ardf.ua заявки

05.03-09.03.2020 м.Київ
Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки) зі спортивної радіопеленгації у вправах “СПРИНТ”. Кубок України на середніх дистанціях, III-ІV ранг

   Вхід
   Реєстрація
Заявочна форма закрита!
Для введення в базу нових тренерів, клубів та ДЮСШ натисніть кнопку перегляд повідомлень і напишіть повідомлення організаторам змагань.
Для жеребкування першого дня змагань введіть в поле забіг порядок старту спортсменів вашої команди в групі.
Всього заявилося: 86
 
 

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120041Пащенко Аріна21-01-08ІІІ-ю363348м.Київ01,2,3,4Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
220042Чаруха Анна13-03-09І-ю7000643м.Київ01,2,3,4Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
320046Гриценко Юлія21-04-08ІІІ-ю0Сумська11,2,3,4Чухненко О.В.

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119795Деремед Анна14-07-06І7002258м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
219794Доленко Олександра20-11-06ІІ7010419м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
320036Заливакіна Наталія08-09-06ІІІ-ю363343м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.
419921Лучкань Вероніка26-12-07І-ю0м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.КЦДЮТ м.Київ
516532Ковтун Анастасія10-10-07ІІ0Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
614613Мирошниченко Єлизавета14-04-06КМСУ0Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119820Бєлаш Жанна19-08-04І8006817Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
219805Владімірова Віра19-11-04КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
319933Зімбіцька Ірина18-05-04І0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
419807Солоненко Аліна07-02-04МСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ж19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
118146Бондарчук Анастасія10-06-03КМСУ7010408м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
219828Власюк Юлія21-11-01МСУ1451284Хмельницька01,2,3,4Великанов Н.В..
319919Заяць Анна04-02-03КМСУ363325м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
418145Смик Людмила29-09-01МСУ7021205м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
53014Новак Ольга21-11-02КМСУ0Сумська11,2,3,4Чухненко О.В.
618351Дорда Софія18-11-03КМСУ0Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
711659Панасенко Вікторія03-11-01КМСУ0Сумська31,2,3,4Чухненко О.В.

Ж20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
12021Кононенко Анастасія24-06-94МСМК7010419м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
220034Лєбєдєва Любов27-11-99МСУ1221065м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
319924Маринченко Мар*яна05-03-89МСМК1989035м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
4529Пархоменко Олександра11-08-89МСМК502539м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
519930Пугач Марія06-05-00МСУ1451300Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
62053Фурса Елена13-05-76МСМК7010409м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..

Ж35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120047Козир Наталія24-08-72І1989035м.Київ3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..

Ч12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120039Єрофєєв Гліб30-07-08І-ю0м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.
220038Калюжний Данило01-12-08ІІІ-ю7010411м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.
320013Клюй Василь13-12-10ІІІ-ю363352м.Київ01,2,3,4Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
420011Погорецький Максим20-08-08ІІІ-ю363333м.Київ01,2,3,4Гнєдов В.ДЮСШ”Віраж”
520040Сергійчук Роман19-01-08ІІІ-ю363354м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.
619932Сокалюк Святослав23-05-08ІІІ-ю0м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.

Ч14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119941Величко Кіріл02-02-06І0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
219940Муштук Данііл17-03-06КМСУ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
318147Стаценко Павло12-07-06І7010418м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
420045Завадський Ростислав01-01-06ІІ-ю0Сумська11,2,3,4Щербань С.В.
519973Пеца Артур28-02-07ІІ0Сумська11,2,3,4Щербань С.В.
620043Синявський Іван05-09-07ІІ8006860Хмельницька11,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
75510Редька Егор21-01-06КМСУ8061111Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
815308Тихонков Михайло25-12-07І0Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119937Антончик Владислав09-09-04І0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
213123Білецький Кіріл10-02-04КМСУ7010417м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
319936Железняк Іван31-03-05ІІІ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
419939Загурський Ярослав27-12-04ІІІ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
518148Ільченко Тимофій14-05-04КМСУ7010416м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
619905Корсун Юрій14-04-05ІІ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
719800Ляхович Володимир26-07-05КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
819803Степаніщев Артем06-12-05КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
920037Фоменко Георгій24-07-05ІІІ-ю363344м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.
1019970Самойленко Михайло28-04-05І0Сумська11,2,3,4Щербань С.В.
1120044Домина Богдан23-10-05ІІІ0Сумська21,2,3,4Щербань С.В.
1218337Лагутін Кирило06-05-05КМСУ0Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1319971Хиблень Антон16-08-05І0Сумська21,2,3,4Щербань С.В.
1419967Петренко Костянтин23-08-04КМСУ0Сумська31,2,3,4Щербань С.В.

Ч19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119811Войцехівський Богдан14-03-01МСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
219808Дремлюга Максим28-03-02КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
319812Кальніченко Владислав24-08-01КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
411634Кулінченко Лев18-08-02КМСУ7010410м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
519792Орлов Антон09-11-04КМСУ7010411м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
619824Шпинов Даніл20-09-03І0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.

Ч20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
12290Бєліков Олександр06-03-84КМСУ0м.Київ03,4Великанов Н.В..
216306Братчук Сергій16-07-81МСМК7500201м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
319892Веліканов Євген19-07-81МСУ7000686м.Київ03Великанов Н.В..
420017Гаврилюк Андрій26-10-92ІІІ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
56985Іщенко Дмитро20-12-00МСУ8005440м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
69091Карпович Федір21-02-00МСУ7010406м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
750Марчук Олександр17-08-86МСМК1110242Вінницька01,2,3,4Човган А.Ю
82007Олешко Сергій10-01-85МСУ8006866м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
919923Чумак Дмитро01-08-81МСМК335913м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
1020022Анікейцев Павло16-08-90МСУ0Сумська11,2,3,4Голиш В.І.
1119896Штанько Сергій20-08-77МСМК1006418Донецька21,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
1214608Поповченко Анатолій01-01-00МСУ0Сумська31,2,3,4Щербань С.В.

Ч40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119793Гнедов Володимир06-06-70МСМК1970606м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
29648Давиденко Юрий15-10-73МСУ7212579м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
319897Зеленський Сергій17-06-62МСМК0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.Г
419815Колодяжний Василь31-12-69МСМК0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
519816Човган Олександр28-02-73КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
610274Якименко Віталій01-03-67КМСУ2040930Харківська01,2,3,4Уфімцева Є.С.
72589Чухненко Олександр17-05-68КМСУ1451290Сумська11,2,3,4Чухненко О.В.
81251Редька Максим21-07-71МСМК8071111Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119894Шуман Олег06-01-68І7022028м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..

Ч60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
1527Пархоменко В’ячеслав06-08-59МСУ1601765м.Київ01,2,3,4Київ-радіоПархоменко Т.Ю.
220033Романенко Василь23-09-54МСМК977701м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..

Ч70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
15205Барановський Віктор13-01-40МСМК895136м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанова Н.Л.
220035Коршунов Віктор30-09-43МСМК363340м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..