змаганнях.
 8. Дбати про своє здоров’я, особисту гігієну. У разі отримання травм або захворювання суворо дотримуватися режиму лікування та реабілітації.
 9. Знати державний гімн України, в період участі в офіційних спортивних змаганнях у складі збірної команди носити форму збірної команди України та використовувати елементи державної символіки.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.