Вітаємо юнаків з вдалим стартом на Чемпіонаті Світу

Перший день Юнацького Чемпіонату Світу

В перший день юнацького Чемпіонату світу відбувся забіг на класичній дистанції 3,5 МГц. І він виявився вдалим для збірної України, оскільки здобуто загалом 6 нагород.

В особистому заліку звання першого чемпіона світу здобув сумчанин Редька Єгор (Ч14), срібну нагороду до скарбнички збірної поклала Олена Петровська (Ж14) з Хмельниччини, а бронзу здобув також представник з Сум Денисенко Дмитро (Ч16).

У командному заліку срібні нагороди вибороли дівчата в категорії Ж14Олена Петровська, Анастасія Бондарчук, Катерина Демчук,  Аліна Солоненко, Мирослава Солонина), юнаки в категоріях Ч14 (Єгор Редька,  Володимир Ляхович, Данило Дворніков, Костянтин Петренко, Тимофій Ільченко)  та Ч16 (Дмитро Денисенко, Артем Мальований, Ярослав Дебопре, Богдан Гевчук, Максим Дремлюга).

Вітаємо переможців та призерів! Так тримати!

Завтра другий день чемпіонату – змагання в дисципліні спринт.

Бажаємо успіху нашим спортсменам!

Другий день Юнацького Чемпіонату Світу

В доробку збірної команди України є ще одна золота нагорода! В другий день чемпіонату її виборов, одночасно здобувши титул першого чемпіона світу в дисципліні “спринт”, Артем Мальований (категорія Ч16). Браво Артем! Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

Третій день Юнацького Чемпіонату Світу

І в третій день Чемпіонату світу наші юнаки і дівчата продемонстрували гідні результати. Цього разу на найвищу сходинку п’єдесталу з прапором України піднялася команда юнаків в категорії Ч16 у складі Денисенка Дмитра, Дебопре Ярослава, Дремлюги Максима, Гевчука Богдана, Мальованого Артема. До командного золота Денисенко Дмитро додав срібну медаль  в особистому заліку. Срібні нагороди в командному заліку також здобули дівчата в категоріях Ж14 та Ж16, при цьому Петровська Олена та Солоненко Аліна (Ж14) в особистому заліку вибороли срібну та бронзову медалі відповідно. Вже традиційно не залишились без нагород наші юнаки в категорії Ч14, які цього разу задовольнились командною бронзою, а Редька Єгор до свого особистого медального доробку додав ще одну срібну нагороду.

Загальнокомандний залік Юнацького Чемпіонату Світу

В загальнокомандному заліку збірна команда України посіла високе 3 місце, 1 місце у команди Росії, 2 місце – Чехія.

Місце
Країна
Медалі
Всього
Золото Срібло Бронза
1 Росія 7 7 9 23
2 Чехія 6 3 4 13
3 Україна 3 9 3 15
4 Словаччина 3 1 1 5
5 Литва 1 1
6 Румунія 3 3

Вітаємо наших юних спортсменів та тренерський колектив з успішним виступом на 1-му юнацькому Чемпіонаті світу! Бажаємо натхнення та вдалих стартів в подальшому.

Вам також має сподобатись...

(1) коментар

  1. Константин

    Украина вперёд!
    Турчанская украинская мафия. )

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.