Чемпіонат Європи з радіопеленгації. Литва 2017

Перший день змагань: 5 вересня (радіоорієнтування)

5 вересня у м. Друскінінкай (Литва) відбувся перший день 21-го Чемпіонату Європи зі спортивної радіопеленгації, забіг в дисципліні радіоорієнтування.

Українська збірна виступила достойно, виборовши 4 золоті: Карпович Федір (Ч19), Марчук Олександр (Ч21), Штанько Сергій (Ч40), Фурса Олег (Ч70) та 1 бронзову нагороди: Зеленський Сергій (Ч50).

Другий день змагань: 6 вересня (спринт)

Другий день Чемпіонату Європи позаду. У дисципліні “спринт” в напруженій боротьбі з лідерами в цій програмі чехами збірній України вдалось вибороти 5 медалей: срібло здобув Іванчихін Микола (Ч60), бронзу до скарбнички додали Тиха Лілія (Ж19), Іванько Олексій (Ч21), Зеленський Сергій (Ч50) та Фурса Олег (Ч70).

Третій день Чемпіонату Європи і перша класика: 7 вересня

Захопивши командне лідерство на чемпіонаті світу в Болгарії-2016, українська чоловіча еліта вдруге поспіль довела, що вони реально найсильніші у світі і Європі в класичній дисципліні 3,5 МГц. Тільки цього разу, окрім командного тріумфу, наші чоловіки в індивідуальному заліку піднялися на найвищі щаблі п’єдесталу: Іванько Олексій – 1 місце, Марчук Олександр – 2 місце.

Підтримали еліту і юніори (Ч19), здобувши командне золото, а в індивідуальному заліку Карпович Федір став другим, Іщенко Дмитро виборов бронзу. Хороший результат продемонстрували жінки в категорії Ж21 – Пархоменко Олександра в напруженій боротьбі здобула срібну нагороду, а в командному заліку разом з Науменко Лучаною та Маринченко Мар’яною посіли високе друге місце. У ветеранських категоріях також є нагороди: Іванчихін Микола (Ч60) – 2 місце, Фурса Олег (Ч70) – 2 місце, в командному заліку: Ч50 – 2 місце, Ч60 – 3 місце, Ч70 – 2 місце.

Четвертий день змагань: 9 вересня (класика)

Завершився 21-й чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації. Четвертий день континентального форуму додав нагород різного ґатунку до скарбнички збірної команди України. Так, в категорії Ч21 золоту нагороду виборов Іванько Олексій, ставши за підсумками забігів в класичних дисциплінах абсолютним чемпіоном Європи. Разом з партнерами по команді Штаньком Сергієм та Гнєдовим Володимиром вони заслужено отримали командне золото.

Вже традиційно добре виступила жіноча еліта (Ж21), де Пархоменко Олександра здобула бронзову медаль і разом з Маринченко Мар’яною та Науменко Лучаною піднялися на третю сходинку п’єдесталу у командному заліку.

Не менш яскраво завершили свій виступ юніори в категорії Ч19. Іщенко Дмитро завоював срібло, а Поповченко Анатолій – бронзу. В командній боротьбі вони разом з Карповичем Федором менше 2-х хвилин поступились команді Чехії, у підсумку отримавши срібну нагороду, треті – спортсмени Росії.

В особистому заліку також відзначився Іванчихін Микола (Ч60) – бронза.

Зеленський Сергій в інтересах команди заявився в більш молодшу для нього вікову категорію Ч40. При цьому, разом з Човганом Олександром, проявивши високу майстерність та бійцівські якості, вони зайняли друге командне місце, пропустивши вперед лише команду Росії, бронза дісталась спортсменам з Чехії.

Командні бронзові нагороди вибороли чоловіки в категоріях Ч50 (Якименко Віталій, Геращенко Валерій та Пархоменко В’ячеслав) і Ч70 (Фурса Олег, Барановський Віктор, Бобров Віктор).

В загальнокомандному заліку збірна команда України зайняла 3 місце (9 золотих, 13 срібних і 13 бронзових медалей). Перше місце по кількості медалей дісталось збірній Чехії (21, 20 і 15 відповідно), друге місце – команді Росії (15, 13 і 16).

Дякуємо організаторам чемпіонату і особисто Ремігіюсу Масіліонісу за зразкову організацію змагань, цікаві дистанції, якісні нагороди, гостинність і надану можливість не лише позмагатись, а й добре відпочити.

Результати змагань >>>

Фото зі змагань від організаторів >>>

Фото зі змагань (автор Настя Іщенко) >>>

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.