ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ (ДОРОСЛІ, ЮНІОРИ, ЮНАКИ), СПОРТИВНА РАДІОПЕЛЕНГАЦІЯ, ПОДОВЖЕНІ ДИСТАНЦІЇ, Бюлетень 1

Міністерство молоді та спорту України Громадська організація «Ліга радіоаматорів України»

Громадська організація «Товариство сприяння обороні України»

20 – 23 червня 2024 року

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ (ДОРОСЛІ, ЮНІОРИ, ЮНАКИ), СПОРТИВНА РАДІОПЕЛЕНГАЦІЯ,

ПОДОВЖЕНІ ДИСТАНЦІЇ

БЮЛЕТЕНЬ 1

Хмельницька область

Терміни проведення змагань

20 – 23 червня 2024 року.

Місце проведення

Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський.

Організатори

Міністерство молоді та спорту України.

Громадська організація «Ліга радіоаматорів України». Громадська організація    «Товариство     сприяння обороні України»

Контактна особа: Сергій Запорожець, тел. – 0669121542

Програма змагань 20 червня 2024 року, четвер.

Прибуття учасників. Робота мандатної комісії. Перевірка апаратури. Змагання на діапазоні 3,5 МГц., вільний пошук (спринт). Перевірка апаратури для дистанцій на діапазонах 3,5 МГц, 144 МГц., заданий пошук (класичні дистанції).

21  червня 2024 року, п’ятниця.

Змагання на діапазонах 3,5 МГц, 144 МГц., заданий пошук (класичні дистанції).

22  червня 2024 року, субота.

Змагання на діапазонах 3,5 МГц, 144 МГц., заданий пошук (класичні дистанції). Нагородження в окремих дисциплінах.

23  червня 2024 року, неділя.

Змагання на діапазоні 144 МГц., вільний пошук (радіоорієнтування). Нагородження. Роз’їзд команд.

Учасники змагань

До участі у чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації допускаються спортсмени та команди АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

Спортсмени – громадяни інших країн беруть участь у чемпіонаті України поза конкурсом. До старту не допускаються росіяни та білоруси.

Змагання відкриті, особисто-командні. Склад команди: три спортсмени в кожній віковій категорії, один тренер, один представник команди. Кількість осіб від регіону не обмежена.

Групи учасників змагань:

Дорослі – Ч20, 40, 50, 60, 70 та Ж20, 35, 45, 55.

Юніори – Ч/Ж 19. Юнаки – Ч/Ж 12, 14, 16.

Рівень кваліфікаційного допуску до змагань: юнаки – не нижче ІІІ юнацького розряду; юніори – не нижче ІІІ розряду;

дорослі – не нижче І розряду;

Загальні положення, визначення результатів

Відповідно до Регламенту та «Правил спортивних змагань з радіоспорту».

Заявки

Попередні іменні заявки на участь у змаганнях необхідно надати до 16 червня 2024 року включно за посиланням: https://ardf.org.ua/wp-content/calendar//zaform.php?ide=1526 Іменні заявки, що   затверджені керівником структурного підрозділу з питань фізичної культури та спорту, та завірені спортивним диспансером, паспорти або свідоцтва про народження, кваліфікаційні книжки спортсменів подаються безпосередньо до мандатної комісії.

Всім учасникам змагань рекомендовано мати страховий поліс. Відповідальність за життя та здоров’я учасників несуть самі спортсмени та їх представники.

До змагань допускаються команди, які підтвердили у встановлений термін свою участь у змаганнях.

Стартові внески

  Вікова група  За   один   день/за чотири дні(грн.)Оренда електронної відмітки SI за один день/за чотири дні (грн.)
Ч/Ж 12,14,1660/24015/60
Ч20,40; Ж20, 35150/60015/60
Ч19,50,60,70; Ж19, 45100/40015/60

Спортсмени, які не є членами Ліги радіоаматорів України, допускаються до змагань зі сплатою стартового внеску в подвійному розмірі.

Увага!!!

Для підтвердження заявки спортсмена, частину стартового внеску в розмірі 60 грн для дитячих категорій (до Ч/Ж16 включно) та 100 грн для всіх інших категорій треба сплатити до 16 червня включно на картковий рахунок організатора змагань (Запорожець С. А.) 5168 7520 0581 8805 (Приват Банк). Після оплати частини стартового внеску, за номером 0669121542 (telegram, viber) потрібно надати список спортсменів по яким була здійснена оплата. В разі відсутності спортсмена на змаганнях, по інших причинах окрім: хвороба; травма (наявність підтверджувальних документів) сплачені раніше внески (60/100 грн.) не повертаються, підготовлені індивідуальні матеріали для спортсмена надаються по запиту від представника такого спортсмена після закінчення змагань. В разі відсутності попередньої сплати частини стартового внеску ( 60/100 грн.) до 16 червня включно (оплата внеску 60/100 грн. після 16 червня прирівнюється до відсутності попередньої сплати та повертається спортсмену в перший змагальний день або враховується в оплату за повний стартовий внесок) така заявка вважається не підтвердженою та на такого спортсмена не будуть розраховані супутні спортивні та іншого роду матеріали, а також людино/години обслуговуючих змагання суддівських бригад.

Під час проходження мандатної комісії, учасники які попередньо не сплатили частку стартового внеску (60/100 грн. до 16 червня включно) додатково повинні сплатити 60 грн для дитячих категорій (до Ч/Ж16 включно) та 100 грн для всіх інших категорій до свого стартовго внеску (див. табл. стартових внесків) для підготовки та надання такому спортсмену супутніх спортивних та іншого роду матеріалів, а також для виділення додаткових людино/годин на обслуговування його змагального процесу з боку суддівських бригад.

Транспортне обслуговування під час змагань

Переміщення спортсменів від місць проживання до стартових арен, а також від фінішних арен до місць проживання буде реалізовано на власному автотранспорті учасників змагань. Орієнтовна відстань, від центру міста Кам’янець-Подільский до стартових арен, складає 20 км. Спортсменам та командам які потребуть транспортування, до 12 червня включно надати попередні заявки на орієнтовну кількість потрібних місць в приватні повідомлення за номером 0669121542 (telegram, viber). Вартість транспортування буде залежити від загальної кількості заявок та буде надана додатково. Спортсмени які в зазначений термін не подали заявки на транспортування, переміщенням від місць проживання до арен змагань та зворотньо, займаються самостійно.

Система відмітки

На змаганнях буде застосовано електронну відмітку SPORTident.

Розміщення

Готелі та квартири на сервісах www.booking.com, www.olx.ua

Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд: проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати відшкодовуються за рахунок відряджуючих організацій.

Завантажити бюлетень №1

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.