Пропозиції РГ до принципів відбору на Чемпіонат світу серед дорослих та юніорів у 2018 році

Документи радіоспорту

Пропозиції робочої групи щодо принципів відбору на Чемпіонат Світу серед дорослих та юніорів:

Пропонується прийняти один з варіантів:

1. Результат виступу спортсмена іншої вікової категорії зараховується в рейтинг категорії Ч/Ж21 за умов заявки даного спортсмена в категорію Ч/Ж21 (з дотриманням правил змагань) та виконання програми для Ч/Ж21. При цьому його результат буде зарахований та внесений в рейтинг всіх категорій, які відповідають його віку.

2. Рейтинг категорій Ч21, Ч40 (Ж19, Ж21, Ж35) об’єднувати за умов загального жеребкування даних категорій та виконання однієї програми, не залежно від того, в яку категорію заявився спортсмен.

Примітки:

– у будь-якому з цих варіантів очки ВСМ спортсмена будуть зараховуватись згідно з протоколом змагань в тій категорії, в якій заявився та виступив даний спортсмен;

– у разі прийняття варіанту №1, результати ЧУ в Херсоні спортсменів, які були заявлені в категорію Ч40 (Ж19 і Ж35), будуть зараховані в рейтинг категорії Ч21 та Ж21 відповідно.

Вам також має сподобатись...

(2) коментарі

  1. Запорожец С

    Вариант 1! Но не пойму, мне кажется пункт 1 противоречит со вторым примечанием – почему результаты Херсона Ч40 и тд., будут учтены в рейтинге Ч21 и тд.., если в варианте 1 указано – Результат виступу спортсмена іншої вікової категорії зараховується в рейтинг категорії Ч/Ж21 за умов заявки даного спортсмена в категорію Ч/Ж21

  2. Колодяжный Василий

    Сергій дякую! Доповнення вноситься після ЧУ в Херсоні, тому примітка 2 справедлива за таких умов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.