ardf.ua заявки

14.06-17.06.2019 Сумська обл. с. Могриця
Чемпіонат України серед дорослих та юніорів зі спортивної радіопеленгації (середні дистанції) (ІІІ-IV ранг)

   Вхід
   Реєстрація
Заявочна форма закрита!
Для введення в базу нових тренерів, клубів та ДЮСШ натисніть кнопку перегляд повідомлень і напишіть повідомлення організаторам змагань.
Для жеребкування першого дня змагань введіть в поле забіг порядок старту спортсменів вашої команди в групі.
Всього заявилося: 137
 
 

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119989Іванько Аріна28-07-10ІІІ1006417Донецька01,2RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
219844Кравцова Марія09-10-08ІІІ1006482Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
319921Лучкань Вероніка26-12-07І-ю0м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.
419928Мілінчук Марія31-12-08ІІІ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
519835Полубенцева Ірина01-01-08КМСУ1006387Донецька01,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
619931Тімофеева Валерія02-01-07І-ю363338м.Київ01,2,3,4Братчук С.М.
719980Штепа Аріна08-10-07І-ю0Донецька01,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
820015Якименко Аліса18-01-07ІІІ-ю2067777Харківська01,2,3,4Уфімцева Є.С. Харківська КДЮСШ №3

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119843Бритченко Валерія12-07-06ІІ9000705Донецька01,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
219916Василенко Анастасія05-04-07ІІ9000704Донецька01,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
319795Деремед Анна14-07-06І7002258м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
419842Дмитриченко Ірина17-03-06ІІ9000703Донецька01,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
519794Доленко Олександра20-11-06ІІ7010419м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
619927Задорожна Марина12-09-05ІІ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
719804Ричковська Єлизавета19-11-05ІІ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
819836Сорока Анастасія09-04-08І1006369Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
919978Успенська Анастасія26-12-05ІІ9000702Донецька01,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
1019968Шкуринова Марія21-09-06ІІ-ю0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
1119969Шарахова Таїсія10-05-06І-ю0Сумська11,2,3,4Щербань С.В.
1214613Мирошниченко Єлизавета14-04-06КМСУ0Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1316532Ковтун Анастасія10-10-07ІІ0Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119820Бєлаш Жанна19-08-04КМСУ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
218146Бондарчук Анастасія10-06-03КМСУ7010408м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
319805Владімірова Віра19-11-04КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
417505Джигалюк Мар’яна01-01-04КМСУ0Волинська02,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
519850Зарудня Дар’я23-02-04І0Кіровоградська01,2,3,4ПеленгЩербатюк Н.І.
619919Заяць Анна04-02-03КМСУ363325м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
716156Лотоцька Аліна08-06-04КМСУ0Волинська02,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
819823Петровська Єлєна19-03-04МСУ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
919807Солоненко Аліна07-02-04МСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1014812Бондаренко Анна19-10-03ІІІ0Сумська11,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1118351Дорда Софія18-11-03КМСУ0Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1214889Мартиненко Ксенія16-12-04ІІІ1451303Сумська22,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
138223Прянішнікова Карина08-10-04І1451297Сумська31,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ

Ж19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119828Власюк Юлія21-11-01МСУ1451284Хмельницька01,2,3,4Великанов Н.В..
214927Кисель Катерина27-04-01ІІ0Сумська01,2,3,4Чухненко О.В.
33014Новак Ольга21-11-02КМСУ0Сумська01,2,3,4Чухненко О.В.
411659Панасенко Вікторія03-11-01КМСУ0Сумська01,2,3,4Чухненко О.В.
519930Пугач Марія06-05-00МСУ1451300Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
618145Смик Людмила29-09-01МСУ7021205м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
72287Богатир Олена26-02-01КМСУ1451285Сумська21,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
820014Дика Дарина25-10-02КМСУ0Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ж20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119833Зоря Карина01-01-97ІІ1006308Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
219929Лебедєва Любов27-11-99МСУ0Вінницька01,2,3,4Голиш В.І.
319924Маринченко Мар*яна05-03-89МСМК1989035м.Київ02,3Великанов Н.В..
420016Панчук Марія25-11-96МСУ8006857Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
5529Пархоменко Олександра11-08-89МСМК502539м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
619830Петровська Яна16-06-99МСУ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
72053Фурса Елена13-05-76МСМК7010409м.Київ02,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..

Ж35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119821Панчук Людмила11-01-72І0Хмельницька01,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
219662Полубенцева Світлана24-04-83МСУ1006369Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
319889Зикова Лілія01-03-70КМСУ1451299Сумська21,3Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ

Ч12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
120009Вершинін Владислав19-07-07ІІІ-ю0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
219974Іванін Ростислав12-05-07І-ю0Донецька01,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
319993Кудрик Михайло01-01-09ІІІ1006483Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
419913Мациборок Святослав27-01-07ІІІ0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
519973Пеца Артур28-02-07ІІ0Сумська11,2,3,4Щербань С.В.
620010Іванчихін Даниіл20-02-07І-ю1451302Сумська21,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
715308Тихонков Михайло25-12-07І0Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119948Буренко Микола01-01-06ІІІ-ю0Волинська02,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
219941Величко Кіріл02-02-06І0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
319802Гуменчук Нікіта24-04-06ІІ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
419800Ляхович Володимир26-07-05КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
519940Муштук Данііл17-03-06КМСУ0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
619799Пащенко Володимир16-04-05ІІ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
719970Самойленко Михайло28-04-05І0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
819972Саприка Микола07-02-05І-ю0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
918147Стаценко Павло12-07-06І7010418м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1019803Степаніщев Артем06-12-05КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1119971Хиблень Антон16-08-05І0Сумська01,2,3,4Щербань С.В.
1219949Чилій Дмитро01-01-05І0Волинська02,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
1319996Дереколенко Остап09-03-06І0Сумська11,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
147824Медвєдєв Кирило16-02-06ІІ1451302Сумська11,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1520006Короткий Дмитро06-02-06І1451291Сумська21,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
165510Редька Егор21-01-06КМСУ8061111Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1718337Лагутін Кирило06-05-05КМСУ0Сумська31,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119937Антончик Владислав09-09-04І0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
213123Білецький Кіріл10-02-04КМСУ7010417м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
319797Воєвода Богдан12-05-04І0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
419906Гусін Олександр02-12-03І0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
517366Жижко Тимофій20-03-04ІІІ1006387Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
618148Ільченко Тимофій14-05-04КМСУ7010416м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
719898Кисельов Михайло15-08-04ІІ-ю0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
817506Лобацький Тарас08-09-04І0Волинська02,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
916155Мироненко Максим27-05-04І0Волинська02,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
1019801Мілінчук Давид05-10-04І0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1119887Недбаєв Олександр01-11-04І-ю0Сумська01,2,3,4Чухненко О.В.
1219792Орлов Антон09-11-04КМСУ7010411м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1319907Погончук Назар19-09-04І0Львівська01,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
1419824Шпинов Даніл20-09-03І0Хмельницька01,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1519967Петренко Костянтин23-08-04КМСУ0Сумська21,2,3,4Щербань С.В.
1612551Штогрін Вячеслав17-03-04І1451306Сумська21,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ

Ч19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119811Войцехівський Богдан14-03-01МСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
25882Гончаров Роман02-05-01І0Сумська01,2,3,4Чухненко О.В.
316365Дворніков Данило21-07-04МСУ1006367Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
419808Дремлюга Максим28-03-02КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
56985Іщенко Дмитро20-12-00МСУ8005440м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
617502Іщук Владислав07-03-02КМСУ0Волинська02,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
719812Кальніченко Владислав24-08-01КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
89091Карпович Федір21-02-00МСУ7010406м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
911634Кулінченко Лев18-08-02КМСУ7010410м.Київ01,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1019925Мінчук Євген01-05-01КМСУ0Кіровоградська01,2,3,4ПеленгЩербатюк Н.І.
119465Денисенко Дмитро05-06-02МСУ0Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
12602Надточий Руслан12-04-97МСУ0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
216306Братчук Сергій16-07-81МСМК7500201м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
319892Веліканов Євген19-07-81МСУ7000686м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
420017Гаврилюк Андрій26-10-92ІІІ0Хмельницька01,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
511211Долинський Ігор27-07-85МСУ8022609Волинська02,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
619897Зеленський Сергій17-06-62МСМК0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.Г
78425Іванько Олексій25-02-83ІІІ1006415Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько І.В.
819815Колодяжний Василь31-12-69МСМК0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
950Марчук Олександр17-08-86МСМК1110242Вінницька01,2,3,4Човган А.Ю
102007Олешко Сергій10-01-85МСУ8006866м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
1118468Павлюк Вадим20-07-90МСУ0Волинська02,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
1219926Устянський Сергій25-07-98КМСУ0Кіровоградська01,2,3,4ПеленгЩербатюк Н.І.
1319923Чумак Дмитро01-08-81МСМК335913м.Київ01,2,3,4Великанов Н.В..
1417501Шкідина Артур22-06-96МСУ7100197Волинська02,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
1519896Штанько Сергій20-08-77МСМК1006418Донецька01,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
161241Пугач Олексій25-11-92МСУ1451298Сумська21,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ

Ч40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119793Гнедов Володимир06-06-70МСМК1970606м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
219817Гончарук Сергій01-01-72МСМК0Вінницька01,2,3,4Голиш В.І.
319818Губарь Дмитро01-01-75КМСУ0Вінницька01,2,3,4Голиш В.І.
49648Давиденко Юрий15-10-73МСУ7212579м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
519944Заклекта Андрій10-08-79МСУ0Волинська02,3,4FOXHUNTERSДолинський А.Є.
619822Смирнов Олександр17-08-70МСМК0Донецька01,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
719816Човган Олександр28-02-73КМСУ0Вінницька01,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
82589Чухненко Олександр17-05-68КМСУ1451290Сумська01,2,3,4Чухненко О.В.
910274Якименко Віталій01-03-67КМСУ2040930Харківська01,2,3,4Уфімцева Є.С.
1019958Пугач Михайло21-11-62МСМК1451285Сумська21,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
111251Редька Максим21-07-71МСМК8071111Сумська21,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
1527Пархоменко В’ячеслав06-08-59МСУ1601765м.Київ01,3,4Київ-радіоПархоменко Т.Ю.
219894Шуман Олег06-01-68І7022028м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..

Ч60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
12013Веліканов Микола13-05-52МСМК7010413м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанова Н.Л.
29364Іванчихін Микола04-01-55МСМК7022032м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
319796Шевчук Ігор11-04-56МСУ0Івано-Франківська01,2,3,4м.Коломия клуб ВаріантШевчук І.М.

Ч70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
15205Барановський Віктор13-01-40МСМК895136м.Київ01,2,3,4Київ-радіоВеликанова Н.Л.
219912Фурса Олег27-01-47МСМК335910м.Київ01,2,3,4Шпортько С.В.