Вітаємо старшого тренера юнацької збірної команди України
Панчук Людмилу Сергіївну
з ювілейним днем народження!
![](http://ardf.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/image.png)
Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливих емоцій, подальших успіхів на тренерській ниві. Нехай життя відкриває перед Вами нові можливості, нові горизонти і нові прекрасні відчуття. Зустрічайте кожен ранок з посмішкою і натхненням, випромінюйте енергію і чарівність!
Хай дні будуть насичені новими, хорошими подіями, теплом і яскравими враженнями, які зроблять Вас по-справжньому щасливою!
![](http://ardf.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSC_9883-446-1024x683.jpg)