Місце проведення: в режимі скайп-конференції

Присутні: М.Іванчихін, С.Зеленський, В.Колодяжний, М.Веліканов, Л.Панчук, М.Редька, В.Якименко, О.Іванько, Л.Зикова, С.Щербань,  І.Шевчук, З.Пеля, О.Пархоменко, Я.Петровська, В.Гнєдов.

Питання, які розглядали:

1. Об’єднання дистанцій, перезалік рейтингу.

Було запропоновано визначити кількість передавачів в класичних вправах для вікових груп згідно з Правилами чемпіонату з радіопеленгації серед аматорів IARU, регіон 1: за – 13 (рішення прийнято одноголосно);

На голосування було винесено такі питання щодо умов об’єднання дистанцій та підрахунку рейтингу:

1) результат спортсмена фіксується в протоколі результатів змагань тільки тієї вікової групи, в якій він заявився в даному змаганні в конкретній вправі: за – 13 (рішення прийнято одноголосно);

2) спортсмени вікових груп Ч40/50 мають право заявлятись в категорію Ч20 в усіх вправах і виконувати програму з визначеною для Ч20 кількістю передавачів. При цьому, згідно свого фінішного часу їм додатково нараховуються очки в рейтингу інших категорій, що відповідають їх віку: за – 9, утримались – 2, проти – 2 (рішення прийнято);

3) для вікових груп Ч40/50 планувати однакову програму у всіх вправах. При цьому, для спортсменів цих груп обов’язково планувати однаковий стартовий коридор та жеребкування стартового протоколу здійснювати в одній змішаній групі: за – 8, утримались – 3, проти – 2 (рішення прийнято);

4) для вікових груп Ж19/20 планувати однакову програму у всіх вправах. При цьому, для спортсменів цих груп обов’язково планувати однаковий стартовий коридор та жеребкування стартового протоколу здійснювати в одній змішаній групі: за – 8, утримались – 3, проти – 2 (рішення прийнято);

6) спортсменам вікової групи Ж19, які заявились в даній групі і виконали програму Ж20, згідно свого фінішного часу додатково нараховуються очки в рейтингу групи Ж20: за – 9, утримались – 2, проти – 2 (рішення прийнято);

7) спортсмени вікової групи Ж19 мають право заявлятись в категорію Ж20 у будь-якій вправі з виконанням програми Ж20. При цьому, згідно свого фінішного часу їм додатково нараховуються очки в рейтингу категорії Ж19: за – 9, утримались – 2, проти – 2 (рішення прийнято);

8) спортсмени вікової групи Ч19 мають право заявлятись в категорію Ч20 у будь-якій вправі з виконанням програми Ч20. При цьому, згідно свого фінішного часу їм додатково нараховуються очки в рейтингу категорії Ч19: за – 9, утримались – 2, проти – 2 (рішення прийнято);

9) спортсмени вікової групи Ж45 мають право заявлятись в категорію Ж35 у будь-якій вправі. Передавачі групи Ж45 мають входити в програму Ж35. Для спортсменів цих груп обов’язково планувати однаковий стартовий коридор та жеребкування стартового протоколу здійснювати в одній змішаній групі. При цьому, згідно свого фінішного часу їм додатково нараховуються очки в рейтинг Ж45: за – 8, утримались – 4, проти – 1 (рішення прийнято);

10) спортсмени вікових груп Ж20/35/45 в класичних вправах змагаються в одному й тому ж діапазоні: за – 12, утримались – 0, проти – 1 (рішення прийнято);

11) спортсменам вікової групи Ж35, які заявились в даній групі і виконали програму Ж20, згідно свого фінішного часу додатково нараховуються очки в рейтингу групи Ж20: за – 9, утримались – 1, проти – 2, не голосував – 1 (рішення прийнято);

12) спортсмени вікової групи Ж35 мають право заявлятись в категорію Ж20 у будь-якій вправі з виконанням програми Ж20. При цьому, згідно свого фінішного часу їм додатково нараховуються очки в рейтингу категорії Ж35: за – 9, утримались – 1, проти – 2, не голосував – 1 (рішення прийнято);