Цього дня святкує свій ювілейний день народження Заслужений майстер спорту України
![](http://ardf.org.ua/wp-content/uploads/2019/08/Пархоменко-Саша-683x1024.jpg)
Долучаємось до найкращих побажань. Саша, сьогоднішній ювілей – це час, коли вже багато досягнуто, але ще більше чекає попереду. Тому щиро бажаємо подальших високих досягнень в житті та спорті, зокрема, а також довголіття, щастя та безмежного кохання. Нехай все задумане збудеться ще швидше, ніж хотілося б. Бажаємо, щоб у серці жили тільки радість і любов, а рідні оточували турботою і теплом. Зі святом!
Комітет СРП ЛРУ
Вітаю!!!