Завтра збірна команда України зі спортивної радіопеленгації вилітає на Чемпіонат світу до Республіки Корея. Бажаємо нашим спортсменам оперативно адаптуватись до нових кліматичних та часових умов, вдалих стартів, перемог та позитивних емоцій! Вболіваємо за наших!
Зеленський Сергій Штанько Сергій Іванько Олексій Пугач Марія Шуман Олег Петровська Яна Маринченко Мар’яна Марчук Олександр Пархоменко Олександра Смик Людмила Іванчихін Микола Власюк Юлія Ничипорук Ельвіра Карпович Федір Якименко Віталій Гнедов Володимир Фурса Олег Денисенко Дмитро Бєліков Олександр Барановський Віктор Іщенко Дмитро Давиденко Юрій Редька Максим