Спортивна радіопеленгація України

Офіційна сторінка Комітета СРП України

Юнацька збірна. Рішення робочої групи

19.05.2017

18 травня 2017 року в режимі скайп-конференції відбулося засідання Робочої групи разом з тренерами: Іванчихін Н., Зеленський С., Веліканов Н., Веліканова М., Щербатюк Н., Колодяжний В., Редька М., Іванько О., Панчук Л., Зикова Л., Щербань С., Якименко В., де обговорювалося питання остаточного комплектування юнацької збірної команди України для участі в чемпіонаті світу, який відбудеться з 30.06 по 04.07 2017р. в Словаччині, а також організаційні заходи щодо відправки команди на змагання.

Були прийняті наступні рішення:

  1. Затвердити остаточний склад збірної команди юнацьких груп – Ж14, Ж16.
  2. В групах Ч14 і Ч16 п’яті номери визначити в контрольних забігах серед оголошених претендентів на класичних дистанціях (за сумою часу в багатоборстві) в чемпіонаті України, який відбудеться в Знам’янка Кіровоградської області в період 23-26.06.2017г. При цьому, дистанція для цих спортсменів буде на іншому діапазоні від основних учасників чемпіонату.
  3. Всім тренерам терміново надати списки спортсменів і візитерів (які планують поїхати в Словаччину) з даними паспортів для виклику на змагання.
  4. Доручити Зиковій Л. з’ясувати можливість та умови замовлення автобуса для централізованого виїзду збірної в Словаччину.
  5. Узгоджені фінансові питання.

 

Основний та резервний склад збірної команди України


з/п
Прізвище, ім’я, по батькові Рік народження Вікова категорія Територіально-адміністративна одиниця

М-14

1 Дворніков Данило Олексійович 2004 Ч-14 Донецька обл..
2 Редька Єгор Максимович 2006 Ч-14 Сумська обл.
3 Ільченко Тимофій Романович 2004 Ч-14 м. Київ
4 Ляхович Володимир Олександрович 2005 Ч-14 Вінницька обл.
П’ятий номер визначиться на Контрольних забігах в Знам’янці Кіровоградської обл. серед:
Пащенко Володимир Артемович 2005 Ч-14 Вінницька обл.
Білецький Кіріл Михайлович 2004 Ч-14 м. Київ
Петренко Костянтин Володимирович 2004 Ч-14 Сумська обл

М-16

1 Денисенко Дмитро Ігорович 2002 Ч-16 Сумська обл.
2 Мальований Артем Сергійович 2002 Ч-16 Сумська обл.
3 Дебопре Ярослав Вікторович 2001 Ч-16 Хмельницька обл.
4 Дремлюга Максим Петрович 2002


Ч-16 Вінницька обл.
П’ятий номер визначиться на Контрольних забігах в Знам’янці Кіровоградської обл. серед:
Безверхній Євген Євгенович 2002 Ч-16 Вінницька обл.
Мінчук Евген Сергійович 2001 Ч-16 Кіровоградська обл..
Гевчук Богдан Ігорович 2001 Ч-16 Вінницька обл.

Ж-14

1 Петровська Єлєна Миколаївна 2004 Ж-14 Хмельницька обл.
2 Демчук Катерина Євгеневна 2004 Ж-14 Волинська обл.
3 Солоненко Аліна Володимирівна 2004 Ж-14 Вінницька обл.
4 Бадік Жанна Андріївна 2003 Ж-14 Вінницька обл.
5 Солонина Мирослава Сергіївна 2004 Ж-14 Вінницька обл.

Запасні:

Прянішнікова Карина Олександрівна 2004 Ж-14 Сумська обл.
Бондарчук Анастасія Вадимівна 2003 Ж-14 м. Київ

Ж-16

1 Панасенко Вікторія Михалівна 2001 Ж-16 Сумська обл.
2 Смик Людмила Ігорівна 2001 Ж-16 м. Київ
3 Панчук Наталія Олександрівна 2001 Ж-16 Хмельницька обл.
4 Новак Ольга Андріївна 2002 Ж-16 Сумська обл.
5 Богатир Олена Михайлівна 2001 Ж-16 Сумська обл.

Запасні:

Маржан Маргарита Володимирівна 2002 Ж-16 Кіровоградська обл..

2 Comments

  • Soer 19.05.2017 at 23:29

    Чому результати спринту не беруться до уваги, на ЧС він є .?

  • Лариса 22.05.2017 at 12:36

    ЦІКАВЛЯТЬ ФІНАНСОВІ ПИТАННЯ -ХТО ЗА ВСЕ ПРОПЛАЧУЄ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *