Спортивна радіопеленгація – підсумки сезону 2020

На організацію тренувально-змагального процесу з радіоспорту у 2020 році суттєво вплинули карантинні обмеження, введені постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами та доповненнями). Попри це, за сприяння і підтримки Громадських організацій «Товариство сприяння обороні України» та «Ліга радіоаматорів України» у 2020 році організовано і проведено 6 чемпіонатів та 1 кубок України зі спортивної радіопеленгації, в яких взяло участь 700 спортсменів.

Чемпіонами та призерами цих змагань у різних вікових категоріях стали спортсмени м. Київ, Вінницької, Волинської, Донецької, Львівської, Сумської, Хмельницької областей. Варто відзначити 16-тирічних спортсменів Дворнікова Данила (Донецька область) та Солоненко Аліну (Вінницька область), які виступаючи у дорослих вікових категоріях неодноразово виборювали призові місця та виконали норматив майстра спорту України. Також стабільно високі результати впродовж сезону демонстрували Пархоменко Олександра, Іщенко Дмитро, Смик Людмила, Фурса Олена, Доленко Олександра, Бондарчук Анастасія, Маринченко Мар’яна, Орлов Антон, Ільченко Тимофій, Стаценко Павло (всі з м. Київ), Задорожна Марина, Марчук Олександр, Філоненко Богдан, Степаніщев Артем, Владімірова Віра (всі з Вінницької області), Іщук Владислав (Волинська область), Іванько Олексій, Полубенцева Ірина, Дмитриченко Ірина (всі з Донецької області), Мирошниченко Єлизавета, Дорда Софія, Редька Єгор, Петренко Костянтин, Тихонков Михайло, Новак Ольга (всі з Сумської області), Шпинов Даніл, Бєлаш Жанна, Петровська Яна, Власюк Юлія, Муштук Даніїл, Петровська Єлєна (всі з Хмельницької області).

Лідерами за кількістю призових загальнокомандних місць стали команди м. Київ, Донецької та Вінницької областей, які очолюють відповідно Заслужений тренер України Микола Веліканов, Заслужений майстер спорту України Олексій Іванько та Заслужений тренер України Сергій Зеленський.

Окрім того, національна збірна команда України зі спортивної радіопеленгації у період з 15 по 20 вересня 2020 року взяла участь у 15-му Чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації (м. Приморско, Болгарія), де здобула 36 золотих, 31 срібних та 33 бронзових медалей.

Цьогорічні здобутки є результатом напруженої і самовідданої роботи тренерського колективу, до якого, окрім вже згаданих тренерів, також входять Веліканова Надія, Іванчихін Микола, Долинський Анатолій, Науменко Володимир, Пеля Зиновій, Редька Максим, Зикова Лілія, Щербань Сергій, Чухненко Олександр, Панчук Людмила та інші, за що їм велика шана.

Комітет СРП ЛРУ висловлює вдячність організаторам чемпіонатів та членам суддівських бригад за належну організацію і проведення змагань, а також відмінне суддівство.

Віримо, що в 2021 році коронавірус відступить, а спортивний сезон розшириться проведенням всіх запланованих міжнародних змагань, в яких спортсмени «лисолови» гідно представлять Україну.

Вітаємо всіх с прийдешніми новорічними і різдвяними святами, бажаємо здоров’я, натхнення, подальших успіхів і перемог!

Комітет СРП ЛРУ

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.