Рішення робочої групи у Львові 2017 року

Документи радіоспорту

В період проведення Чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях (м. Львів) робочою групою прийняті наступні рішення:

 1. Залишити чинним рейтинг групи Ч40 з радіоорієнтування по ЧУ в Ужгороді.
 2. Застосовувати принцип середнього арифметичного часу (далі – САЧ) в радіоорієнтуванні на випадок непрацездатності передавача (маяка) або його поганої чутності (проект Іванько Олексія).

Зміст принципу:

 1. забіг вважається таким, що відбувся, коли спортсмени, які старували на початку, в середині і в кінці стартового протоколу, взяли всі необхідні КП (при цьому, КП радіоорієнтування було чутно на відстані згідно з правилами в зоні, визначеній на мапі);
 2. у випадку, коли КП не працювало (не було чутно у визначеній на мапі зоні з відстані, визначеній правилами), вираховується САЧ на перегоні для спортсменів, які не взяли вказане непрацююче КП (або взяли, але затратили на його пошук багато часу). При цьому значення САЧ береться з часу 3-5 спортсменів, які показали кращий час на даному перегоні (з непрацюючим КП). Спортсменам, час в забігу яких менший від САЧ перегону,  результат не перераховується.
 3. спортсмени забігу, в якому не працює (не чутно) КП, повинні знати і розуміти, що забіг не буде анульований і необхідно продовжувати боротьбу на дистанції.

Вам також має сподобатись...

(3) коментарі

 1. Давиденко Юрий

  Добрый вечер,у нас маразм крепчает.Решение РГ закон.Разъясните пожалуйста на чём основывается решение рг.по группе М40? Второй вопрос:как можно принимать в течении месяца два совершенно противоположных решения по гр М21?В Кропивницком будет третье решение? Представители РГ должны высказать мнение от спортсменов своего региона ,а не своё ЛИЧНОЕ мнение,а у нас спортсмены голосуют за одно решение,а их представители голосуют за совершенно противоположное решения,и потом рг решила….я уже писал ВЕЛИКИЕ РЕШИТЕЛИ СУДЕБ СРП,опуститесь на землю ,прислушайтесь к людям которые ходят по земле(тренируются и хотят реальный результат,а не созданный искусственно под кого-то).Без уважения к решению рг.Ю.Давиденко.

 2. Саша П.

  В таких випадках було б добре мати звіти з засідань РГ, з яких було б видно хто і за що голосував.

 3. Давиденко Юрий

  Согласен на 100%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.