Голову Волинської обласної організації
Товариства сприяння обороні України,
Заслуженого тренера України
ДОЛИНСЬКОГО Анатолія Євгеновича
![](http://ardf.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/Dolinskiy-546x1024.jpg)
Щиро вітаємо з 60-річним ювілеєм!
Бажаємо, щоб Ваше життя було наповнене чудовими подіями, теплими зустрічами, добрими посмішками, новими інтересами і втішними вечорами! Нехай міцне здоров’я дозволить відчувати все нові і нові враження від спілкування з друзями, подорожей і пригод, а також від спортивних і професійних досягнень. Бажаємо Вам, шановний Анатолію Євгеновичу, підтримки близьких, душевного спокою і багато радості!
Колектив Комітету СРП