ardf.ua заявки

.-..

   Вхід
   Реєстрація
Заявочна форма закрита!
Для введення в базу нових тренерів, клубів та ДЮСШ натисніть кнопку перегляд повідомлень і напишіть повідомлення організаторам змагань.
Для жеребкування першого дня змагань введіть в поле забіг порядок старту спортсменів вашої команди в групі.
Всього заявилося: 120
 
 

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
19364Іванчихін Микола04-01-55МСМК7022032м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120029Алімахіна Дар’я01-01-07ІІІ-ю0Донецька1,2,3,4ДОЦТДЮДойч Т.Л.
219916Василенко Анастасія05-04-07ІІ9000704Донецька01,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
319921Лучкань Вероніка26-12-07І-ю0м.Київ01,2Братчук С.М.КЦДЮТ м.Київ
419928Мілінчук Марія31-12-08ІІІ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
519931Тімофеева Валерія02-01-07І-ю363338м.Київ01,2Братчук С.М.
616532Ковтун Анастасія10-10-07ІІ0Сумська21,2SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119962БакаленкоСофія30-09-06І-ю0Рівненська01,2,3,4Голиш В.І.
219843Бритченко Валерія12-07-06ІІ9000705Донецька01,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
319934Гавенко Лілія05-05-06І-ю0Хмельницька01,2Нетішин КЮТПанчук Л.С.
419795Деремед Анна14-07-06І7002258м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
519842Дмитриченко Ірина17-03-06ІІ9000703Донецька01,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
619794Доленко Олександра20-11-06ІІ7010419м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
719927Задорожна Марина12-09-05ІІ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
814613Мирошниченко Єлизавета14-04-06КМСУ0Сумська21,2SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119820Бєлаш Жанна19-08-04І8006817Хмельницька01,2Нетішин КЮТПанчук Л.С.
218146Бондарчук Анастасія10-06-03КМСУ7010408м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
319805Владімірова Віра19-11-04КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
418340Дика Даша25-10-03ІІІ0Сумська01,2,3,4Редька М.Г.
519919Заяць Анна04-02-03КМСУ363325м.Київ01,2Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
619933Зімбіцька Ірина18-05-04І0Хмельницька01,2Нетішин КЮТПанчук Л.С.
719823Петровська Єлєна19-03-04МСУ8003286Хмельницька01,2Нетішин КЮТПанчук Л.С.
814812Бондаренко Анна19-10-03ІІІ0Сумська11,2SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
918351Дорда Софія18-11-03КМСУ0Сумська21,2SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ж18

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119828Власюк Юлія21-11-01МСУ1451284Хмельницька01,2Великанов Н.В..
218145Смик Людмила29-09-01МСУ7021205м.Київ01,2Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
319807Солоненко Аліна07-02-04МСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
420024Апалько Єлизавета06-08-01б/р1451309Сумська11,2Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
53014Новак Ольга21-11-02КМСУ0Сумська11,2Чухненко О.В.
62287Богатир Олена26-02-01КМСУ1451285Сумська21,2Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
720014Дика Дарина25-10-02КМСУ0Сумська21,2SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
811659Панасенко Вікторія03-11-01КМСУ0Сумська31,2Чухненко О.В.

Ж21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119904Геращенко Діанора08-06-95МСУ0Кіровоградська01,2,3,4ПеленгГолиш В.І.
218339Дрижова Анна06-12-02І0Сумська01,2SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
32021Кононенко Анастасія24-06-94МСМК7010419м.Київ01,2Київ-радіоВеликанов Н.В..
419929Лебедєва Любов27-11-99МСУ0Вінницька01,2,3,4Голиш В.І.
519235Маринченко Мар’яна05-03-89МСУ0м.Київ01,2,3,4Гнєдов В.
6529Пархоменко Олександра11-08-89МСМК502539м.Київ01,2Київ-радіоВеликанов Н.В..
719830Петровська Яна16-06-99МСУ8003286Хмельницька01,2Нетішин КЮТПанчук Л.С.
819930Пугач Марія06-05-00МСУ1451300Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
92053Фурса Елена13-05-76МСМК7010409м.Київ01,2Київ-радіоВеликанов Н.В..

Ж35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119902Геращенко Елеонора24-04-71МСМК0Кіровоградська01,2,3,4ПеленгГолиш В.І.
219987Дойч Тетяна03-09-67ІІ0Донецька01,2,3,4ДОЦТДЮГолиш В.І.
319889Зикова Лілія01-03-70КМСУ1451299Сумська21,2Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ

Ч12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120027Буцьківський Олександр11-01-08ІІІ-ю0Донецька1,2,3,4ДОЦТДЮШпортько С.В.
220028Костюк Богдан22-07-08ІІІ-ю0Донецька1,2,3,4ДОЦТДЮДойч Т.Л.
320009Вершинін Владислав19-07-07ІІІ-ю0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
420010Іванчихін Даниіл20-02-07І-ю1451302Сумська01,2Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
519911Кот Іван27-06-08ІІІ-ю363345м.Київ01,2Братчук С.М.
619935Мовчанюк Назар04-01-07ІІІ0Хмельницька01,2Нетішин КЮТПанчук Л.С.
719932Сокалюк Святослав23-05-08ІІІ-ю0м.Київ01,2Братчук С.М.
815308Тихонков Михайло25-12-07І0Сумська21,2SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120032Переславцев Євген22-09-05б/р ю0Полтавська1,2Полтавський ОЦНТТУМШпортько С.В.
220031Тузов Владлен26-05-05б/р ю0Полтавська1,2Полтавський ОЦНТТУМШпортько С.В.
320030Харченко Тимофій08-03-06б/р0Полтавська1,2,3,4Шпортько С.В.
419941Величко Кіріл02-02-06І0Хмельницька01,2Нетішин КЮТПанчук Л.С.
519903Геращенко Ростислав07-08-06б/р ю0Кіровоградська01,2,3,4ПеленгГолиш В.І.
619802Гуменчук Нікіта24-04-06ІІ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
719857Дубровын Денис01-01-05І-ю0Сумська01,2,3,4Голиш В.І.
819913Мациборок Святослав27-01-07ІІІ0Львівська01,2ARDF ZolochivПеля З.М.
919940Муштук Данііл17-03-06КМСУ0Хмельницька01,2Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1019984Старцев Кирило28-04-06ІІІ0Донецька01,2,3,4ДОЦТДЮДойч Т.Л.
1119985Старцев Юрій28-04-06ІІІ0Донецька01,2,3,4ДОЦТДЮДойч Т.Л.
1218147Стаценко Павло12-07-06І7010418м.Київ01,2Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1319803Степаніщев Артем06-12-05КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1419996Дереколенко Остап09-03-06І0Сумська11,2SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1519970Самойленко Михайло28-04-05І0Сумська11,2Щербань С.В.
1619971Хиблень Антон16-08-05І0Сумська11,2Щербань С.В.
1720006Короткий Дмитро06-02-06І1451291Сумська21,2Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
185510Редька Егор21-01-06КМСУ8061111Сумська21,2SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1918337Лагутін Кирило06-05-05КМСУ0Сумська31,2SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
207824Медвєдєв Кирило16-02-06ІІ1451302Сумська31,2Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ

Ч16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119937Антончик Владислав09-09-04І0Хмельницька01,2Нетішин КЮТПанчук Л.С.
213123Білецький Кіріл10-02-04КМСУ7010417м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
319797Воєвода Богдан12-05-04І0Львівська01,2ARDF ZolochivПеля З.М.
419959Дедюх Андрій19-06-03І-ю0Рівненська01,2,3,4Голиш В.І.
519986Єршов Віталій12-05-03ІІ0Донецька01,2,3,4ДОЦТДЮДойч Т.Л.
619938Жмуцький Владислав18-10-04ІІІ0Хмельницька01,2Нетішин КЮТПанчук Л.С.
718148Ільченко Тимофій14-05-04КМСУ7010416м.Київ01,2Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
819898Кисельов Михайло15-08-04ІІ-ю0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
919800Ляхович Володимир26-07-05КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1019801Мілінчук Давид05-10-04І0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1119792Орлов Антон09-11-04КМСУ7010411м.Київ01,2Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1219824Шпинов Даніл20-09-03І0Хмельницька01,2Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1319967Петренко Костянтин23-08-04КМСУ0Сумська21,2Щербань С.В.
1412551Штогрін Вячеслав17-03-04І1451306Сумська21,2Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ

Ч18

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119825Бумар Олексій04-01-02ІІ0Донецька01,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
219811Войцехівський Богдан14-03-01МСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
35882Гончаров Роман02-05-01І0Сумська01,2,3,4Чухненко О.В.
419808Дремлюга Максим28-03-02КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
519812Кальніченко Владислав24-08-01КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
611634Кулінченко Лев18-08-02КМСУ7010410м.Київ01,2Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
79465Денисенко Дмитро05-06-02МСУ0Сумська21,2SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
111409Голубничий Сергій11-10-00КМСУ0м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
26985Іщенко Дмитро20-12-00МСУ8005440м.Київ01,2Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
39091Карпович Федір21-02-00МСУ7010406м.Київ01,2Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”

Ч21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
12290Бєліков Олександр06-03-84КМСУ0м.Київ01,2Великанов Н.В..
216306Братчук Сергій16-07-81МСМК7500201м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
319892Веліканов Євген19-07-81МСУ7000686м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
420017Гаврилюк Андрій26-10-92ІІІ0Хмельницька01,2Нетішин КЮТПанчук Л.С.
520025Надточий Ростислав12-04-97КМСУ0Сумська01,2SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
62007Олешко Сергій10-01-85МСУ8006866м.Київ01,2Київ-радіоВеликанов Н.В..
719923Чумак Дмитро01-08-81МСМК335913м.Київ01,2Великанов Н.В..
820022Анікейцев Павло16-08-90МСУ0Сумська11,2Голиш В.І.
92602Надточий Руслан12-04-97МСУ0Сумська21,2SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119901Геращенко Валерій12-03-62МСМК0Кіровоградська01,2,3,4ПеленгГолиш В.І.
219793Гнедов Володимир06-06-70МСМК1970606м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
311440Голубничий Олег01-01-73МСУ0м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
49648Давиденко Юрий15-10-73МСУ7212579м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
519897Зеленський Сергій17-06-62МСМК0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.Г
620026Новопашин Дмитро18-02-73КМСУ0Сумська01,2SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
719896Штанько Сергій20-08-77МСМК1006418Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
82589Чухненко Олександр17-05-68КМСУ1451290Сумська11,2Чухненко О.В.
91251Редька Максим21-07-71МСМК8071111Сумська21,2SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1019958Пугач Михайло21-11-62МСМК1451285Сумська31,2Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ

Ч50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119894Шуман Олег06-01-68І7022028м.Київ01,2Київ-радіоВеликанов Н.В..

Ч60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119798Баранов Вячеслав25-12-46МСМК0Закарпатська01,2,3,4Великанов Н.В..
25205Барановський Віктор13-01-40МСМК895136м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанова Н.Л.
3527Пархоменко В’ячеслав06-08-59МСУ1601765м.Київ01,2Київ-радіоПархоменко Т.Ю.
419912Фурса Олег27-01-47МСМК335910м.Київ01,2Шпортько С.В.