Спортивна радіопеленгація України

Офіційна сторінка Комітета СРП України

Навчально-тренувальний збір в Вінниці з радіопеленгації 18-25 липня 2017 року

10.06.2017

Відповідно до календарного плану спортивних заходів Вінницької області в період з 18 по 25 липня 2017 року у місті Вінниця проводиться навчально-тренувальний збір зі спортивної радіопеленгації (18 липня – заїзд та розміщення учасників, 19-25 липня – тренувальні дні).

До участі в НТЗ запрошуються всі бажаючі. При потребі може бути надано офіційне запрошення від федерації радіоспорту Вінницької області. Для спортсменів, які беруть участь в Кубку світу в Болгарії, заїзд можливий з 17 липня (за попередньою заявкою).

Витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає, або за особисті кошти спортсменів. Орiєнтовна вартість проживання та трьохразового харчування однієї особи на добу становить 90 грн.

Розміщення учасників НТЗ буде організовано на базі Гущинецького вищого професійного училища (с. Гущинці Калинівського району Вінницької області).

Для участі у заході просимо подати заявку до 10 липня ц.р. старшому тренеру збірної Колодяжному В.В. за тел.: (067)6726296, або на e-mail: kvasvas@ukr.net

No Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.