Принципи відбору серед юнаків у 2019 році

Документи радіоспорту

Порядок, формула і схема визначення відбіркового рейтингу спортсмена так, як і у дорослих.

Відбір спортсменів до збірної команди України, для участі в міжнародних змаганнях 2019 року, здійснюється на підставі спортивних результатів, показаних спортсменами в відбіркових змаганнях 2019 року (див. Таблицю №2). За результатами виступів у відбіркових змаганнях кожному спортсменові протягом усього спортивного сезону нараховується його індивідуальний відбірковий рейтинг окремо в кожній вправі.

• Для відбору на чемпіонат Європи СРО (Румунія, 27-29.09) в залік підсумкового відбіркового рейтингу зараховуються два кращі результати з трьох, показаних на обов’язкових змаганнях в вправі радіоорієнтування.

• Для відбору на юнацький чемпіонат Світу СРП (Вінниця, 30.06-04.07) в залік підсумкового відбіркового рейтингу зараховуються три кращі результати з чотирьох, показаних на обов’язкових змаганнях в кожній вправі.

Відбіркові змагання 2019 року

Таблиця №2

№ п/пВідбіркові змаганняДата проведенняМісце проведенняВправаРанг змагань
1Чемпіонат України (дорослі, юніори та юнаки), спортивна радіопеленгація, короткі дистанції10-15.04.19м. ЛуцькРО
3,5 Мгц
Спринт
144Мгц
8000
8000
8000
8000
2Чемпіонат України, (дорослі, юніори та юнаки) спортивна радіопеленгація подовжені дистанції30.04-05.05.19м. Святогірськ
Донецька обл.
РО
3,5 Мгц
Спринт
144Мгц
8000
8000
8000
8000
3Чемпіонат України (юнаки) спортивна радіопеленгація, середні дистанції23-27.05.19М. Київ3,5 Мгц
Спринт
144 гц
8000
8000
8000
4Чемпіонат України, (дорослі, юніори та юнаки) спортивне
радіооріентування
14-18.06.19м. СумиРО
3,5 Мгц
Спринт
144 гц
8000
8000
8000
8000

Порядок комплектування збірної команди України. (СРП)

До складу збірної команди України включаються:

 1. спортсмен, який має найвищий відбірковий рейтинг в діапазоні 144МГц, за умови зайняття ним в рейтингу за сумою очок «класика 144 МГц + 3,5 МГц» (з урахуванням відкидання одного гіршого результату в кожному діапазоні) не нижче 10-го місця ;
 2. спортсмен, який має найвищий відбірковий рейтинг в діапазоні 3,5МГц. за умови зайняття ним в рейтингу за сумою очок «класика 144 МГц + 3,5 МГц» (з урахуванням відкидання одного гіршого результату в кожному діапазоні) не нижче 10-го місця ;
 3. спортсмен, який має другий відбірковий рейтинг в діапазоні 144 МГц., за умови зайняття ним в рейтингу за сумою очок «класика 144 МГц + 3,5 МГц» (з урахуванням відкидання одного гіршого результату в кожному діапазоні) не нижче 10-го місця;
 4. спортсмен, який має другий відбірковий рейтинг в діапазоні 3,5 МГц за умови зайняття ним в рейтингу за сумою очок «класика 144 МГц + 3,5 МГц» (з урахуванням відкидання одного гіршого результату в кожному діапазоні) не нижче 10-го місця;
 5. спортсмен, який має найвищий відбірковий рейтинг в дисциплині СПРИНТ, за умови зайняття ним в рейтингу за сумою очок «класика 144 МГц + 3,5 МГц» (з урахуванням відкидання одного гіршого результату в кожному діапазоні) не нижче 10-го місця ;

Якщо спортсмен, що посів 1-е місце у відбірковому рейтингу в дисципліні «спринт», зайняв в рейтингу на класичних дистанціях з 1 по 4 місце або нижче 10-го місця за сумою очок «класика 144 МГц + 3,5 МГц» (з урахуванням відкидання одного гіршого результату в кожному діапазоні) до складу команди включається спортсмен, що йде наступним в рейтингу класичних дисциплін.

Якщо один і той же спортсмен має найвищий відбірковий рейтинг на обох діапазонах, то до складу збірної команди України включаються:

 1. спортсмен, який має найвищий відбірковий рейтинг в обох діапазонах;
 2. спортсмен, який має другий відбірковий рейтинг в діапазоні 144 МГц;
 3. спортсмен, який має другий відбірковий рейтинг в діапазоні 3,5 МГц;
 4. спортсмен, який має третій відбірковий рейтинг в діапазоні 144 МГц;
 5. спортсмен, який має найвищий відбірковий рейтинг в дисциплині СПРИНТ ;

• Якщо один і той же спортсмен має найвищий відбірковий рейтинг в обох діапазонах, а другий спортсмен має другий відбірковий рейтинг в обох діапазонах, то до складу збірної команди України включаються:

 1. спортсмен, який має найвищий відбірковий рейтинг в обох діапазонах;
 2. спортсмен, який має другий відбірковий рейтинг в обох діапазонах;
 3. спортсмен, який має третій відбірковий рейтинг в діапазоні 144МГц;
 4. спортсмен, який має третій відбірковий рейтинг в діапазоні 3,5МГц;
 5. спортсмен, який має найвищий відбірковий рейтинг в дисциплині СПРИНТ ;

• Якщо один і той же спортсмен має найвищий відбірковий рейтинг в обох діапазонах, а другий спортсмен має другий в діапазоні 144 МГц та другий-третій в діапазоні 3,5 МГц відбірковий рейтинг, третій спортсмен має третій в діапазоні 144Мгц. або другий-третій в діапазоні 3,5МГц відбірковий рейтинг, то до складу збірної команди України включаються:

 1. спортсмен, який має найвищий відбірковий рейтинг в обох діапазонах;
 2. спортсмен, який має другий відбірковий рейтинг в обох діапазонах або другий в діапазоні 144 МГц і третій в діапазоні 3,5 МГц;
 3. спортсмен, який має третій відбірковий рейтинг в обох діапазонах або третій в діапазоні 144 МГц і другий в діапазоні 3,5 МГц;
 4. спортсмен, який має четвертий відбірковий рейтинг в діапазоні 144 МГц;
 5. спортсмен, який має найвищий відбірковий рейтинг в дисциплині СПРИНТ ;

• Якщо спортсмен, який входить до першої п’ятірки за рейтингом, але зайняв за сумою очок «класика 144 МГц + 3,5 МГц» (з урахуванням відкидання одного гіршого результату в кожному діапазоні) нижче 10-го місця або при відмові від участі в міжнародних змаганнях , його право виступу передається наступному спортсмену за рейтингом в даному діапазоні, (приклад: якщо спортсмен, який посів 1 місце в діапазоні 3,5 МГц і зайняв за сумою очок «класика 144 МГц + 35 МГц» нижче 10-го місця або відмовився від участі, то його місце займає спортсмен, який посів 2 місце на цьому ж діапазоні, і т.д.)

Вимоги до зайняття спортсменом не нижче 10-го місця за сумою діапазонів поширюється на всі варіанти відборів.

Порядок комплектування збірної команди України. (СРО)

До складу збірної команди України включаються:

спортсмени, які посіли з першого по п’яте місце в рейтингу за сумою очок (з урахуванням відкидання одного гіршого результату). При відмові спортсмена від участі в міжнародних змаганнях , його право виступу передається наступному спортсмену за рейтингом.

Остаточний склад збірної команди України для участі в чемпіонаті Світу (СРП) серед юнаків 2019 року, та чемпіонаті Європи із (СРО) 2019 року оголошується головним (старшим) тренером збірної команди України після закінчення відбіркових змагань на підставі результатів підсумкового рейтингу, за рішенням Тренерської Ради (робочої групи Комітету ARDF).

Примітки:

 1. всі кандидати в збірну команду України повинні:
 1. мати правильно оформлені виїзні документи;
 2. мати виписки про проходження диспансеризації;
 3. знати і виконувати обов’язки члена збірної команди України (див. нижче);
 4. бути чинними членами ЛРУ;
 5. при відсутності централізованого (бюджетного) фінансування збірної команди України, команда буде формуватися за підсумковим рейтингом зі спортсменів, які мають можливість самофінансування з передоплатою у встановлений термін;
 6. незалежно від місця в підсумковій рейтинговій таблиці та відповідності критеріям відбору, права на включення до складу збірної команди України можуть бути позбавлені спортсмени, які допускають на протязі сезону грубі порушення спортивної дисципліни (див. нижче) та не дотримуються Правил змагань зі спортивної радіопеленгації.

Обов’язки члена збірної команди України.

Член збірної команди України зобов’язаний:

 1. Виконувати вимоги олімпійської хартії, правил міжнародних і національних федерацій.
 2. Брати участь у всіх спортивних змаганнях, навчально-тренувальних зборах, медичних обстеженнях і тестуваннях, передбачених планом підготовки збірної команди України.
 3. Планувати спільно з тренерами і виконувати тренувальні та змагальні завдання, індивідуальні плани підготовки.
 4. Підвищувати спортивну майстерність, досягати результатів міжнародного класу, – відповідно до індивідуального плану підготовки.
 5. Підвищувати спортивний престиж України, гідно представляти її в міжнародному спортивному співтоваристві.
 6. Створювати в команді дух товариства, проявляти повагу до тренерів, суддів, глядачів, дотримуватися загальноприйнятих норм поведінки, а також правил спортивної та чесної боротьби.
 7. Сумлінно виконувати вказівки і поради головного (старшого) тренера збірної команди України, тренерів в період підготовки до змагань, на навчально-тренувальних зборах та змаганнях, а також розпорядок дня, загальний і індивідуальний режим тренувань, відпочинку та участі в змаганнях.
 8. Дбати про своє здоров’я, особисту гігієну. У разі отримання травм або захворювання суворо дотримуватися режиму лікування та реабілітації.
 9. Знати державний гімн України, в період участі в офіційних спортивних змаганнях у складі збірної команди носити форму збірної команди України та використовувати елементи державної символіки.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.