ardf.ua заявки

01.04-04.04.2021 Вінницька
Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації.

   Вхід
   Реєстрація
Заявочна форма закрита!
Для введення в базу нових тренерів, клубів та ДЮСШ натисніть кнопку перегляд повідомлень і напишіть повідомлення організаторам змагань.
Для жеребкування першого дня змагань введіть в поле забіг порядок старту спортсменів вашої команди в групі.
Всього заявилося: 136
 
 

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120100Гуренкова Кіра14-05-09І-ю1006305Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
219989Іванько Аріна28-07-10ІІІ1006417Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
320080Пересадька Анна01-05-10ІІІ-ю0Сумська01,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
420088Приганович Єва01-02-09І-ю0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
519990Сас Марія17-06-10ІІІ1006306Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
619992Тарасова Поліна01-01-09ІІІ1006331Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
720081Товстуха Ольга23-06-09ІІІ-ю0Сумська01,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
820042Чаруха Анна13-03-09ІІ-ю7000643м.Київ01,2,3,4Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119953Іщук Вікторія01-01-08І-ю0Волинська01,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
216532Ковтун Анастасія10-10-07ІІ0Сумська01,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
319844Кравцова Марія09-10-08ІІІ1006394Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
419835Полубенцева Ірина01-01-08КМСУ1006334Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
520090Прокопюк Анастасія25-04-08І-ю0Волинська01,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
619836Сорока Анастасія09-04-08ІІ1006493Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
720096Пізюк Уляна05-09-07ІІ-ю0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
820052Ткаченко Анастасія18-02-07ІІІ0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
919928Мілінчук Марія31-12-08ІІІ0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119795Деремед Анна14-07-06ІІ7002258м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
214613Мирошниченко Єлизавета14-04-06КМСУ0Сумська01,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
319927Задорожна Марина12-09-05ІІ0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
420066Корніюк Дарія06-01-06ІІ0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ж19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119820Бєлаш Жанна19-08-04І8006817Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
218146Бондарчук Анастасія10-06-03КМСУ7010408м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
320099Вова Єлизавета26-06-04ІІІ7010409м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
411198Гупало Ольга23-08-02КМСУ0Волинська01,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
517505Джигалюк Мар’яна01-01-04КМСУ0Волинська01,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
616156Лотоцька Аліна08-06-04КМСУ0Волинська01,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
719823Петровська Єлєна19-03-04МСУ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
819810Молочко Олександра11-07-03І0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
920051Шаркова Тамара19-11-02ІІІ0Сумська11,2Чухненко О.В.
1019805Владімірова Віра19-11-04КМСУ0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
113014Новак Ольга21-11-02КМСУ0Сумська21,2,3,4Чухненко О.В.
1219807Солоненко Аліна07-02-04МСУ0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ж20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120074Власюк Юлія21-11-01МСУ7010407м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
22021Кононенко Анастасия24-06-94МСМК7010419м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
3529Пархоменко Олександра11-08-89МСМК502539м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
419830Петровська Яна16-06-99МСУ8003286Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
52053Фурса Елена13-05-76МСМК1110240м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
620016Панчук Марія25-11-96МСУ8006857Хмельницька13,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
719930Пугач Марія06-05-00МСУ1451300Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ж35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119889Зикова Лілія01-03-70КМСУ1451299Сумська01,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
220047Козир Наталія24-08-72І1989035м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
319821Панчук Людмила11-01-72І0Хмельницька01,3,4Нетішин КЮТ
419662Полубенцева Світлана24-04-83МСУ1006369Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
520071Редька Олена16-09-80ІІ0Сумська01,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
620057Сорока Надія01-01-85ІІ1006324Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.

Ч12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120087Білий Олексій11-10-09ІІІ-ю0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
220083Довгуля Олександр06-10-09ІІІ-ю0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
320082Пасічнік Богдан03-04-10ІІІ-ю0Сумська01,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
420094Гнатюк Олексій09-07-10ІІ-ю0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
520095Богуславський Олександр16-02-10ІІ-ю0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
620093Кирилюк Іван26-09-09ІІ-ю0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
720098Лапін Данило30-08-09ІІ-ю0Вінницька41,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
820067Березовський Станіслав25-05-09ІІ-ю0Вінницька51,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ч14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120085Зотов Ілля24-04-08ІІІ-ю0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
220062Лемків Павло26-06-08І-ю0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
320086Макарюк Богдан05-03-08ІІІ-ю0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
419913Мациборок Святослав27-01-07ІІІ0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
519935Мовчанюк Назар04-01-07ІІІ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
619973Пеца Артур28-02-07ІІІ0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
720056Рева Сергій14-05-08ІІІ1006307Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
820043Синявський Іван05-09-07ІІ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
915308Тихонков Михайло25-12-07І0Сумська01,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1020070Тромса Кирило21-03-08ІІ-ю7000642м.Київ01,2,3,4Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
1120061Фітель Володимир18-04-08І-ю0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
1220084Яценко Єгор07-01-08ІІІ-ю0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
1320072Кирилюк Максим22-10-08І-ю0Хмельницька11,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1420091Ковальчук Ілля04-06-08ІІ-ю0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1520010Іванчихін Даниіл20-02-07І-ю1451288Сумська21,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1620092Янкевич Микита16-03-07ІІ-ю0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1720097Безсмертний Дмитро06-11-08ІІ-ю0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1820065Нагорняк Ігор18-06-07ІІ-ю0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ч16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119941Величко Кіріл02-02-06І0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
219996Дереколенко Остап09-03-06І0Сумська01,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
320044Домина Богдан01-01-05ІІ-ю0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
418337Лагутін Кирило06-05-05І0Сумська01,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
520078Можаєв Ігор10-05-06І-ю7000645м.Київ01,2,3,4Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
619940Муштук Данііл17-03-06КМСУ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
75510Редька Егор21-01-06КМСУ8061111Сумська01,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
819970Самойленко Михайло28-04-05ІІ0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
918147Стаценко Павло12-07-06ІІІ7010418м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1019971Хиблень Антон16-08-05ІІІ0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
1119949Чилій Дмитро01-01-05ІІ0Волинська01,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
1220054Кушнір Віталій12-03-06ІІІ0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1319802Гуменчук Нікіта24-04-06ІІ0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
147824Медвєдєв Кирило16-02-06ІІ1451302Сумська21,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1520050Філоненко Богдан17-06-06ІІ0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1619800Ляхович Володимир26-07-05КМСУ0Вінницька41,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1719803Степаніщев Артем06-12-05КМСУ0Вінницька51,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ч19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119937Антончик Владислав09-09-04І0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
213123Білецький Кіріл10-02-04КМСУ7010417м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
319797Воєвода Богдан12-05-04І0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
418148Ільченко Тимофій14-05-04КМСУ7010416м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
517502Іщук Владислав07-03-02КМСУ0Волинська01,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
611634Кулінченко Лев18-08-02КМСУ7010410м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
716155Мироненко Максим27-05-04І0Волинська01,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
819792Орлов Антон09-11-04КМСУ7010411м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
919967Петренко Костянтин23-08-04КМСУ0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
1019991Рева Олексій20-11-02І1006305Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
1119824Шпинов Даніл20-09-03І0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1219801Мілінчук Давид05-10-04І0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1319808Дремлюга Максим28-03-02КМСУ0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ч20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
116365Дворніков Данило21-07-04МСУ1006367Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
220060Золочевський Руслан20-09-98МСУ1006329Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
38425Іванько Олексій25-02-83МСМК1006415Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько І.В.
46985Іщенко Дмитро20-12-00МСУ8005440м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
59091Карпович Федір21-02-00МСУ7010406м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
62007Олешко Сергій10-01-85МСУ8006866м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
720089Штанько Сергій20-08-77МСМК8006834Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
820017Гаврилюк Андрій26-10-92ІІІ0Хмельницька13,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
919814Гевчук Богдан13-05-01КМСУ0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1020048Запорожець Сергій01-01-83б/р0Волинська11,2,3,4
1119812Кальніченко Владислав24-08-01КМСУ0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1218468Павлюк Вадим20-07-90КМСУ0Волинська21,2,3,4
1319811Войцехівський Богдан14-03-01МСУ0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1450Марчук Олександр17-08-86МСМК0Вінницька41,2,3,4Човган А.Ю

Ч40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
116306Братчук Сергій16-07-81МСМК7500201м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
219892Веліканов Євген19-07-81МСУ7000686м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
319793Гнедов Володимир06-06-70МСМК1970606м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
49648Давиденко Юрий15-10-73МСУ7212579м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
519944Заклекта Андрій10-08-79МСУ0Волинська01,2,3,4
61251Редька Максим21-07-71МСМК8071111Сумська01,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
719816Човган Олександр28-02-73КМСУ0Вінницька12,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
819815Колодяжний Василь31-12-69МСМК0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
919822Смирнов Олександр17-08-70МСМК0Донецька21,2,3,4Поіск Бахмут
1019958Пугач Михайло21-11-62МСМК1451310Сумська31,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ

Ч50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
12589Чухненко Олександр17-05-68КМСУ0Сумська01,2,3,4
219894Шуман Олег06-01-68І363321м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
319897Зеленський Сергій17-06-62МСМК0Вінницька31,2,3,4

Ч60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
12013Веліканов Микола13-05-52МСМК7010413м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.
29364Іванчихін Микола04-01-55МСМК363322м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
3527Пархоменко В’ячеслав06-08-59МСУ1601765м.Київ01,2,3,4СлавутичПархоменко Т.Ю.
420033Романенко Василь23-09-54МСМК977701м.Київ01,2,3Великанов Н.В..
519796Шевчук Ігор11-04-56МСУ0Івано-Франківська01,2,3,4м.Коломия клуб ВаріантШевчук І.М.

Ч70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
15205Барановський Віктор13-01-40МСМК895136м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.
220063Пеля Зіновій20-05-50КМСУ0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.