Про визначення переможців та нагородження в чемпіонатах та Кубку України.

01.10.2016

ПОЛОЖЕННЯ

Спортивна радіопеленгація, спортивне радіоорієнтування.

1. Визначення переможців

1.1. В чемпіонаті та кубку України переможці визначаються за віковими категоріями – в особистому та командному заліку, крім того за підсумками змагань визначається загальнокомандний залік.

1.2. Результати в особистому заліку визначаються в кожній віковій категорії, та в кожному виді програми – окремо. З початку визначаються місця серед спортсменів, які виконали програму змагань з найменшим часом, потім серед тих, хто в контрольний час знайшов на 1-2…… КП менше.

1.3. До командного заліку в категорії зараховується по два кращих результати в кожній віковій категорії, та в кожному виді програми – окремо. З початку визначаються місця серед команд, які виконали програму змагань з найменшим часом, потім серед тих, хто в контрольний час знайшов на 1-2…… КП менше.

1.4. Загальнокомандне місце визначається за найбільшою сумою очок набраних по таблиці №1 за кращими особистими результатами десяти учасників команди в кожній вправі окремо з різних вікових категорій. Кількість учасників від території не обмежена.

На окремих чемпіонатах України серед юнаків загальнокомандне місце визначається за найбільшою сумою очок набраних по таблиці №1 за кращими особистими результатами восьми учасників команди в кожній вправі окремо з різних вікових категорій. Кількість учасників від території не обмежена.

2. Нагородження переможців змагань

2.1. Учасники, які посіли І-ІІІ місця у кожній віковій категорії в кожній окремій вправі програми чемпіонату та Кубку України, нагороджуються медалями і дипломами відповідних ступенів Держмолодьспорту, ТСО України та ЛРУ.

2.2. Команди, які посіли І-ІІІ місця, в кожній окремій вправі програми чемпіонату та Кубку України, в своїх вікових категоріях, нагороджуються дипломами відповідних ступенів Держмолодьспорту, ТСО України та ЛРУ.

2.3. В загальнокомандному заліку, команди які посіли І-ІІІ місця нагороджуються кубками та дипломами відповідних ступенів Держмолодьспорту, ТСО України та ЛРУ.

2.4. Тренер, який підготував переможця змагань, нагороджується дипломом Держмолодьспорту, ТСО України, ЛРУ.