Протокол робочої групи Комітету СРП ЛРУ від 21.11.2017 року

Документи радіоспорту

ПРОТОКОЛ

засідання робочої групи Комітету СРП ЛРУ

Дата проведення: 21 листопада 2017 року (в режимі скайп-конференції)

Присутні: 1. Колодяжний В. 2. Давиденко Ю. 3. Щербатюк Н. 4. Іванько О. 5. Зикова Л. 6. Редька М. 7. Зеленський С. 8. Панчук Л. 9. Іванчихін М. 10. Якименко В.

По першому питанню мали право голосу представники групи Ч-40:

1. Голубничий О. 2. Смирнов О. 3. Давиденко Ю. 4. Редька М. 5. Доля Є. 6. Гнедов В. 7. Колодяжний В. 8. Штанько С. 9. Човган О. 10. Зеленюк Е. 11. Золочевський К. 12. Кругляк О.

Питання, що розглядались :

1. Рейтинг та принципи відбору до складу збірної команди України по групі Ч-40.

2. Перезабіг. Принципи та умови проведення.

3. Оплата роботи суддівської колегії на Чемпіонатах України.

4. Річні внески в комітет .

5. Стартові внески на змаганнях.

По першому питанню щодо принципу відбору надійшло дві пропозиції:

1. Чоловіки групи Ч-40 ведуть пошук чотирьох передавачів.

2. Чоловіки групи Ч-40 ведуть пошук п’яти передавачів.

Прийняте друге рішення з поправкою від Смирнова О.: провести переголосування у випадку змін правил по нарахуванню очок групі Ж-35 та Ч-40 по лінії ШВСМ. За – 7 голосів, проти – 5, утримались – 0. Рішення прийнято.

По другому питанню внесено і прийнято пропозицію Колодяжного В.В.:

«…у разі, коли забіг у конкретному виді програми Чемпіонату України не відбувся або його результати не можуть бути зараховані, організатор повинен провести перезабіг у третій день Чемпіонату. Якщо це сталось в останній день Чемпіонату, організатор повертає спортсменам 50% стартового внеску за цей забіг, а перезабіг проводиться на наступному Чемпіонаті України, при цьому здається 50% стартового внеску за один день. Спортсмен, який бере участь у перезабігу вперше, сплачує 100 % стартового внеску за один забіг. Якщо збій у виді програми трапляється в останній день завершального відбіркового Чемпіонату України, то перезабіг не проводиться, а 50% стартового внеску за зірваний старт повертається спортсменам. У разі, коли збій вплинув на результати в окремих групах, то перезабіг здійснюється тільки в цих групах.

Голосували «за» – Колодяжний В., Давиденко Ю., Щербатюк Н., Іванько О., Редька М., Зеленський С., Іванчихін М. «проти» – Зикова Л. не голосували – Панчук Л., Якименко В. Рішення прийнято.

По третьому питанню прийнято пропозицію Давиденка Ю.:

Головний суддя змагань отримує від організатора добові у розмірі не більше 100 грн. на добу та за роботу не більше 100 грн. за добу.

Головний секретар по домовленості з організатором змагань отримує грошову компенсацію за проїзд, проживання. Добові у розмірі не більше 100 грн. на добу та оплата роботи не більше 200 грн. за добу.

Начальник дистанції по домовленості з організатором змагань отримує грошову компенсацію за проїзд, проживання. Добові у розмірі не більше 100 грн на добу, та оплата роботи не більше 200 грн. за добу.

Судді на старті, фініші, оператори на КП за домовленістю з організатором змагань отримують не більше 100 грн. добових за один день, та не більше 100 грн. за роботу за добу.

Оренда апаратури та засобів електронної відмітки для проведення змагань здійснюється організатором по договірній ціні з власниками цієї апаратури та секретарем.

Оренда чипа. Якщо спортсмен має свій чип, то він сплачує 10 грн. за обслуговування електронної відмітки за всі дні змагань. Як що спортсмен орендує чип у організатора змагань, то він сплачує 20 грн. за всі дні змагань.

Тобто, за один день ціна складає: власний чип – 2, 5 грн., орендований чип – 5 грн.

Голосували: «за» – Колодяжний В., Давиденко Ю., Щербатюк Н., Іванько О., Зикова Л., Зеленський С., Іванчихін М., «проти» – 0, «утримались» – Редька М., не голосували – Панчук Л., Якименко В. Рішення прийнято.

Четверте питання.

Пропозиція надійшла від Зикової Л.І. збільшити річні внески в комітет до 40 грн. з однієї особи та сплачувати одразу не залежно від кількості стартів.

Голосували: «за» – Колодяжний В., Давиденко Ю., Щербатюк Н., Зикова Л., Редька М., Зеленський С., Іванчихін М., «проти» – Іванько О., «утримались» – 0, не голосували – Панчук Л., Якименко В. Рішення прийнято.

П’яте питання.

Перша пропозиція надійшла від Зикової Л.І.: збільшити стартовий внесок до 30 грн. за один день змагань групам Ч, Ж – 19.

Друга пропозиція надійшла від Іванька О.: збільшити стартовий внесок до 50 грн. за один день змагань для всіх груп.

Вирішили голосувати по групам окремо.

Голосували за першу пропозицію: «за» – Колодяжний В., Іванько О., Зикова Л., Редька М., Зеленський С,. Іванчихін М., «проти» – Давиденко Ю., Щербатюк Н., не голосували – Панчук Л., Якименко В. Рішення прийнято.

Наступна пропозиція надійшла від Іванька О.: збільшити стартовий внесок для груп Ж,Ч – 14, 16 до 30 грн. за один старт.

Голосували «за» – Колодяжний В., Щербатюк Н., Іванько О., Редька М., Зеленський С., Іванчихін М., «проти» – Давиденко Ю., Зикова Л., не голосували – Панчук Л., Якименко В.. Рішення прийнято.

Наступна пропозиція надійшла від Давиденка Ю.: збільшити стартовий внесок для групи Ч-40 до 50 грн. за один старт.

Голосували «за» – Колодяжний В., Іванько О., Зикова Л., Редька М., Зеленський С,. Іванчихін М., Давиденко Ю., Щербатюк Н., не голосували – Панчук Л., Якименко В. Рішення прийнято.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.