ardf.ua заявки

02.07-05.07.2020 м. Суми
Чемпіонат України з радіоспорту (дорослі, юніори, юнаки)

   Вхід
   Реєстрація
Заявочна форма закрита!
Для введення в базу нових тренерів, клубів та ДЮСШ натисніть кнопку перегляд повідомлень і напишіть повідомлення організаторам змагань.
Для жеребкування першого дня змагань введіть в поле забіг порядок старту спортсменів вашої команди в групі.
Всього заявилося: 119
 
 

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120046Гриценко Юлія21-04-08ІІІ-ю0Сумська01,3Чухненко О.В.
220042Чаруха Анна13-03-09ІІІ-ю363332м.Київ01,2,3,4Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
319989Іванько Аріна28-07-10І-ю1006417Донецька21,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
419990Сас Марія17-06-10І-ю1006306Донецька31,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
519836Сорока Анастасія09-04-08ІІІ1006493Донецька31,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
620059Умарова Поліна10-04-08ІІ-ю0Донецька41,2,3,4Поіск Бахмут
720058Швець Арина20-09-10ІІ-ю0Донецька51,2,3,4Поіск Бахмут

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119969Шарахова Таїсія10-05-06І-ю0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
219968Шкуринова Марія21-09-06ІІ-ю0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
319795Деремед Анна14-07-06ІІІ363331м.Київ11,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
419844Кравцова Марія09-10-08ІІІ1006394Донецька11,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
520052Ткаченко Анастасія18-02-07ІІ-ю0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
619979Фролова Олександра01-08-07І-ю0Донецька11,2,3,4Поіск Бахмут
719794Доленко Олександра20-11-06ІІІ363330м.Київ21,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
816532Ковтун Анастасія10-10-07ІІІ0Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
919928Мілінчук Марія31-12-08І-ю0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1019835Полубенцева Ірина01-01-08ІІІ1006334Донецька21,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
1114613Мирошниченко Єлизавета14-04-06І0Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1219843Бритченко Валерія12-07-06ІІ0Донецька41,2,3,4Поіск Бахмут
1319980Штепа Аріна08-10-07І-ю0Донецька51,2,3,4Поіск Бахмут
1419915Ковган Аліна21-07-06ІІІ0Донецька61,2,3,4Поіск Бахмут
1519916Василенко Анастасія05-04-07ІІ0Донецька71,2,3,4Поіск Бахмут

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119842Дмитриченко Ірина17-03-06ІІ0Донецька11,2,3,4Поіск Бахмут
219933Зімбіцька Ірина18-05-04ІІІ0Хмельницька11,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
319820Бєлаш Жанна19-08-04І0Хмельницька21,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
419927Задорожна Марина12-09-05І-ю0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
519978Успенська Анастасія26-12-05ІІ0Донецька21,2,3,4Поіск Бахмут

Ж19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119828Власюк Юлія21-11-01МСУ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
220014Дика Дарина25-10-02КМСУ0Сумська01,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
319823Петровська Єлєна19-03-04КМСУ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
419805Владімірова Віра19-11-04КМСУ0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
53014Новак Ольга21-11-02КМСУ0Сумська11,2,3,4Чухненко О.В.
618145Смик Людмила29-09-01МСУ363325м.Київ11,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
719977Третьяк Оксана14-03-03ІІ0Донецька11,2,3,4Поіск Бахмут
818146Бондарчук Анастасія10-06-03КМСУ363326м.Київ21,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
918351Дорда Софія18-11-03І0Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1019807Солоненко Аліна07-02-04КМСУ0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1119976Третьяк Катерина14-03-03ІІ0Донецька21,2,3,4Поіск Бахмут
1211659Панасенко Вікторія03-11-01КМСУ0Сумська31,2,3,4Чухненко О.В.

Ж20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119982Науменко Лучана15-03-97МСУ0Донецька03,4Поіск Бахмут
219830Петровська Яна16-06-99МСУ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
32053Фурса Елена13-05-76МСМК335911м.Київ02,3,4Великанов Н.В..
420034Лєбєдєва Любов27-11-99МСУ363336м.Київ11,2,3,4Великанов Н.В..
519924Маринченко Мар*яна05-03-89МСМК1989035м.Київ21,2,3,4Великанов Н.В..
619930Пугач Марія06-05-00МСУ1451300Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
7529Пархоменко Олександра11-08-89МСМК502539м.Київ31,2,3,4Великанов Н.В..

Ж35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119889Зикова Лілія01-03-70КМСУ1451299Сумська01,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
219821Панчук Людмила11-01-72І0Хмельницька01,2,3Нетішин КЮТ
320047Козир Наталія24-08-72І0м.Київ22,3,4FOXHUNTERSГнєдов В.
420057Сорока Надія01-01-85ІІІ1006324Донецька21,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.

Ч12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120011Погорецький Максим20-08-08ІІІ-ю363333м.Київ01,2,3,4Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
220056Рева Сергій14-05-08І-ю1006307Донецька21,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт

Ч14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119941Величко Кіріл02-02-06ІІ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
220045Завадський Ростислав01-01-06ІІ-ю0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
319940Муштук Данііл17-03-06ІІ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
420054Кушнір Віталій12-03-06ІІ-ю0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
519973Пеца Артур28-02-07І-ю0Сумська11,2,3,4Щербань С.В.
620055Попов Максим05-02-06ІІ-ю1427109Сумська11,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
720043Синявський Іван05-09-07І-ю0Хмельницька11,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
820005Шахнюк Артем25-05-07І-ю0Хмельницька11,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
97824Медвєдєв Кирило16-02-06ІІ1451302Сумська21,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1015308Тихонков Михайло25-12-07ІІІ0Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1120050Філоненко Богдан17-06-06ІІ-ю0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1219802Гуменчук Нікіта24-04-06ІІІ0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1320010Іванчихін Даниіл20-02-07І-ю1451288Сумська31,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
145510Редька Егор21-01-06КМСУ8061111Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1519996Дереколенко Остап09-03-06ІІІ0Сумська41,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1620006Короткий Дмитро06-02-06І1451291Сумська41,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ

Ч16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120049Кулько Нікіта21-06-05І-ю0Сумська01,2,3Чухненко О.В.
219970Самойленко Михайло28-04-05ІІ0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
319972Саприка Микола07-02-05І-ю0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
413123Білецький Кіріл10-02-04І363328м.Київ11,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
519905Корсун Юрій14-04-05ІІ0Хмельницька11,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
619801Мілінчук Давид05-10-04І0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
719936Железняк Іван31-03-05ІІІ0Хмельницька21,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
819800Ляхович Володимир26-07-05КМСУ0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
919792Орлов Антон09-11-04КМСУ363327м.Київ21,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1019967Петренко Костянтин23-08-04КМСУ0Сумська21,2,3,4Щербань С.В.
1112551Штогрін Вячеслав17-03-04І1451306Сумська21,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1218148Ільченко Тимофій14-05-04КМСУ363329м.Київ31,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1318337Лагутін Кирило06-05-05І0Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1419803Степаніщев Артем06-12-05І0Вінницька31,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ч19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
19465Денисенко Дмитро05-06-02МСУ0Сумська01,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
219939Загурський Ярослав27-12-04ІІІ0Хмельницька11,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
319812Кальніченко Владислав24-08-01КМСУ0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
419808Дремлюга Максим28-03-02КМСУ0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
519991Рева Олексій20-11-02І1006305Донецька21,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
619824Шпинов Даніл20-09-03І0Хмельницька21,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.

Ч20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119892Веліканов Євген19-07-81МСУ363335м.Київ02,3,4Великанов Н.В..
220048Запорожець Сергій01-01-830Волинська02,3,4Долинський А.Є.
320060Золочевський Руслан20-09-98МСУ1006329Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
450Марчук Олександр17-08-86МСМК0Вінницька01,2,3,4Човган А.Ю
518468Павлюк Вадим20-07-90КМСУ0Волинська02,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
617501Шкідина Артур22-06-96МСУ0Волинська02,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
719811Войцехівський Богдан14-03-01МСУ0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
82007Олешко Сергій10-01-85МСУ335907м.Київ11,2,3,4Великанов Н.В..
919896Штанько Сергій20-08-77МСМК1006418Донецька11,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
108425Іванько Олексій25-02-83МСМК1006415Донецька21,2,3,4RO Team FoxІванько І.В.
116985Іщенко Дмитро20-12-00МСУ8005440м.Київ21,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1216365Дворніков Данило12-07-03КМСУ1006367Донецька31,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
139091Карпович Федір21-02-00МСУ363321м.Київ31,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”

Ч40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120020Kral Jozef01-01-688627Czech Republic01,2,3,4Шпортько С.В.
29648Давиденко Юрий15-10-73МСУ7212579м.Київ02,3,4Великанов Н.В..
319944Заклекта Андрій10-08-79МСУ0Волинська02,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
42589Чухненко Олександр17-05-68КМСУ0Сумська01,2,3
519841Науменко Володимир07-02-58МСУ0Донецька11,2,3,4Поіск Бахмут
619816Човган Олександр28-02-73КМСУ0Вінницька11,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
719894Шуман Олег06-01-68І363323м.Київ11,2,3,4Великанов Н.В..
819793Гнедов Володимир06-06-70МСМК1970606м.Київ21,2,3,4Великанов Н.В..
919815Колодяжний Василь31-12-69МСМК0Вінницька21,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1019958Пугач Михайло21-11-62МСМК1451310Сумська21,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1119822Смирнов Олександр17-08-70МСМК0Донецька21,2,3,4Поіск Бахмут
1219897Зеленський Сергій17-06-62МСМК0Вінницька31,2,3,4
131251Редька Максим21-07-71МСМК8071111Сумська32,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
15205Барановський Віктор13-01-40МСМК895136м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.
220033Романенко Василь23-09-54МСМК977701м.Київ02,3,4Великанов Н.В..
32013Веліканов Микола13-05-52МСМК335914м.Київ11,2,3,4Великанова Н.Л.
4527Пархоменко В’ячеслав06-08-59МСУ1601765м.Київ21,2,3,4СлавутичПархоменко Т.Ю.
59364Іванчихін Микола04-01-55МСМК363324м.Київ31,2,3,4Великанов Н.В..