ardf.ua заявки

27.07-03.08.2020
ВЧемпіонат України із спортивної радіопеленгації / м.Вінниця

   Вхід
   Реєстрація
Для введення в базу нових тренерів, клубів та ДЮСШ натисніть кнопку перегляд повідомлень і напишіть повідомлення організаторам змагань.
Для жеребкування першого дня змагань введіть в поле забіг порядок старту спортсменів вашої команди в групі.
Всього заявилося: 119
 
 

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119953Іщук Вікторія01-01-08ІІІ-ю0Волинська02,3FOXHUNTERSДолинський А.Є.
220059Умарова Поліна10-04-08ІІ-ю9000707Донецька01,2,3,4Поіск Бахмут
320058Швець Аріна20-09-10ІІ-ю9000706Донецька01,2,3,4Поіск Бахмут
419844Кравцова Марія09-10-08ІІІ1006394Донецька11,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
520069Вернигора Олександра30-10-08ІІІ-ю0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
619989Іванько Аріна28-07-10І-ю1006417Донецька21,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
720042Чаруха Анна13-03-09ІІ-ю1221059м.Київ21,2,3,4Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
819990Сас Марія17-06-10І-ю1006306Донецька31,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119843Бритченко Валерія12-07-06ІІ9000705Донецька01,2,3,4Поіск Бахмут
219916Василенко Анастасія05-04-07ІІ9000704Донецька01,2,3,4Поіск Бахмут
319795Деремед Анна14-07-06ІІ1221060м.Київ11,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
420068Руденко Дарія19-12-06ІІІ-ю0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
519794Доленко Олександра20-11-06ІІ1221061м.Київ21,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
616532Ковтун Анастасія10-10-07ІІ1239999Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
719836Сорока Анастасія09-04-08ІІ1006493Донецька21,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
820052Ткаченко Анастасія18-02-07ІІ-ю0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
920066Корніюк Дарія06-01-06ІІ-ю0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1014613Мирошниченко Єлизавета14-04-06І0Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1119835Полубенцева Ірина01-01-08ІІ1006334Донецька31,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
1219928Мілінчук Марія31-12-08І-ю0Вінницька41,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119820Бєлаш Жанна19-08-04І1451286Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
219842Дмитриченко Ірина17-03-06ІІ9000703Донецька01,2,3,4Поіск Бахмут
319933Зімбіцька Ірина18-05-04ІІІ1451285Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
419978Успенська Анастасія26-12-05ІІ9000702Донецька01,2,3,4Поіск Бахмут
519804Ричковська Єлизавета19-11-05І-ю0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
619927Задорожна Марина12-09-05І-ю0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ж19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119828Власюк Юлія21-11-01МСУ1451284Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
219823Петровська Єлєна19-03-04КМСУ1451281Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
318146Бондарчук Анастасія10-06-03КМСУ1221062м.Київ11,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
43014Новак Ольга21-11-02КМСУ0Сумська11,2,3,4Чухненко О.В.
520051Шаркова Тамара19-11-02ІІ-ю0Сумська11,3Чухненко О.В.
619805Владімірова Віра19-11-04КМСУ0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
718351Дорда Софія18-11-03КМСУ0Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
818145Смик Людмила29-09-01МСУ1221063м.Київ21,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
911659Панасенко Вікторія03-11-01КМСУ0Сумська31,2,3,4Чухненко О.В.
1019807Солоненко Аліна07-02-04КМСУ0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ж20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119829Панчук Наталія20-11-01КМСУ1451294Хмельницька11,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
22053Фурса Елена13-05-76МСМК1221064м.Київ11,2,3,4Великанов Н.В..
320034Лєбєдєва Любов27-11-99МСУ1221065м.Київ21,2,3,4Великанов Н.В..
419830Петровська Яна16-06-99МСУ1451283Хмельницька21,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
519924Маринченко Мар*яна05-03-89МСМК1989035м.Київ31,2,3,4Великанов Н.В..
619930Пугач Марія06-05-00МСУ1451300Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ж35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119987Дойч Тетяна03-09-67ІІ0Донецька01,2,3,4ДОЦТДЮ
219821Панчук Людмила11-01-72І1451295Хмельницька01,3,4Нетішин КЮТ
320057Сорока Надія01-01-85ІІІ1006324Донецька11,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
420047Козир Наталія24-08-72І1221067м.Київ21,2,3,4FOXHUNTERSГнєдов В.
519662Полубенцева Світлана24-04-83МСУ1006369Донецька21,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
620071Редька Олена16-09-80ІІ8061111Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120072Кирилюк Максим22-10-08ІІ-ю1451293Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
220062Лемків Павло26-06-08І-ю0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
320056Рева Сергій14-05-08І-ю1006307Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
420070Тромса Кирило21-03-08ІІ-ю1221068м.Київ01,2,3,4Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
520061Фітель Володимир18-04-08І-ю0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
620067Березовський Станіслав25-05-09ІІІ-ю0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ч14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119913Мациборок Святослав27-01-07ІІІ0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
220065Нагорняк Ігор18-06-07ІІІ-ю0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
319973Пеца Артур28-02-07ІІІ0Сумська11,2,3,4Щербань С.В.
420043Синявський Іван05-09-07І-ю1451289Хмельницька11,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
520064Гуцалюк Даніїл23-06-07ІІІ-ю0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
619996Дереколенко Остап09-03-06І1233333Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
719940Муштук Данііл17-03-06ІІ1451290Хмельницька21,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
818147Стаценко Павло12-07-06ІІІ1221069м.Київ21,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
920054Кушнір Віталій12-03-06ІІ-ю0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1015308Тихонков Михайло25-12-07І1236666Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1119802Гуменчук Нікіта24-04-06ІІІ0Вінницька41,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
125510Редька Егор21-01-06КМСУ1237777Сумська41,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1320050Філоненко Богдан17-06-06ІІ-ю0Вінницька51,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ч16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119797Воєвода Богдан12-05-04І0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
219907Погончук Назар19-09-04І0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
313123Білецький Кіріл10-02-04І9002169м.Київ11,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
419898Кисельов Михайло15-08-04ІІІ-ю0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
519970Самойленко Михайло28-04-05ІІ0Сумська11,2,3,4Щербань С.В.
618148Ільченко Тимофій14-05-04КМСУ9002173м.Київ21,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
719800Ляхович Володимир26-07-05КМСУ0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
819967Петренко Костянтин23-08-04КМСУ0Сумська21,2,3,4Щербань С.В.
918337Лагутін Кирило06-05-05І1235555Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1019792Орлов Антон09-11-04КМСУ9002174м.Київ31,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1119803Степаніщев Артем06-12-05І0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ч19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
117502Іщук Владислав07-03-02КМСУ0Волинська01,2,3FOXHUNTERSДолинський А.Є.
219991Рева Олексій20-11-02І1006305Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
319937Антончик Владислав09-09-04ІІІ1451292Хмельницька11,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
419812Кальніченко Владислав24-08-01КМСУ0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
511634Кулінченко Лев18-08-03КМСУ9002178м.Київ11,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
619801Мілінчук Давид05-10-04І0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
719824Шпинов Даніл20-09-03І1451287Хмельницька21,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
819808Дремлюга Максим28-03-02КМСУ0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ч20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120048Запорожець Сергій01-01-830Волинська11,2,3Долинський А.Є.
220060Золочевський Руслан20-09-98МСУ1006329Донецька11,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
32007Олешко Сергій10-01-85МСУ9002179м.Київ11,2,3,4Великанов Н.В..
420022Анікейцев Павло16-08-90МСУ0Сумська21,2,3,4
519811Войцехівський Богдан14-03-01МСУ0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
616365Дворніков Данило12-07-03КМСУ1006367Донецька21,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
79091Карпович Федір21-02-00МСУ9000770м.Київ21,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
817501Шкідина Артур22-06-96МСУ0Волинська21,2,3FOXHUNTERSДолинський А.Є.
98425Іванько Олексій25-02-83МСМК1006415Донецька31,2,3,4RO Team FoxІванько І.В.
106985Іщенко Дмитро20-12-00МСУ8005440м.Київ31,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1150Марчук Олександр17-08-86МСМК0Вінницька31,2,3,4Човган А.Ю
1218468Павлюк Вадим20-07-90КМСУ0Волинська31,2,3FOXHUNTERSДолинський А.Є.
1319892Веліканов Євген19-07-81МСУ9000771м.Київ41,2,3,4Великанов Н.В..
1419896Штанько Сергій20-08-77МСМК1006418Донецька41,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.

Ч40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119944Заклекта Андрій10-08-79МСУ0Волинська01,2,3FOXHUNTERSДолинський А.Є.
219841Науменко Володимир07-02-58МСУ9000701Донецька01,2,3,4Поіск Бахмут
319822Смирнов Олександр17-08-70МСМК9000700Донецька01,2,3,4Поіск Бахмут
49648Давиденко Юрий15-10-73МСУ7212579м.Київ11,2,3,4Великанов Н.В..
519816Човган Олександр28-02-73КМСУ0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
62589Чухненко Олександр17-05-68КМСУ0Сумська11,3,4
719793Гнедов Володимир06-06-70МСМК1970606м.Київ21,2,3,4Великанов Н.В..
819815Колодяжний Василь31-12-69МСМК0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
919958Пугач Михайло21-11-62МСМК1451310Сумська21,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1019897Зеленський Сергій17-06-62МСМК0Вінницька31,2,3,4
111251Редька Максим21-07-71МСМК8071111Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120073Фурса Олег27-01-47МСМК335910Київська02,3Великанов Н.В..
219796Шевчук Ігор11-04-56МСУ0Івано-Франківська01,2,3,4м.Коломия клуб ВаріантШевчук І.М.
39364Іванчихін Микола04-01-55МСМК9000772м.Київ11,2,3,4Великанов Н.В..
4527Пархоменко В’ячеслав06-08-59МСУ1601765м.Київ21,2,3,4СлавутичПархоменко Т.Ю.
520033Романенко Василь23-09-54МСМК977701м.Київ31,2,3Великанов Н.В..
65205Барановський Віктор13-01-40МСМК895136м.Київ41,2,3,4Великанова Н.Л.
72013Веліканов Микола13-05-52МСМК9000773м.Київ51,2,3,4Великанова Н.Л.

Ч70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120063Пеля Зіновій20-05-50КМСУ0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.