ardf.ua заявки

21.05-23.05.2021 Хмельницька
Чемпіонат України із спортивної радіопеленгації серед юнаків

   Вхід
   Реєстрація
Для введення в базу нових тренерів, клубів та ДЮСШ натисніть кнопку перегляд повідомлень і напишіть повідомлення організаторам змагань.
Для жеребкування першого дня змагань введіть в поле забіг порядок старту спортсменів вашої команди в групі.
Всього заявилося: 90
 
 

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120122Корнієнко Анастасія13-01-11ІІІ-ю1451287Сумська1,2,3Чухненко О.В.
220124Литвин Олександра20-07-09ІІІ-ю1451306Сумська1,2,3Чухненко О.В.
320103Пастушок Анастасія28-09-10І-ю0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
420108Хасанянова Ясміна26-10-09ІІІ-ю1451282Сумська1,2,3Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
520123Цвіткова Ганна10-09-10б/р ю0Сумська1,2,3Чухненко О.В.
620077Коляда Євгенія07-06-10ІІІ-ю0м.Київ01,2,3Братчук С.М.
720105Осоховська Ілона07-03-11ІІ-ю0Львівська01,2,3ARDF ZolochivПеля З.М.
820104Перхала Тереса21-05-11ІІ-ю0Львівська01,2,3Пеля З.М.
920088Приганович Єва01-02-09І-ю0Хмельницька01,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1020042Чаруха Анна13-03-09І-ю7000643м.Київ01,2,3Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
1120102Власюк Олександра02-06-09ІІ-ю0Хмельницька11,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1220081Товстуха Ольга23-06-09І-ю0Сумська11,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1320101Бочарова Софія21-12-11І-ю0Хмельницька21,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1420080Пересадько Анна01-05-10І-ю0Сумська21,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120114Гриценко Юлія21-04-08І-ю0Сумська1,2,3Чухненко О.В.
220118Оцалюк Вікторія26-11-08ІІ-ю0Хмельницька1,2,3Голиш В.І.
319921Лучкань Вероніка26-12-07І-ю0м.Київ01,2,3Братчук С.М.
420096Пізюк Уляна05-09-07І-ю0Вінницька11,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
516532Ковтун Анастасія10-10-07ІІ0Сумська21,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
620052Ткаченко Анастасія18-02-07ІІІ0Вінницька21,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
719928Мілінчук Марія31-12-08ІІІ0Вінницька31,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120117Панасюк Дарина07-10-05І-ю0Хмельницька1,2,3Голиш В.І.
219962БакаленкоСофія30-09-06І-ю0Рівненська01,2,3Голиш В.І.
319795Деремед Анна14-07-06І7002258м.Київ01,2,3Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
419965Коздровська Марія05-08-06І-ю0Рівненська01,2,3Голиш В.І.
519998Лісовик Анастасія04-03-06І-ю0Хмельницька01,2,3Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
620115Панчук Дарія13-02-05І-ю0Хмельницька01,2,3Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
719927Задорожна Марина12-09-05ІІ0Вінницька11,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
820066Корніюк Дарія06-01-06ІІ0Вінницька21,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
914613Мирошниченко Єлизавета14-04-06КМСУ0Сумська21,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120109Князєв Нікіта23-05-09ІІІ-ю1451304Сумська1,2,3Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
220121Кульчевич Іван26-06-10ІІ-ю0Хмельницька1,2,3Голиш В.І.
320110Лінденбой Арсеній05-02-09ІІІ-ю1451309Сумська1,2,3Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
420120Мельник Владислав27-11-10ІІ-ю0Хмельницька1,2,3Голиш В.І.
520111Міщенко Богдан18-01-09б/р ю1451307Сумська1,2,3Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
620112Самотой - Клименко Єгор19-08-10б/р ю1451310Сумська1,2,3Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
720087Білий Олексій11-10-09ІІ-ю0Львівська01,2,3ARDF ZolochivПеля З.М.
820106Бродський Дмитро16-01-09ІІ-ю0Хмельницька01,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
920095Богуславський Олександр16-02-10ІІ-ю0Вінницька11,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1020083Довгуля Олександр06-10-09ІІІ-ю0Сумська11,2,3Щербань С.В.
1120098Лапін Данило30-08-09ІІ-ю0Вінницька21,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1220082Пасічник Богдан03-04-10І-ю0Сумська21,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1320094Гнатюк Олексій09-07-10ІІ-ю0Вінницька31,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1420093Кирилюк Іван26-09-09ІІ-ю0Вінницька41,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1520067Березовський Станіслав25-05-09ІІ-ю0Вінницька51,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ч14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120119Консевич Денис26-03-09ІІ-ю0Хмельницька1,2,3Голиш В.І.
220107Лисянський Назар04-05-07ІІІ-ю1427109Сумська1,2,3Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
320125Мірошніченко Богдан30-12-07б/р ю0Сумська1,2,3Чухненко О.В.
420097Безсмертний Дмитро06-11-08ІІ-ю0Вінницька01,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
520075Бовт Данило05-09-08ІІІ-ю0м.Київ01,2,3Братчук С.М.
620113Войтю Назар20-10-07ІІ-ю0Хмельницька01,2,3Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
720039Єрофєєв Гліб30-07-08І-ю0м.Київ01,2,3Братчук С.М.
820010Іванчихін Даниіл20-02-07І-ю1451302Сумська01,2,3Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
920038Калюжний Данило01-12-08ІІІ-ю7010411м.Київ01,2,3Братчук С.М.
1020076Коляда Андрій24-12-07ІІІ-ю0м.Київ01,2,3Братчук С.М.
1119964Купець Ілля03-10-07І-ю0Рівненська01,2,3Голиш В.І.
1220000Лавренюк Павло19-06-07І-ю0Хмельницька01,2,3Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
1320062Лемків Павло26-06-08І-ю0Львівська01,2,3ARDF ZolochivПеля З.М.
1419999Лісовик Артем26-06-07І-ю0Хмельницька01,2,3Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
1519913Мациборок Святослав27-01-07ІІІ0Львівська01,2,3ARDF ZolochivПеля З.М.
1619935Мовчанюк Назар04-01-07ІІІ0Хмельницька01,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1719963Синюк Родіон23-11-07І-ю0Рівненська01,2,3Голиш В.І.
1820043Синявський Іван05-09-07І0Хмельницька01,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1920070Тромса Кирило21-03-08ІІІ7000642м.Київ01,2,3Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
2020061Фітель Володимир18-04-08І-ю0Львівська01,2,3ARDF ZolochivПеля З.М.
2120072Кирилюк Максим22-10-08І-ю0Хмельницька11,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
2220084Яценко Єгор07-01-08ІІІ-ю0Сумська11,2,3Щербань С.В.
2319973Пеца Артур28-02-07ІІ0Сумська21,2,3Щербань С.В.
2415308Тихонков Михайло25-12-07І0Сумська31,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120116Сахарленко Роман31-10-06ІІ-ю0Хмельницька1,2,3Голиш В.І.
220126Сидоренко Євгеній29-07-06б/р0Сумська1,2,3Чухненко О.В.
319941Величко Кіріл02-02-06І0Хмельницька01,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
420044Домина Богдан23-10-05ІІІ0Сумська01,2,3Щербань С.В.
519936Железняк Іван31-03-05ІІІ0Хмельницька01,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
620006Короткий Дмитро06-02-06І1451291Сумська01,2,3Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
720078Можаєв Ігор10-05-06ІІІ7000645м.Київ01,2,3Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
819940Муштук Данііл17-03-06КМСУ0Хмельницька01,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
919970Самойленко Михайло28-04-05І0Сумська01,2,3Щербань С.В.
1018147Стаценко Павло12-07-06І7010418м.Київ01,2,3Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1119966Ткач Ілля03-08-06І-ю0Рівненська01,2,3Голиш В.І.
1219971Хиблень Антон16-08-05І0Сумська01,2,3Щербань С.В.
1319996Дереколенко Остап09-03-06І0Сумська11,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1419905Корсун Юрій14-04-05ІІ0Хмельницька11,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1520054Кушнір Віталій12-03-06ІІІ0Вінницька11,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1619802Гуменчук Нікіта24-04-06ІІ0Вінницька21,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1718337Лагутін Кирило06-05-05КМСУ0Сумська21,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
185510Редька Егор21-01-06КМСУ8061111Сумська31,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1920050Філоненко Богдан17-06-06ІІ0Вінницька31,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
2019800Ляхович Володимир26-07-05КМСУ0Вінницька41,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
2119803Степаніщев Артем06-12-05КМСУ0Вінницька51,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2