ardf.ua заявки

29.07-02.08.2020 Вінницька
Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юнаків зі спортивної радіопеленгації.

   Вхід
   Реєстрація
Для введення в базу нових тренерів, клубів та ДЮСШ натисніть кнопку перегляд повідомлень і напишіть повідомлення організаторам змагань.
Для жеребкування першого дня змагань введіть в поле забіг порядок старту спортсменів вашої команди в групі.
Всього заявилося: 191
 
 

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120021Budisky Matej01-01-00411486Czech Republic1,2,3,4Шпортько С.В.
220019Jurcik Tomas01-01-017210250Czech Republic1,2,3,4Шпортько С.В.
320020Kral Jozef01-01-688627Czech Republic1,2,3,4Шпортько С.В.
419950Абрамов Клим01-01-07ІІІ-ю0Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
520029Алімахіна Дар’я01-01-07ІІІ-ю0Донецька1,2,3,4ДОЦТДЮДойч Т.Л.
66753Андрийченко Владимир21-08-87І0Донецька1,2,3,4TeamFoxІванько О.В.
720022Анікейцев Павло16-08-90МСУ0Сумська1,2,3,4Голиш В.І.
819937Антончик Владислав09-09-04І0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
920024Апалько Єлизавета06-08-01б/р1451309Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1020053Асташина Олена01-06-03ІІ-ю0Сумська1,2,3,4Чухненко О.В.
115329Афонін Іван22-06-00І0м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1219962БакаленкоСофія30-09-06І-ю0Рівненська1,2,3,4Голиш В.І.
1319798Баранов Вячеслав25-12-46МСМК0Закарпатська1,2,3,4Великанов Н.В..
145205Барановський Віктор13-01-40МСМК895136м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанова Н.Л.
1519809Безверхній Євген02-02-02КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1619820Бєлаш Жанна19-08-04І8006817Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
172290Бєліков Олександр06-03-84КМСУ0м.Київ1,2,3,4Великанов Н.В..
1813123Білецький Кіріл10-02-04КМСУ7010417м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
192287Богатир Олена26-02-01КМСУ1451285Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
2019951Бойко Богдан01-01-08б/р0Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
2119947Бойко Юліана03-03-07ІІІ0Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
222026Бондаренко Анастасія21-09-95КМСУ0м.Київ1,2,3,4Великанов Н.В..
2314812Бондаренко Анна19-10-03ІІІ0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
2418146Бондарчук Анастасія10-06-03КМСУ7010408м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
2519946Братчук Алла06-07-86МСУ0Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
2616306Братчук Сергій16-07-81МСМК7500201м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
2719843Бритченко Валерія12-07-06ІІ9000705Донецька1,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
2819825Бумар Олексій04-01-02ІІ0Донецька1,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
2919948Буренко Микола01-01-06ІІІ-ю0Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
3020027Буцьківський Олександр11-01-08ІІІ-ю0Донецька1,2,3,4ДОЦТДЮШпортько С.В.
3119916Василенко Анастасія05-04-07ІІ9000704Донецька1,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
3219941Величко Кіріл02-02-06І0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
3319892Веліканов Євген19-07-81МСУ7000686м.Київ1,2,3,4Великанов Н.В..
3420009Вершинін Владислав19-07-07ІІІ-ю0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
3519805Владімірова Віра19-11-04КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
3619828Власюк Юлія21-11-01МСУ1451284Хмельницька1,2,3,4Великанов Н.В..
3719811Войцехівський Богдан14-03-01МСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
3819934Гавенко Лілія05-05-06І-ю0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
3911211Долинський Ігор27-07-85МСУ8022609Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
4020044Домина Богдан23-10-05ІІІ0Сумська1,2,3,4Щербань С.В.
4118351Дорда Софія18-11-03КМСУ0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
4219808Дремлюга Максим28-03-02КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
4318339Дрижова Анна06-12-02І0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
4419857Дубровын Денис01-01-05І-ю0Сумська1,2,3,4Голиш В.І.
4520039Єрофєєв Гліб30-07-08І-ю0м.Київ1,2,3,4Братчук С.М.
4619986Єршов Віталій12-05-03ІІ0Донецька1,2,3,4ДОЦТДЮДойч Т.Л.
4719936Железняк Іван31-03-05ІІІ0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
4817366Жижко Тимофій20-03-04ІІІ1006387Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
4919938Жмуцький Владислав18-10-04ІІІ0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
5020001Заболотний Владлен26-06-04ІІІ0Хмельницька1,2,3,4Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
5120045Завадський Ростислав01-01-06ІІ-ю0Сумська1,2,3,4Щербань С.В.
5219939Загурський Ярослав27-12-04ІІІ0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
5319927Задорожна Марина12-09-05ІІ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
5419944Заклекта Андрій10-08-79МСУ0Волинська1,2,3,4Долинський А.Є.
5520036Заливакіна Наталія08-09-06ІІІ-ю363343м.Київ1,2,3,4Братчук С.М.
5620048Запорожець Сергій01-01-83КМСУ0Волинська1,2,3,4Долинський А.Є.
5719850Зарудня Дар’я23-02-04І0Кіровоградська1,2,3,4ПеленгЩербатюк Н.І.
5819919Заяць Анна04-02-03КМСУ363325м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
5919813Зеленська Анастасія28-11-96МСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
6019897Зеленський Сергій17-06-62МСМК0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.Г
6119889Зикова Лілія01-03-70КМСУ1451299Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
6219933Зімбіцька Ірина18-05-04І0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
6320060Золочевський Руслан20-09-98МСУ1006329Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
6419833Зоря Карина01-01-97ІІ1006308Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
6519974Іванін Ростислав12-05-07І-ю0Донецька1,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
6620010Іванчихін Даниіл20-02-07І-ю1451302Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
679364Іванчихін Микола04-01-55МСМК7022032м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
6819989Іванько Аріна28-07-10ІІІ1006417Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
698425Іванько Олексій25-02-83ІІІ1006415Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько І.В.
7018148Ільченко Тимофій14-05-04КМСУ7010416м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
7111394Іщенко Анастасія23-09-97МСУ0м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
726985Іщенко Дмитро20-12-00МСУ8005440м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
7319899Іщенко Оксана31-03-78І0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.Г
7419953Іщук Вікторія01-01-08І-ю0Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
7517502Іщук Владислав07-03-02КМСУ8022609Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
7619812Кальніченко Владислав24-08-01КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
7720038Калюжний Данило01-12-08ІІІ-ю7010411м.Київ1,2,3,4Братчук С.М.
7819918Кармазин Маряна02-03-07І-ю0Львівська1,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
7919235Маринченко Мар’яна05-03-89МСУ0м.Київ1,2,3,4Гнєдов В.
8014889Мартиненко Ксенія16-12-04ІІІ1451303Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
8116159Марчук Аліна23-02-00КМСУ0Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.Волинь ЦТСЕ
827824Медвєдєв Кирило16-02-06ІІ1451302Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
835020Мельник Христина26-07-00МСУ0Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
8416155Мироненко Максим27-05-04І0Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
8514613Мирошниченко Єлизавета14-04-06КМСУ0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
8619801Мілінчук Давид05-10-04І0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
8719928Мілінчук Марія31-12-08ІІІ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
8819925Мінчук Євген01-05-01КМСУ0Кіровоградська1,2,3,4ПеленгЩербатюк Н.І.
8919935Мовчанюк Назар04-01-07ІІІ0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
9016493Мозгова Аліна18-02-01ІІ0Сумська1,2,3,4Чухненко О.В.
9119810Молочко Олександра11-07-03І0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
9219956Молошик Оксана01-02-84МСУ0Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
9319940Муштук Данііл17-03-06КМСУ0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
9420025Надточий Ростислав12-04-97КМСУ0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
952602Надточий Руслан12-04-97МСУ0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
9619841Науменко Володимир07-02-58МСУ9000701Донецька1,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
9719982Науменко Лучана15-03-97МСУ0Донецька1,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
9819887Недбаєв Олександр01-11-04І-ю0Сумська1,2,3,4Чухненко О.В.
9910123Ничипорук Єльвіра20-02-98МСУ0Сумська1,2,3,4Щербань С.В.
1003014Новак Ольга21-11-02КМСУ0Сумська1,2,3,4Чухненко О.В.
10120026Новопашин Дмитро18-02-73КМСУ0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
10220023НОВЫЙ УЧАСТНИК01-01-00б/р0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.СОЦПО та РТМ
1032007Олешко Сергій10-01-85МСУ8006866м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
10419792Орлов Антон09-11-04КМСУ7010411м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
10520007Отрошенко Софія20-10-08ІІІ-ю363353м.Київ1,2,3,4Братчук С.М.
10618468Павлюк Вадим20-07-90КМСУ0Волинська1,2,3,4Долинський А.Є.
10719943Павлюк Віталій20-07-90МСМК0Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
10819942Павлюк Петро13-02-86МСУ0Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
10919886Павлютенков Денис10-03-02І-ю0Сумська1,2,3,4Щербань С.В.
11011659Панасенко Вікторія03-11-01КМСУ0Сумська1,2,3,4Чухненко О.В.
11119885Панченко Дмитро11-01-02ІІ0Сумська1,2,3,4Щербань С.В.
11219821Панчук Людмила11-01-72І8006860Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
11320016Панчук Марія25-11-96МСУ8006857Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
11417731Панчук Марія25-11-96МСУ0м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
11519829Панчук Наталія20-11-01КМСУ1451294Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
116527Пархоменко В’ячеслав06-08-59МСУ1601765м.Київ1,2,3,4Київ-радіоПархоменко Т.Ю.
117529Пархоменко Олександра11-08-89МСМК502539м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
11820041Пащенко Аріна21-01-08ІІІ-ю363348м.Київ1,2,3,4Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
11919799Пащенко Володимир16-04-05ІІ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
12020032Переславцев Євген22-09-05б/р ю0Полтавська1,2,3,4Полтавський ОЦНТТУМШпортько С.В.
12119888Петренко Анна01-01-03І-ю0Сумська1,2,3,4Щербань С.В.
12219967Петренко Костянтин23-08-04КМСУ0Сумська1,2,3,4Щербань С.В.
12319823Петровська Єлєна19-03-04МСУ8003286Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
12419830Петровська Яна16-06-99МСУ8003286Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
12519840Петрук Владислав01-01-09І0Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.Волинь ЦТСЕ
12619957Петрук Дмитро02-10-86КМСУ0Волинська1,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
12719973Пеца Артур28-02-07ІІ0Сумська1,2,3,4Щербань С.В.
12820011Погорецький Максим20-08-08ІІІ-ю363333м.Київ1,2,3,4Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
12919834Полубенцев Олег28-07-94КМСУ0Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
13019835Полубенцева Ірина01-01-08КМСУ1006387Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
13119662Полубенцева Світлана24-04-83МСУ1006369Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
13220055Попов Максим05-02-06ІІ-ю1427109Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
13314608Поповченко Анатолій01-01-00МСУ0Сумська1,2,3,4Щербань С.В.
1348223Прянішнікова Карина08-10-04І1451297Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1351644Пугач Марія06-05-00МСУ0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMЗикова Л.І.СОЦПО та РТМ
13619930Пугач Марія06-05-00МСУ1451300Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
13719958Пугач Михайло21-11-62МСМК1451285Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1381241Пугач Олексій25-11-92МСУ1451298Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
13919991Рева Олексій20-11-02І1006305Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
14020056Рева Сергій14-05-08ІІІ1006307Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
1415510Редька Егор21-01-06КМСУ8061111Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1421251Редька Максим21-07-71МСМК8071111Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
14319804Ричковська Єлизавета19-11-05ІІ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
14420033Романенко Василь23-09-54МСМК977701м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
14519970Самойленко Михайло28-04-05І0Сумська1,2,3,4Щербань С.В.
14617501Шкідина Артур22-06-96МСУ7100197Волинська21,2,3Долинський А.Є.

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119844Кравцова Марія09-10-08ІІІ1006482Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
219954Лотоцька Каріна01-01-08б/р0Волинська01,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119915Ковган Аліна21-07-06ІІІ0Донецька01,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
216532Ковтун Анастасія10-10-07ІІ0Сумська01,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
319965Коздровська Марія05-08-06І-ю0Рівненська01,2,3,4Голиш В.І.
420003Куніцина Анна04-06-07І-ю0Хмельницька01,2,3,4Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
519998Лісовик Анастасія04-03-06І-ю0Хмельницька01,2,3,4Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
619921Лучкань Вероніка26-12-07І-ю0м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.КЦДЮТ м.Київ
719910Маздор Ярослава08-11-06І-ю0м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
116156Лотоцька Аліна08-06-04КМСУ0Волинська01,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.

Ж20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119920Кобець Юлія07-03-96МСУ0м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
22021Кононенко Анастасія24-06-94МСМК7010419м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
319891Конопліцька Карина13-07-98МСУ0м.Київ01,2,3,4Голиш В.І.
420034Лєбєдєва Любов27-11-99МСУ1221065м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
519924Маринченко Мар*яна05-03-89МСМК1989035м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..

Ч12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120062Лемків Павло26-06-08І-ю0Львівська1,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
220061Фітель Володимир18-04-08І-ю0Львівська1,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
320028Костюк Богдан22-07-08ІІІ-ю0Донецька01,2,3,4ДОЦТДЮДойч Т.Л.
419911Кот Іван27-06-08ІІІ-ю363345м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.
519993Кудрик Михайло01-01-09ІІІ1006483Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.

Ч14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120008Ковальський Костянтин06-03-06ІІІ-ю0м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.
219851Кондратенко Максим30-01-06І-ю0Кіровоградська01,2,3,4ПеленгЩербатюк Н.І.
319964Купець Ілля03-10-07І-ю0Рівненська01,2,3,4Голиш В.І.
420000Лавренюк Павло19-06-07І-ю0Хмельницька01,2,3,4Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
518338Лагутін Данил26-05-07І-ю0Сумська01,2,3,4Редька М.Г.
619999Лісовик Артем26-06-07І-ю0Хмельницька01,2,3,4Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
719913Мациборок Святослав27-01-07ІІІ0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.

Ч16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119797Воєвода Богдан12-05-04І0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
219908Колодчак Юрій09-06-05ІІІ0Львівська01,2,3,4Голиш В.І.
319905Корсун Юрій14-04-05ІІ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
419960Криницький Антон27-08-04І-ю0Рівненська01,2,3,4Голиш В.І.
518337Лагутін Кирило06-05-05КМСУ0Сумська01,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
617506Лобацький Тарас08-09-04І0Волинська01,2,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
719800Ляхович Володимир26-07-05КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
819907Погончук Назар19-09-04І0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.

Ч19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119994Кравченко Данило01-01-02І-ю0Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
211634Кулінченко Лев18-08-02КМСУ7010410м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
39464Малеваний Артем26-03-02КМСУ0Сумська01,2,3,4Редька М.Г.

Ч20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119893Лясківський Олександр18-06-98КМСУ0м.Київ01,2,3,4Голиш В.І.
250Марчук Олександр17-08-86МСМК1110242Вінницька01,2,3,4Човган А.Ю

Ч40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119815Колодяжний Василь31-12-69МСМК0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
219896Штанько Сергій20-08-77МСМК1006418Донецька31,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.

Ч60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
12013Веліканов Микола13-05-52МСМК7010413м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанова Н.Л.
220035Коршунов Віктор30-09-43МСМК363340м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..

Ч70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120063Пеля Зіновій20-05-50КМСУ0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.