ardf.ua заявки

10.06-15.06.2021 Сумська обл., Шосткинська Міська Територіальна Громада, р-н. с.Пирогівка
Чемпіонат України з радіоспорту (дорослі, юніори, юнаки), спортивне радіоорієнтування. Чемпіонат України з радіоспорту (дорослі,юніори, юнаки), спортивна радіопеленгація, серед команд ДЮСШ.

   Вхід
   Реєстрація
Заявочна форма закрита!
Для введення в базу нових тренерів, клубів та ДЮСШ натисніть кнопку перегляд повідомлень і напишіть повідомлення організаторам змагань.
Для жеребкування першого дня змагань введіть в поле забіг порядок старту спортсменів вашої команди в групі.
Всього заявилося: 135
 
 

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120101Бочарова Софія21-12-11І-ю0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
219989Іванько Аріна28-07-10ІІІ1006417Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
320077Коляда Євгенія07-06-10ІІІ-ю0м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.
420103Пастушок Анастасія28-09-10І-ю0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
519990Сас Марія17-06-10ІІІ1006335Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
619992Тарасова Поліна01-01-09ІІІ1006483Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
720042Чаруха Анна13-03-09І-ю7000643м.Київ01,2,3,4Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
820122Корнієнко Анастасія13-01-11ІІІ-ю1451287Сумська11,2,3,4Чухненко О.В.
920081Товстуха Ольга23-06-09І-ю0Сумська11,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1020124Литвин Олександра20-07-09ІІІ-ю1451306Сумська21,2,3,4Чухненко О.В.
1120080Пересадько Анна01-05-10І-ю0Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120147Григор’єва Єлізавета31-03-08ІІІ-ю0Сумська1,2,3,4Голиш В.І.ШСЮТ
220142Зуєва Валерія11-10-07ІІІ-ю0Сумська1,2,3,4Колода Д.В.
320090Прокопюк Анастасія25-04-08І-ю0Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
419953Іщук Вікторія01-01-08І-ю0Волинська01,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
519844Кравцова Марія09-10-08ІІІ1006482Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
619921Лучкань Вероніка26-12-07І-ю0м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.
719835Полубенцева Ірина01-01-08КМСУ1006387Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
820088Приганович Єва01-02-09І-ю0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
919836Сорока Анастасія09-04-08І1006369Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
1020015Якименко Аліса18-01-07ІІІ-ю2067777Харківська01,2,3,4Уфімцева Є.С. Харківська КДЮСШ №3
1120114Гриценко Юлія21-04-08І-ю0Сумська11,2,3,4Чухненко О.В.
1220052Ткаченко Анастасія18-02-07ІІІ0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1319928Мілінчук Марія31-12-08ІІІ0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1416532Ковтун Анастасія10-10-07ІІ0Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120145Клименко Дар’я24-05-05ІІ-ю0Сумська1,2,3,4Голиш В.І.ШСЮТ
220131Павленко Марія11-06-06ІІ-ю0Сумська1,2,3,4Голиш В.І.ШСЮТ
320132Попова Маргарита06-01-06ІІ-ю0Сумська1,2,3,4Голиш В.І.ШСЮТ
420144Щендригіна Юлія31-01-77ІІ0Харківська1,2,3,4Уфімцева Є.С. Харківська КДЮСШ №3
520144Щендригіна Юлія31-01-77ІІ0Харківська1,2,3,4Уфімцева Є.С. Харківська КДЮСШ №3
619795Деремед Анна14-07-06І7002258м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
719927Задорожна Марина12-09-05ІІ0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
820066Корніюк Дарія06-01-06ІІ0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
914613Мирошниченко Єлизавета14-04-06КМСУ0Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ж19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119820Бєлаш Жанна19-08-04КМСУ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
218146Бондарчук Анастасія10-06-03КМСУ7010408м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
319933Зімбіцька Ірина18-05-04І0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
419823Петровська Єлєна19-03-04МСУ0Хмельницька01,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
519805Владімірова Віра19-11-04КМСУ0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
619807Солоненко Аліна07-02-04МСУ0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ж20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120074Власюк Юлія21-11-01МСУ7010407м.Київ02,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
2529Пархоменко Олександра11-08-89МСМК502539м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
32053Фурса Елена13-05-76МСМК7010409м.Київ01,2,3Київ-радіоВеликанов Н.В..
419930Пугач Марія06-05-00МСУ1451300Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ж35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120138Колода Людмила23-01-79І0Сумська1,2,3,4Колода Д.В.
220047Козир Наталія24-08-72І1989035м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
319821Панчук Людмила11-01-72І0Хмельницька01,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
420057Сорока Надія01-01-85ІІ1006324Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
520144Щендригіна Юлія31-01-77ІІ0Харківська01,2,3,4Уфімцева Є.С. Харківська КДЮСШ №3
619889Зикова Лілія01-03-70КМСУ1451299Сумська21,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
720129Ростальна Вікторія16-06-75МСУ0Сумська23,4Щербань С.В.

Ж55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119890Федченко Татьяна01-01-69ІІІ0Сумська23,4Щербань С.В.

Ч12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120134Астапенко Дмитро07-05-09ІІІ-ю0Сумська1,2,3,4Голиш В.І.ШСЮТ
220139Василенко Андрій17-09-09ІІІ-ю0Сумська1,2,3,4Колода Д.В.
320141Волков Тимур17-10-09ІІІ-ю0Сумська1,2,3,4Колода Д.В.
420140Ларченко Максим14-05-09ІІІ-ю0Сумська1,2,3,4Колода Д.В.
520135Нечипоренко Євген26-02-09ІІІ-ю0Сумська1,2,3,4Голиш В.І.ШСЮТ
619840Петрук Владислав01-01-09І0Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.Волинь ЦТСЕ
720136Северин Даниїл24-02-09ІІІ-ю0Сумська1,2,3,4Голиш В.І.ШСЮТ
820127Василега Матвій13-07-10ІІІ-ю1451307Сумська11,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
920112Самотой - Клименко Єгор19-08-10б/р ю1451310Сумська11,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1020083Довгуля Олександр06-10-09ІІІ-ю0Сумська21,2,3,4Щербань С.В.
1120109Князєв Нікіта23-05-09ІІІ-ю1451304Сумська21,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1220110Лінденбой Арсеній05-02-09ІІІ-ю1451309Сумська31,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1320082Пасічник Богдан03-04-10І-ю0Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120146Цаплін Євгеній04-05-08ІІ-ю0Сумська1,2,3,4Голиш В.І.ШСЮТ
220075Бовт Данило05-09-08ІІІ-ю0м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.
320039Єрофєєв Гліб30-07-08І-ю0м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.
420076Коляда Андрій24-12-07ІІІ-ю0м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.
519935Мовчанюк Назар04-01-07ІІІ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
620056Рева Сергій14-05-08ІІІ1006307Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
720043Синявський Іван05-09-07І0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
819932Сокалюк Святослав23-05-08ІІІ-ю0м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.
920070Тромса Кирило21-03-08ІІІ7000642м.Київ01,2,3,4Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
1020084Яценко Єгор07-01-08ІІІ-ю0Сумська11,2,3,4Щербань С.В.
1120010Іванчихін Даниіл20-02-07І-ю1451302Сумська21,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1219973Пеца Артур28-02-07ІІ0Сумська21,2,3,4Щербань С.В.
1315308Тихонков Михайло25-12-07І0Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119941Величко Кіріл02-02-06І0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
220044Домина Богдан23-10-05ІІІ0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
320078Можаєв Ігор10-05-06ІІІ7000645м.Київ01,2,3,4Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
419970Самойленко Михайло28-04-05І0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
518147Стаценко Павло12-07-06І7010418м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
619971Хиблень Антон16-08-05І0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
719802Гуменчук Нікіта24-04-06ІІ0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
819996Дереколенко Остап09-03-06І0Сумська11,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
920055Попов Максим05-02-06ІІ-ю1427109Сумська11,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1020006Короткий Дмитро06-02-06І1451291Сумська21,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1118337Лагутін Кирило06-05-05КМСУ0Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1220050Філоненко Богдан17-06-06ІІ0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1319800Ляхович Володимир26-07-05КМСУ0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
145510Редька Егор21-01-06КМСУ8061111Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1519803Степаніщев Артем06-12-05КМСУ0Вінницька41,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ч19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119937Антончик Владислав09-09-04І0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
213123Білецький Кіріл10-02-04КМСУ7010417м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
319939Загурський Ярослав27-12-04ІІІ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
418148Ільченко Тимофій14-05-04КМСУ7010416м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
517502Іщук Владислав07-03-02КМСУ0Волинська01,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
611634Кулінченко Лев18-08-02КМСУ7010410м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
719792Орлов Антон09-11-04КМСУ7010411м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
819801Мілінчук Давид05-10-04І0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
919808Дремлюга Максим28-03-02КМСУ0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1019967Петренко Костянтин23-08-04КМСУ0Сумська31,2,3,4Щербань С.В.

Ч20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120130Головко Володимир16-09-87МСУ0Сумська04Щербань С.В.
220130Головко Володимир16-09-87МСУ0Сумська04Щербань С.В.
316365Дворніков Данило21-07-04МСУ1006367Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
48425Іванько Олексій25-02-83ІІІ1006415Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько І.В.
56985Іщенко Дмитро20-12-00МСУ8005440м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
69091Карпович Федір21-02-00МСУ7010406м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
72007Олешко Сергій10-01-85МСУ8006866м.Київ01,2,3Київ-радіоВеликанов Н.В..
81241Пугач Олексій25-11-92МСУ1451298Сумська01,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
920089Штанько Сергій20-08-77МСМК0Хмельницька02,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1019811Войцехівський Богдан14-03-01МСУ0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1118468Павлюк Вадим20-07-90МСУ0Волинська11,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
1220048Запорожець Сергій01-01-83МСУ0Волинська21,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
1350Марчук Олександр17-08-86МСМК1110242Вінницька21,2,3,4Човган А.Ю
1417501Шкідина Артур22-06-96МСУ7100197Волинська31,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.

Ч40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120137Колода Дмитро22-01-79КМСУ0Сумська1,2,3,4Колода Д.В.
216306Братчук Сергій16-07-81МСМК7500201м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
39648Давиденко Юрий15-10-73МСУ7212579м.Київ01,2,3Київ-радіоВеликанов Н.В..
419958Пугач Михайло21-11-62МСМК1451285Сумська01,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
519816Човган Олександр28-02-73КМСУ0Вінницька12,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
619944Заклекта Андрій10-08-79МСУ0Волинська21,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
719815Колодяжний Василь31-12-69МСМК0Вінницька22,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
81251Редька Максим21-07-71МСМК8071111Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
12589Чухненко Олександр17-05-68КМСУ1451290Сумська01,2,3,4Чухненко О.В.
219894Шуман Олег06-01-68І7022028м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
310274Якименко Віталій01-03-67КМСУ2040930Харківська01,2,3,4Уфімцева Є.С.
419897Зеленський Сергій17-06-62МСМК0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.Г

Ч60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
12013Веліканов Микола13-05-52МСМК7010413м.Київ01,2,3Київ-радіоВеликанова Н.Л.
29364Іванчихін Микола04-01-55МСМК7022032м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
320033Романенко Василь23-09-54МСМК977701м.Київ01,2,3Київ-радіоВеликанов Н.В..
42324Фурса Олег27-01-47МСМК1110240Київська11,2,3,4

Ч70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120143Гранов Володимир12-01-51І0Сумська1,2,3,4Колода Д.В.
25205Барановський Віктор13-01-40МСМК895136м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанова Н.Л.