ardf.ua заявки

Чемпіонат України (юнаки) спортивна радіопеленгація, середні дистанції

   Вхід
   Реєстрація
Заявочна форма закрита!
Для введення в базу нових тренерів, клубів та ДЮСШ натисніть кнопку перегляд повідомлень і напишіть повідомлення організаторам змагань.

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119953Іщук Вікторія01-01-08ІІІ-ю0Волинська1,2,3FOXHUNTERSДолинський А.Є.
219921Лучкань Вероніка26-12-07ІІ-ю0м.Київ1,2,3Братчук С.М.КЦДЮТ м.Київ
319928Мілінчук Марія31-12-08І-ю0Вінницька1,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
420007Отрошенко Софія20-10-080м.Київ1,2,3Братчук С.М.
519992Тарасова Поліна01-01-09ІІІ-ю1006331Донецька1,2,3RO Team FoxІванько А.В.
619909Тімофєєва Валерія02-01-07І-ю0м.Київ1,2,3Братчук С.М.
719979Фролова Олександра01-08-07І-ю0Донецька1,2,3Поіск Бахмут
819980Штепа Аріна08-10-07І-ю0Донецька1,2,3Поіск Бахмут

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119843Бритченко Валерія12-07-06І-ю0Донецька1,2,3Поіск Бахмут
219916Василенко Анастасія05-04-07І-ю0Донецька1,2,3Поіск Бахмут
319934Гавенко Лілія05-05-06І-ю0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
419795Деремед Анна14-07-06І-ю363323м.Київ1,2,3Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
519842Дмитриченко Ірина17-03-06І-ю0Донецька1,2,3Поіск Бахмут
619794Доленко Олександра20-11-06І-ю363324м.Київ1,2,3Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
719927Задорожна Марина12-09-05ІІІ-ю0Вінницька1,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
819915Ковган Аліна21-07-06І-ю0Донецька1,2,3Поіск Бахмут
919835Полубенцева Ірина01-01-08ІІ-ю1006334Донецька1,2,3RO Team FoxІванько А.В.
1019804Ричковська Єлизавета19-11-05І-ю0Вінницька1,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1119836Сорока Анастасія01-01-08ІІІ-ю1006337Донецька1,2,3RO Team FoxІванько А.В.
1219978Успенська Анастасія26-12-05І-ю0Донецька1,2,3Поіск Бахмут
1319969Шарахова Таїсія10-05-06б/р0Сумська1,2,3Щербань С.В.
1419968Шкуринова Марія21-09-06б/р0Сумська1,2,3Щербань С.В.
1518248Дзюбенко Вероніка31-05-06ІІ-ю1451303Сумська01,2,3Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1616532Ковтун Анастасія10-10-07ІІІ0Сумська01,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1714613Мирошниченко Елизавета14-04-06І0Сумська01,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119820Бєлаш Жанна19-08-04ІІ0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
218146Бондарчук Анастасія10-06-03КМСУ363322м.Київ1,2,3Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
319805Владімірова Віра19-11-04І0Вінницька1,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
419838Голюк Ольга29-05-00КМСУ0Волинська1,2,3FOXHUNTERSДолинський А.Є.
516843Демчук Катерина06-12-03І0Волинська1,2,3FOXHUNTERSДолинський А.Є.
617505Джигалюк Мар’яна01-01-04І0Волинська1,2,3FOXHUNTERSДолинський А.Є.
718351Дорда София18-11-03І0Сумська1,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
818339Дрижова Анна06-12-03І0Сумська1,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
919850Зарудня Дар’я23-02-04ІІ0Кіровоградська1,2,3ПеленгЩербатюк Н.І.
1019919Заяць Анна04-02-03І363325м.Київ1,2,3Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1119933Зімбіцька Ірина18-05-04І-ю0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1216156Лотоцька Аліна08-06-04І0Волинська1,2,3FOXHUNTERSДолинський А.Є.
1314889Мартиненко Ксенія16-12-04ІІІ1451308Сумська1,2,3Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1419823Петровська Єлєна19-03-04КМСУ0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
158223Прянішнікова Карина08-10-04І1451297Сумська1,2,3Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1619807Солоненко Аліна07-02-04КМСУ0Вінницька1,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1719976Третьяк Катерина14-03-03ІІІ0Донецька1,2,3Поіск Бахмут
1814812Бондаренко Анна19-10-03ІІІ0Сумська01,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.

Ч12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119950Абрамов Клим01-01-07ІІІ-ю0Волинська1,2,3FOXHUNTERSДолинський А.Є.
220009Вершинін Владислав19-07-07ІІІ-ю0Вінницька1,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
319974Іванін Ростислав12-05-07І-ю0Донецька1,2,3Поіск Бахмут
420010Іванчихін Даниіл20-02-07І-ю1451288Сумська1,2,3Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
520013Клюй Василь13-12-10ІІІ-ю336331м.Київ2Гнєдов В.Київ ДЮСТШ-радіо
620012Клюй Максим29-01-09ІІІ-ю336330м.Київ2Гнєдов В.Київ ДЮСТШ-радіо
719911Кот Іван27-06-08ІІІ-ю0м.Київ1,2,3Братчук С.М.
819993Кудрик Михайло01-01-09ІІІ1006336Донецька1,2,3RO Team FoxІванько А.В.
919913Мациборок Святослав27-01-07І-ю0Львівська1,2,3ARDF ZolochivПеля З.М.
1019935Мовчанюк Назар04-01-07І-ю0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1119973Пеца Артур01-01-07І-ю0Сумська1,2,3
1220011Погорецький Максим20-08-08ІІІ-ю336329м.Київ2Гнєдов В.Київ ДЮСТШ-радіо
1319932Сокалюк Святослав23-05-08ІІІ-ю0м.Київ1,2,3Братчук С.М.
1415308Тихонков Михайло25-12-07ІІІ0Сумська1,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1519975Ходов Данило03-08-08І-ю0Донецька1,2,3Поіск Бахмут
1620005Шахнюк Артем25-05-07І-ю0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1719952Яцюк Діма01-01-08ІІ-ю0Волинська1,2,3FOXHUNTERSДолинський А.Є.

Ч14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119948Буренко Микола01-01-06ІІІ-ю0Волинська1,2,3FOXHUNTERSДолинський А.Є.
219941Величко Кіріл02-02-06І-ю0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
319802Гуменчук Нікіта24-04-06ІІІ0Вінницька1,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
419996Дереколенко Остап09-03-06ІІІ0Сумська1,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
519936Железняк Іван31-03-05ІІІ0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
620008Ковальський Костянтин06-03-06ІІІ-ю0м.Київ1,2,3Братчук С.М.
719851Кондратенко Максим30-01-06І-ю0Кіровоградська1,2,3ПеленгЩербатюк Н.І.
820006Короткий Дмитро06-02-06ІІ-ю1451307Сумська1,2,3Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
919905Корсун Юрій14-04-05ІІІ0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1018337Логутін Кирил06-05-05ІІ8071111Сумська1,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1119800Ляхович Володимир26-07-05КМСУ0Вінницька1,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
127824Медвєдєв Кирило16-02-06ІІІ1451291Сумська1,2,3Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1319940Муштук Данііл17-03-06І-ю0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1419799Пащенко Володимир16-04-05ІІ0Вінницька1,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
155510Редька Егор21-01-06КМСУ8061111Сумська1,2,3SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1619970Самойленко Михайло28-04-05б/р0Сумська1,2,3Щербань С.В.
1719972Саприка Микола07-02-05б/р0Сумська1,2,3Щербань С.В.
1819997Содоль Олександр22-06-05І-ю0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1918147Стаценко Павло12-07-06І-ю363328м.Київ1,2,3Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
2019803Степаніщев Артем06-12-05ІІ0Вінницька1,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
2119971Хиблень Антон16-08-05б/р0Сумська1,2,3Щербань С.В.
2219949Чилій Дмитро01-01-05ІІ-ю0Волинська1,2,3FOXHUNTERSДолинський А.Є.

Ч16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119937Антончик Владислав09-09-04І-ю0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
213123Білецький Кіріл10-02-04І363321м.Київ1,2,3Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
319797Воєвода Богдан12-05-04І0Львівська1,2,3ARDF ZolochivПеля З.М.
419906Гусін Олександр02-12-03І0Львівська1,2,3ARDF ZolochivПеля З.М.
519938Жмуцький Владислав18-10-04І-ю0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
619939Загурський Ярослав27-12-04І-ю0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
718148Ільченко Тимофій14-05-04І363326м.Київ1,2,3Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
819898Кисельов Михайло15-08-04І-ю0Вінницька1,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
917506Лобацький Тарас08-09-04І0Волинська1,2,3FOXHUNTERSДолинський А.Є.
1016155Мироненко Максим27-05-04І0Волинська1,2,3FOXHUNTERSДолинський А.Є.
1119801Мілінчук Давид05-10-04ІІІ0Вінницька1,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1219792Орлов Антон09-11-04І363327м.Київ1,2,3Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1319967Петренко Костянтин23-08-04ІІ0Сумська1,2,3Щербань С.В.
1419907Погончук Назар19-09-04ІІ0Львівська1,2,3ARDF ZolochivПеля З.М.
1519824Шпинов Даніл20-09-03ІІІ0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1612551Штогрін Вячеслав17-03-04І-ю0Сумська1,2,3Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ