ardf.ua заявки

Чемпіонат України із спортивної радіопеленгації, 11-14 квітня м.Луцьк

   Вхід
   Реєстрація

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШ
119955Гузюк Аня01-01-08б/р0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ
219989Іванько Аріна28-07-10ІІІ-ю1006417Донецька1,2,3,4RO team FoxІванько А.В.
319953Іщук Вікторія01-01-08б/р0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ
419844Кравцова Марія01-01-08ІІ-ю1006482Донецька1,2,3,4RO team FoxІванько А.В.
520003Куніцина Анна04-06-07І-ю0Хмельницька1,2,3,4Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
619954Лотоцька Каріна01-01-08б/р0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ
719921Лучкань Вероніка26-12-07ІІІ-ю363347м.Київ1,2,3,4Братчук С.М.КЦДЮТ м.Київ
819928Мілінчук Марія31-12-08ІІІ-ю0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
919990Сас Марія17-06-10ІІІ-ю1006483Донецька1,2,3,4RO team FoxІванько А.В.
1019922Степанчук Мирослава05-11-08ІІІ-ю363345м.Київ1,2,3,4Братчук С.М.КЦДЮТ м.Київ
1119931Тімофеева Валерія02-01-07І-ю363322м.Київ1,2,3,4Братчук С.М.
1219979Фролова Олександра01-08-07І-ю0Донецька1,2,3,4Поіск Бахмут
1319980Штепа Аріна08-10-07І-ю0Донецька1,2,3,4Поіск Бахмут

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШ
119914.Чубатенко Ангеліна10-10-06І-ю0Донецька1,2,3,4Поіск Бахмут
219962БакаленкоСофія30-09-06І-ю0Рівненська2,3
319947Бойко Юліана03-03-06б/р0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ
419843Бритченко Валерія12-07-06І-ю0Донецька1,2,3,4Поіск Бахмут
519916Василенко Анастасія05-04-07І-ю0Донецька1,2,3,4Поіск Бахмут
619934Гавенко Лілія05-05-06І-ю0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
719795Деремед Анна14-07-06І-ю363321м.Київ1,2,3,4Братчук С.М.
818248Дзюбенко Вероніка31-05-06ІІ-ю1451285Сумська1,2,3,4Пугач О.М.СОЦПО та РТМ
919842Дмитриченко Ірина17-03-06І-ю0Донецька1,2,3,4Поіск Бахмут
1019794Доленко Олександра20-11-06І-ю363323м.Київ1,2,3,4Братчук С.М.
1119927Задорожна Марина12-09-05ІІІ-ю0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1219918Кармазин Маряна02-03-07І-ю0Львівська1,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
1318249Клименко Юлія24-02-06ІІІ-ю1451302Сумська1,2,3,4Пугач О.М.СОЦПО та РТМ
1416532Ковтун Анастасія10-10-07ІІІ0Сумська1,2,3,4Редька М.Г.
1519965Коздровська Марія05-08-06І-ю0Рівненська2,3
1619998Лісовик Анастасія04-03-06І-ю0Хмельницька1,2,3,4Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
1714613Мирошниченко Елизавета14-04-06І0Сумська1,2,3,4Редька М.Г.
1819917Муран Юлія02-02-06І-ю0Львівська1,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
1919804Ричковська Єлизавета19-11-05І-ю0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
2019836Сорока Анастасія01-01-08ІІІ-ю1006367Донецька1,2,3,4RO team FoxІванько А.В.
2119978Успенська Анастасія26-12-05І-ю0Донецька1,2,3,4Поіск Бахмут
2219981Шаланкі Ксенія22-09-06І-ю0Донецька1,2,3,4Поіск Бахмут
2319969Шарахова Таїсія10-05-06б/р0Сумська1,2,3,4
2419968Шкуринова Марія21-09-06б/р0Сумська1,2,3,4

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШ
119820Бєлаш Жанна19-08-04ІІ0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
214812Бондаренко Анна19-10-03І-ю0Сумська1,2,3,4Редька М.Г.
318146Бондарчук Анастасія10-06-03І363327м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
419805Владімірова Віра19-11-04І0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
516845Гузюк Оксана29-01-04І0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинський, Мальчик І.М.Волинь ЦТСЕ
616843Демчук Катерина06-12-03І0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинський, Мальчик І.М.Волинь ЦТСЕ
717505Джигалюк Маряна01-01-04І0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинський, Мальчик І.М.Волинь ЦТСЕ
818351Дорда София18-11-03І0Сумська1,2,3,4Редька М.Г.
918339Дрижова Анна06-12-03І0Сумська1,2,3,4Редька М.Г.
1019850Зарудня Дар’я23-02-04ІІ0Кіровоградська1,2,3,4ПеленгЩербатюк Н.І.
1119919Заяць Анна04-02-03ІІ363348м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1219933Зімбіцька Ірина18-05-04І-ю0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1316156Лотоцька Аліна08-06-04І0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинський, Мальчик І.М.Волинь ЦТСЕ
1414889Мартиненко Ксенія16-12-04ІІІ-ю1451291Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1519823Петровська Єлєна19-03-04КМСУ0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
168223Прянішнікова Карина08-10-04І-ю1451299Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1719807Солоненко Аліна07-02-04КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1819976Третьяк Катерина14-03-03ІІІ0Донецька1,2,3,4Поіск Бахмут
1919977Третьяк Оксана14-03-03ІІІ0Донецька1,2,3,4Поіск Бахмут
2019961Яремчук Софія12-09-03І-ю0Рівненська2,3

Ж19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШ
119828Власюк Юлія21-11-01І0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
219838Голюк Ольга29-05-00КМСУ0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинський, Мальчик І.М.Волинь ЦТСЕ
311198Гупало Ольга23-08-02КМСУ0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ
418340Дика Даша25-10-03ІІІ0Сумська1,2,3,4Редька М.Г.
55020Мельник Христина26-07-00МСУ0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ
63014Новак Ольга21-11-02І0Сумська1,2,3,4Чухненко О.В.
711659Панасенко Вікторія03-11-01КМСУ0Сумська1,2,3,4Чухненко О.В.
819829Панчук Наталія20-11-01КМСУ0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
919930Пугач Марія06-05-00МСУ1451300Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1018145Смик Людмила29-09-01МСУ363328м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1119983Старцева Валерія22-03-01ІІІ0Донецька1,2,3,4ДОЦТДЮДойч Т.Л.

Ж20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШ
119946Братчук Алла06-07-86МСУ0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ
219904Геращенко Діанора08-06-95МСУ2091745Кіровоградська1,2,3,4Пеленг
319945Долинська Ірина20-01-91КМСУ0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ
419833Зоря Карина01-01-97І1006394Донецька1,2,3,4RO team FoxІванько А.В.
519920Кобець Юлія07-03-96МСУ363349м.Київ1,2,3Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
62021Кононенко Анастасия24-06-94МСМК363330м.Київ1,2,3,4Великанов Н.В..
719929Лебедєва Любов27-11-99КМСУ0Вінницька1,2,3,4
819995Лисянська Дар`я11-03-98КМСУ0Сумська1,2,3,4Чухненко О.В.
919924Маринченко Мар*яна05-03-89МСМК1989035м.Київ1,2,3,4Великанов Н.В..
1019982Науменко Лучана15-03-97МСУ0Донецька1,2,3,4Поіск Бахмут
11529Пархоменко Олександра11-08-89МСМК502539м.Київ1,2,3,4Великанов Н.В..
1219830Петровська Яна16-06-99МСУ0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1319839Светлична Ольга23-08-93КМСУ0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинський, Мальчик І.М.Волинь ЦТСЕ
142053Фурса Елена13-05-76МСМК335911м.Київ1,2,3,4Великанов Н.В..

Ж35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШ
119902Геращенко Елеонора24-04-71МСМК7000148Кіровоградська1,2,3,4Пеленг
219889Зикова Лілія01-03-70КМСУ335949Сумська1,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
319899Іщенко Оксана31-03-78І0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.Г
419956Молошик Оксана01-02-84МСУ0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ
519821Панчук Людмила11-01-72І0Хмельницька4Нетішин КЮТ
619662Полубенцева Світлана24-04-83МСУ1006306Донецька1,2,3,4RO team FoxІванько А.В.
719853Щербатюк Наталія13-03-70МСМК0Кіровоградська2,3ПеленгЩербатюк Н.І.

Ж50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШ
119987Дойч Тетяна03-09-67ІІ0Донецька1,2,3,4ДОЦТДЮ

Ч12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШ
119950Абрамов Клим01-01-08б/р0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ
219951Бойко Богдан01-01-08б/р0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ
319974Іванін Ростислав12-05-07І-ю0Донецька1,2,3,4Поіск Бахмут
419911Кот Іван27-06-08І-ю363333м.Київ1,2,3,4Братчук С.М.
519964Купець Ілля03-10-07І-ю0Рівненська2,3
620000Лавренюк Павло19-06-07І-ю0Хмельницька1,2,3,4Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
719999Лісовик Артем26-06-07І-ю0Хмельницька1,2,3,4Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
819913Мациборок Святослав27-01-07І-ю0Львівська1,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
919935Мовчанюк Назар04-01-07І-ю0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1019973Пеца Артур01-01-07б/р0Сумська1,2,3,4
1119963Синюк Родіон23-11-07І-ю0Рівненська2,3
1219932Сокалюк Святослав23-05-08І-ю363324м.Київ1,2,3,4Братчук С.М.
1315308Тихонков Михайло25-12-07ІІІ0Сумська1,2,3,4Редька М.Г.
1419975Ходов Данило03-08-08І-ю0Донецька1,2,3,4Поіск Бахмут
1520005Шахнюк Артем25-05-07І-ю0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1619952Яцюк Діма01-01-08б/р0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ

Ч14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШ
119948Буренко Микола01-01-06б/р0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ
219941Величко Кіріл02-02-06І-ю0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
319852Гончар Артемій23-06-05І-ю0Кіровоградська1,2,3,4ПеленгЩербатюк Н.І.
419802Гуменчук Нікіта24-04-06І-ю0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
519996Дереколенко Остап09-03-06ІІ-ю0Сумська1,2,3,4Редька М.Г.
619936Железняк Іван31-03-05ІІІ0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
719851Кондратенко Максим30-01-06І-ю0Кіровоградська1,2,3,4ПеленгЩербатюк Н.І.
820006Короткий Дмитро06-02-06ІІІ-ю1451296Сумська1,2,3,4СК СКІФЗикова Л.І.СОЦПО та РТМ
919905Корсун Юрій14-04-05ІІІ0Хмельницька1,2,3Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1018337Логутін Кирил06-05-05ІІІ0Сумська1,2,3,4Редька М.Г.
1119800Ляхович Володимир26-07-05КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
127824Медвєдєв Кирило16-02-06ІІІ-ю1451308Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1319940Муштук Данііл17-03-06І-ю0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1419799Пащенко Володимир16-04-05ІІ0Вінницька1,2,3Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
155510Редька Егор21-01-06КМСУ8061111Сумська1,2,3,4Редька М.Г.
1619970Самойленко Михайло28-04-05б/р0Сумська1,2,3,4
1719972Саприка Микола07-02-05б/р0Сумська1,2,3,4
1819997Содоль Олександр22-06-05І-ю0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1919984Старцев Кирило28-04-06І-ю0Донецька1,2,3,4ДОЦТДЮДойч Т.Л.
2019985Старцев Юрій28-04-06І-ю0Донецька1,2,3,4ДОЦТДЮДойч Т.Л.
2118147Стаценко Павло12-07-06І-ю363334м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
2219803Степаніщев Артем06-12-05ІІ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
2319966Ткач Ілля03-08-06І-ю0Рівненська2,3
2419988Убоженко Вячеслав02-01-05І-ю0Донецька1,2,3,4ДОЦТДЮДойч Т.Л.
2519971Хиблень Антон16-08-05б/р0Сумська1,2,3,4
2619949Чилій Дмитро01-01-05б/р0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ

Ч16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШ
119937Антончик Владислав09-09-04І-ю0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
213123Білецький Кіріл10-02-04ІІ363335м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
319797Воєвода Богдан12-05-04І0Львівська1,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
420004Галицький Назар07-06-04І-ю0Хмельницька1,2,3,4Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
520002Городніченко Олександр29-02-04ІІІ0Хмельницька1,2,3,4Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
619906Гусін Олександр02-12-03І0Львівська1,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
719959Дедюх Андрій19-06-03І-ю0Рівненська2,3
819986Єршов Віталій12-05-03ІІІ0Донецька1,2,3,4ДОЦТДЮДойч Т.Л.
917366Жижко Тимофій20-03-04ІІ-ю1006369Донецька1,2,3,4RO team FoxІванько А.В.
1019938Жмуцький Владислав18-10-04І-ю0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1120001Заболотний Владлен26-06-04ІІІ0Хмельницька1,2,3,4Шепетівка ЦНТТУММакаренко В.І.
1219939Загурський Ярослав27-12-04І-ю0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
1318148Ільченко Тимофій14-05-04ІІ363350м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1419898Кисельов Михайло15-08-04ІІІ-ю0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1519960Криницький Антон27-08-04І-ю0Рівненська2,3
1617506Лобацький Тарас08-09-04І0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинський, Мальчик І.М.Волинь ЦТСЕ
1716155Мироненко Максим27-05-04І0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинський, Мальчик І.М.Волинь ЦТСЕ
1819801Мілінчук Давид05-10-04ІІІ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
1919792Орлов Антон09-11-04ІІ363351м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
2019967Петренко Костянтин23-08-04ІІ0Сумська1,2,3,4
2119907Погончук Назар19-09-04ІІ0Львівська1,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
2219824Шпинов Даніл20-09-03ІІІ0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
2312551Штогрін Вячеслав17-03-04І-ю1451303Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ

Ч19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШ
119809Безверхній Євген02-02-02КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
219825Бумар Олексій04-01-02ІІ0Донецька1,2,3,4Поіск Бахмут
319811Войцехівський Богдан14-03-01МСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
416365Дворніков Данило12-07-04КМСУ1006387Донецька1,2,3,4RO team FoxІванько А.В.
59465Денисенко Дмитро05-06-02МСУ0Сумська1,2,3,4Редька М.Г.
619808Дремлюга Максим28-03-02КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
76985Іщенко Дмитро20-12-00МСУ363339м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
817502Іщук Владислав07-03-02І0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинський, Мальчик І.М.Волинь ЦТСЕ
919812Кальніченко Владислав24-08-01КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
109091Карпович Федір21-02-00МСУ363340м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1111634Кулінченко Лев18-08-03КМСУ363337м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
129464Малеваний Артем26-03-02КМСУ0Сумська1,2,3,4Редька М.Г.
1319925Мінчук Євген01-05-01КМСУ0Кіровоградська1,2,3,4ПеленгЩербатюк Н.І.
1419991Рева Олексій20-11-02ІІІ-ю1006408Донецька1,2,3,4RO team FoxІванько А.В.

Ч20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШ
116306Братчук Сергій16-07-81МСМК363341м.Київ1,2,3,4Великанов Н.В..
219892Веліканов Євген19-07-81МСУ363342м.Київ1,2,3,4Великанов Н.В..
311211Долинський Ігор27-07-85МСУ0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинський, Мальчик І.М.Волинь ЦТСЕ
419897Зеленський Сергій17-06-62МСМК0Вінницька1,2,3,4
58425Іванько Олексій25-02-83МСМК1006415Донецька1,2,3,4RO team FoxІванько І.В.
619815Колодяжний Василь31-12-69МСМК0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
750Марчук Олександр17-08-86МСМК0Вінницька1,2,3,4Човган А.Ю
82007Олешко Сергій10-01-85МСУ335907м.Київ1,2,3,4Великанов Н.В..
918468Павлюк Вадим20-07-90КМСУ0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинський, Мальчик І.М.Волинь ЦТСЕ
1019943Павлюк Віталій20-07-90МСМК0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ
1119942Павлюк Петро13-02-86МСУ0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ
1219957Петрук Дмитро02-10-86КМСУ0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ
1319834Полубенцев Олег28-07-94КМСУ1006493Донецька1,2,3,4RO team FoxІванько А.В.
141241Пугач Олексій25-11-92МСУ1451288Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1519926Устянський Сергій25-07-98КМСУ0Кіровоградська1,2,3,4ПеленгЩербатюк Н.І.
1619923Чумак Дмитро01-08-81МСМК335913м.Київ1,2,3,4Великанов Н.В..
1717501Шкідина Артур22-06-96МСУ0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинський, Мальчик І.М.Волинь ЦТСЕ
1819896Штанько Сергій20-08-77МСМК1006418Донецька1,2,3,4RO team FoxІванько А.В.

Ч40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШ
119793Гнедов Володимир06-06-70МСМК1970606м.Київ1,2,3,4Великанов Н.В..
219817Гончарук Сергій01-01-72МСМК0Вінницька1,2,3,4
319818Губарь Дмитро01-01-75КМСУ0Вінницька1,2,3,4
49648Давиденко Юрий15-10-73МСУ363343м.Київ1,2,3,4Великанов Н.В..
519944Заклекта Андрій10-08-79МСУ0Волинська1,2,3,4FoxhuntersДолинськийВолинь ЦТСЕ
619841Науменко Володимир07-02-58МСУ0Донецька1,2,3,4Поіск Бахмут
719958Пугач Михайло21-11-62МСМК1451297Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
81251Редька Максим21-07-71МСМК8071111Сумська1,2,3,4Редька М.Г.
919822Смирнов Олександр17-08-70МСМК0Донецька1,2,3,4Поіск Бахмут
1019816Човган Олександр28-02-73КМСУ0Вінницька2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
112589Чухненко Олександр17-05-68КМСУ0Сумська1,2,3,4
1210274Якименко Віталій01-03-67КМСУ2040930Харківська1,2,3

Ч50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШ
119901Геращенко Валерій12-03-62МСМК2068654Кіровоградська1,2,3,4Пеленг
219894Шуман Олег06-01-68І363344м.Київ1,2,3,4Великанов Н.В..

Ч60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШ
12013Веліканов Микола13-05-52МСМК335914м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.
29364Іванчихін Микола04-01-55МСМК363346м.Київ1,2,3,4
3527Пархоменко В’ячеслав06-08-59МСУ1601765м.Київ1,2,3,4СлавутичПархоменко Т.Ю.
419796Шевчук Ігор11-04-56МСУ0Івано-Франківська1,2,3,4м.Коломия клуб ВаріантШевчук І.М.

Ч70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонДнівКлубТренерДЮСШ
119798Баранов Вячеслав25-12-46МСМК0Закарпатська1,2,3,4Великанов Н.В..
25205Барановський Віктор13-01-40МСМК895136м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.
319912Фурса Олег27-01-47МСМК335910м.Київ1,2,3,4