Спортивна радіопеленгація України

Офіційна сторінка Комітета СРП України

Інформація для учасників/візитерів, які їдуть автобусом з Вінниці на Чемпіонаті Європи / Молдова, 31.05-03.06

22.05.2018

До відома спортсменів, тренерів та візитерів,
які їдуть на ЧЄ (Молдова) автобусом з м. Вінниця
Виїзд автобуса з Вінниці 30 травня 2018 року о 23.00 від Центрального
автовокзалу (вул. Київська, 8), координати:

https://goo.gl/maps/vcAjzcGYbn92

Збір делегації не пізніше 22.30. Автобус «Scania», реєстраційний номер
АВ5932СО. Вартість проїзду для спортсменів і тренерів – 270 грн., для візитерів – 435
грн.

СПИСОК

спортсменів, які братимуть участь у Чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації

(Молдова, 31.05-03.06.2018р.)

Прізвище, ім’я Вікова категорія Регіон
1 Петровська Єлєна Миколаївна Ж14
Хмельницька область
2 Бєлаш Жанна Олександрівна Ж14
Хмельницька область
3 Ковтун Анастасія Володимирівна Ж14 Сумська область
4 Солоненко Аліна Володимирівна Ж14 Вінницька область
5 Владімірова Віра Глібівна Ж14 Вінницька область
6 Бондарчук Анастасія Вадимівна Ж16 Київ
7 Дорда Софія Олександрівна Ж16 Сумська область
8 Бондаренко Анна Вікторівна Ж16 Сумська область
9 Железняк Іван Володимирович Ч14
Хмельницька область
10 Орлов Антон Андрійович Ч14 Київ
11 Дворніков Данило Олексійович Ч14 Донецька область
12 Редька Єгор Максимович Ч14 Сумська область
13 Петренко Костянтин Володимирович Ч14 Сумська область
14 Ляхович Володимир Олександрович Ч14 Вінницька область
15 Степаніщев Артем Олегович Ч14 Вінницька область
16 Ільченко Тимофій Романович Ч14 Київ
17 Шпинов Даніл Русланович Ч16
Хмельницька область
18 Кулінченко Лев Вадимович Ч16 Київ
19 Денисенко Дмитро Ігорович Ч16 Сумська область
20 Мальований Артем Сергійович Ч16 Сумська область
21 Безверхній Євген Євгенович Ч16 Вінницька область
22 Дремлюга Максим Петрович Ч16 Вінницька область
23 Петровська Яна Миколаївна Ж19
Хмельницька область
24 Власюк Юлія Юріївна Ж19
Хмельницька область
25 Смик Людмила Ігорівна Ж19 Київ
26 Ничипорук Ельвіра Віталіївна Ж21 Сумська область
27 Кононенко Анастасія Ігорівна Ж21 Київ
28 Пархоменко Олександра В’ячеславівна Ж21 Київ
29 Маринченко Мар’яна Василівна Ж21 Київ
30 Іщенко Анастасія Олександрівна Ж21 Київ
31 Панчук Людмила Сергіївна Ж35
Хмельницька область
32 Іщенко Оксана Іванівна Ж35 Вінницька область
33 Голубничий Сергій Олегович Ч19 Київ
34 Карпович Федір Олександрович Ч19 Київ
35 Іщенко Дмитро Олександрович Ч19 Київ
36 Поповченко Анатолій Олегович Ч19 Сумська область
37 Войцехівський Богдан Дмитрович Ч19 Вінницька область
38 Іванько Олексій Володимирович Ч21 Донецька область
39 Штанько Сергій Валерійович Ч21 Донецька область
40 Марчук Олександр Михайлович Ч21 Вінницька область
41 Гнедов Володимир Федорович Ч21 Київ
42 Чумак Дмитро Олександрович Ч21 Київ
43 Олешко Сергій Віталійович Ч21 Київ
44 Андрійченко Володимир Олександрович Ч21 Донецька область
45 Колодяжний Василь Васильович Ч40 Вінницька область
46 Давиденко Юрій Олексійович Ч40 Київ
47 Редька Максим Григорович Ч40 Сумська область
48 Човган Олександр Юрійович Ч40 Вінницька область
49 Зеленський Сергій Григорович Ч50 Вінницька область
50 Пархоменко В’ячеслав Кузьмович Ч50 Київ
51 Іванчихін Микола Олегович Ч60 Київ
52 Веліканов Микола Васильович Ч60 Київ
53 Шевчук Ігор Михайлович Ч60
Івано-Франківська обл
54 Фурса Олег Микитович Ч70 Київська область
55 Барановський Віктор Володимирович Ч70 Київ
56 Щербань Сергій Валентинович тренер
57 Бобров Віктор Леонідович візитер
58 Дудак Ігор візитер
59 Данильчук Ярослав візитер
60 Сухарєв Сергій візитер
61 Зелінський Борис водій
62 Водій автобуса Володимир

Місце зустрічі: https://goo.gl/maps/vcAjzcGYbn92

https://goo.gl/maps/vcAjzcGYbn92

No Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.