Спортивна радіопеленгація України

Офіційна сторінка Комітета СРП України

До уваги членів збірної команди України та їх тренерів

02.08.2017

В термін до 21.00 5 серпня п.р. необхідно повідомити старшому тренеру збірної Колодяжному В.В. (тел. 067-672-62-96) про свою відмову від участі в чемпіонаті або виді програми, а також надати стартові номери для кожного виду програми (1 – рання стартова група, 2 – середня, 3 – пізня).

Пріоритет при виборі стартової групи мають спортсмени, які мають вищий рейтинг.

Крім того, в зазначений термін надіслати на електронну адресу kvasvas@ukr.net фото для виготовлення ідентифікаційних карток.

Фото підписати за зразком: KOLODIAZHNYI VASYL_UKRAINE_M40.

В термін до 10 серпня п.р. включно передати (надіслати) Колодяжному В.В. оновлені (діючі) довідки про проходження диспансеризації у фізкультурному диспансері за місцем проживання.

СПИСОК

спортсменів, які за результатами рейтингу відібрані до складу збірної команди України зі спортивної радіопеленгації (станом на 01.08.2017 року)

Прізвище, ім’я

Вікова категорія

Регіон

1 Петровська Яна Ж19 Хмельницька область
2 Тиха Лілія Ж19 Волинська область
3 Ничипорук Ельвіра Ж19 Сумська область
4 Конопліцька Карина Ж19 Київ
5 Пархоменко Олександра Ж21 Київ
6 Науменко Лучана Ж21 Донецька область
7 Маринченко Мар’яна Ж21 Київ
8 Кобець Юлія Ж21 Київ
9 Веремеєнко Євгенія Ж21 Донецька область
10 Карпович Федір Ч19 Київ
11 Іщенко Дмитро Ч19 Київ
12 Поповченко Анатолій Ч19 Сумська область
13 Генін Лев Ч19 Київ
14 Іванько Олексій Ч21 Донецька область
15 Штанько Сергій Ч21 Донецька область
16 Марчук Олександр Ч21 Вінницька область
17 Гнедов Володимир Ч21 Київ
18 Чумак Дмитро Ч21 Київ
19 Колодяжний Василь Ч40 Вінницька область
20 Давиденко Юрій Ч40 Київ
21 Редька Максим Ч40 Сумська область
22 Смирнов Олександр Ч40 Донецька область
23 Зеленський Сергій Ч50 Вінницька область
24 Якименко Віталій Ч50 Харківська область
25 Пархоменко В’ячеслав Ч50 Київ
26 Геращенко Валерій Ч50 Кіровоградська область
27 Іванчихін Микола Ч60 Київ
28 Веліканов Микола Ч60 Київ
29 Шевчук Ігор Ч60 Івано-Франківська область
30 Фурса Олег Ч70 Київська область
31 Барановський Віктор Ч70 Київ
32 Баранов В’ячеслав Ч70 Закарпатська область

або список переглянути тут>>>

No Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *