Про визначення переможців та нагородження в чемпіонатах та Кубку України.

ПОЛОЖЕННЯ

Спортивна радіопеленгація, спортивне радіоорієнтування.

1. Визначення переможців

1.1. В чемпіонаті та кубку України переможці визначаються за віковими категоріями – в особистому та командному заліку, крім того за підсумками змагань визначається загальнокомандний залік.

1.2. Результати в особистому заліку визначаються в кожній віковій категорії, та в кожному виді програми – окремо. З початку визначаються місця серед спортсменів, які виконали програму змагань з найменшим часом, потім серед тих, хто в контрольний час знайшов на 1-2…… КП менше.

1.3. До командного заліку в категорії зараховується по два кращих результати в кожній віковій категорії, та в кожному виді програми – окремо. З початку визначаються місця серед команд, які виконали програму змагань з найменшим часом, потім серед тих, хто в контрольний час знайшов на 1-2…… КП менше.

1.4. Для загальнокомандного заліку,  для чемпіонатів серед усіх категорій беруть участь групи:

Ч – 12, 14, 16, 19, 20, 40 + (кращі два результату з груп Ч40,50,60,70)

Ж – 12, 14, 16, 19, 20, 35 + (кращі два результату з груп Ж35,45,55)

всього 12 категорій.

У загальнокомандний залік включати по два кращі результати з кожної категорії, тобто – 24 результата. Але з цих 24, тільки 12 кращих результату йдуть в залік, з будь-якої групи в кожному виді програми.

Ч50,Ч60,Ч70, Ж45,Ж55,Ч12, Ж122522201817161511111

1.5. Для загальнокомандного заліку, для чемпіонатів серед дорослих беруть участь групи:

Ч – 19, 20, 40 + (кращі три результату з груп Ч40,50,60,70)

Ж – 19, 20, 35 + (кращі три результату з груп Ж35,45,55)

всього 6 категорій.

У загальнокомандний залік включати по три кращі результати з кожної категорії, тобто – 18 результата. Але з цих 18, тільки 8 кращих результату йдуть в залік, з будь-якої групи в кожному виді програми.

Таблиця №2

Ч19, Ч40, Ж19, Ж35302725232221206111
Ч50,Ч60,Ч70, Ж45,Ж552522201817161511111

1.6. Для загальнокомандного заліку, для чемпіонатів серед юнаків беруть участь групи:

Ч – 12, 14, 16

Ж – 12, 14, 16

Таблиця №3

Ч14, Ч16, Ж14, Ж16302725232221206111
Ч12, Ж122522201817161511111

1.6. Для загальнокомандного заліку,  для чемпіонатів серед ДЮСШ беруть участь групи:

Ч – 12, 14, 16, 19, 20

Ж – 12, 14, 16, 19, 20

всього 10 категорій.

Загальнокомандне місце визначається за найбільшою сумою очок набраних по таблиці №4 за кращими особистими результатами десяти учасників команди в кожній вправі окремо з різних вікових категорій. Кількість учасників від команд ДЮСШ не обмежена.

Таблиця №4

2. Нагородження переможців змагань

2.1. Учасники, які посіли І-ІІІ місця у кожній віковій категорії в кожній окремій вправі програми чемпіонату та Кубку України, нагороджуються медалями і дипломами відповідних ступенів Держмолодьспорту, ТСО України та ЛРУ.

2.2. Команди, які посіли І-ІІІ місця, в кожній окремій вправі програми чемпіонату та Кубку України, в своїх вікових категоріях, нагороджуються дипломами відповідних ступенів Держмолодьспорту, ТСО України та ЛРУ.

2.3. В загальнокомандному заліку, команди які посіли І-ІІІ місця нагороджуються кубками та дипломами відповідних ступенів Держмолодьспорту, ТСО України та ЛРУ.

2.4. Тренер, який підготував переможця змагань, нагороджується дипломом Держмолодьспорту, ТСО України, ЛРУ.