ardf.ua заявки

26.07-29.07.2018 Вінницька
Чемпіонат України із спортивного радіоорієнтування 26-29 липня. м.Вінниця

   Вхід
   Реєстрація
Заявочна форма закрита!
Для введення в базу нових тренерів, клубів та ДЮСШ натисніть кнопку перегляд повідомлень і напишіть повідомлення організаторам змагань.
Для жеребкування першого дня змагань введіть в поле забіг порядок старту спортсменів вашої команди в групі.
Всього заявилося: 109
 
 

Ж12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119916Василенко Анастасія05-04-07ІІ9000704Донецька1,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
219795Деремед Анна14-07-06І7002258м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
319794Доленко Олександра20-11-06ІІ7010419м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
419915Ковган Аліна21-07-06ІІІ0Донецька1,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
519844Кравцова Марія09-10-08ІІІ1006482Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
619910Маздор Ярослава08-11-06І-ю0м.Київ1,2,3,4Братчук С.М.
719835Полубенцева Ірина01-01-08КМСУ1006387Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
819836Сорока Анастасія09-04-08І1006369Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
919909Тімофєєва Валерія02-01-07І-ю0м.Київ1,2,3,4Братчук С.М.

Ж14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119843Бритченко Валерія12-07-06ІІ9000705Донецька1,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
219805Владімірова Віра19-11-04КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
311418Давиденко Катерина07-12-04І0м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
419842Дмитриченко Ірина17-03-06ІІ9000703Донецька1,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
514613Мирошниченко Єлизавета14-04-06КМСУ0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
619804Ричковська Єлизавета19-11-05ІІ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
719807Солоненко Аліна07-02-04МСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
819806Солонина Мирослава16-02-04І0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
919914Чубатенко Ангеліна10-10-06І-ю0Донецька1,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.

Ж16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
114812Бондаренко Анна19-10-03ІІІ0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
218351Дорда Софія18-11-03КМСУ0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
318339Дрижова Анна06-12-02І0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
43014Новак Ольга21-11-02КМСУ0Сумська1,2,3,4Чухненко О.В.

Ж19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
12287Богатир Олена26-02-01КМСУ1451285Сумська1,2Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
218146Бондарчук Анастасія10-06-03КМСУ7010408м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
319828Власюк Юлія21-11-01МСУ1451284Хмельницька1,2,3,4Великанов Н.В..
418340Дика Даша25-10-03ІІІ0Сумська1,2,3,4Редька М.Г.
514927Кисель Катерина27-04-01ІІ0Сумська1,2,3,4Чухненко О.В.
611659Панасенко Вікторія03-11-01КМСУ0Сумська1,2,3,4Чухненко О.В.
719829Панчук Наталія20-11-01КМСУ1451294Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
819830Петровська Яна16-06-99МСУ8003286Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
91644Пугач Марія06-05-00МСУ0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMЗикова Л.І.СОЦПО та РТМ
1018145Смик Людмила29-09-01МСУ7021205м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”

Ж20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119904Геращенко Діанора08-06-95МСУ0Кіровоградська1,2,3,4ПеленгГолиш В.І.
219813Зеленська Анастасія28-11-96МСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
319833Зоря Карина01-01-97ІІ1006308Донецька3,4RO Team FoxІванько О.В.
411394Іщенко Анастасія23-09-97МСУ0м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
519899Іщенко Оксана31-03-78І0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.Г
62021Кононенко Анастасія24-06-94МСМК7010419м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
719235Маринченко Мар’яна05-03-89МСУ0м.Київ1,2,3,4Гнєдов В.
810123Ничипорук Єльвіра20-02-98МСУ0Сумська1,2,3,4Щербань С.В.
917731Панчук Марія25-11-96МСУ0м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
10529Пархоменко Олександра11-08-89МСМК502539м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
1119662Полубенцева Світлана24-04-83МСУ1006369Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
122053Фурса Елена13-05-76МСМК7010409м.Київ2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..

Ж35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119902Геращенко Елеонора24-04-71МСМК0Кіровоградська1,2,3,4ПеленгГолиш В.І.
219889Зикова Лілія01-03-70КМСУ1451299Сумська1Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ

Ч12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119903Геращенко Ростислав07-08-06б/р ю0Кіровоградська1,2ПеленгГолиш В.І.
219802Гуменчук Нікіта24-04-06ІІ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
319911Кот Іван27-06-08ІІІ-ю363345м.Київ1,2,3,4Братчук С.М.
419913Мациборок Святослав27-01-07ІІІ0Львівська1,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
518147Стаценко Павло12-07-06І7010418м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”

Ч14

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119898Кисельов Михайло15-08-04ІІ-ю0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
219908Колодчак Юрій09-06-05ІІІ0Львівська1,2,3,4Голиш В.І.
319905Корсун Юрій14-04-05ІІ0Хмельницька1,2,3,4Нетішин КЮТПанчук Л.С.
418337Лагутін Кирило06-05-05КМСУ0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
519800Ляхович Володимир26-07-05КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
619801Мілінчук Давид05-10-04І0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
719799Пащенко Володимир16-04-05ІІ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
819907Погончук Назар19-09-04І0Львівська1,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
95510Редька Егор21-01-06КМСУ8061111Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1019803Степаніщев Артем06-12-05КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2

Ч16

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119809Безверхній Євген02-02-02КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
213123Білецький Кіріл10-02-04КМСУ7010417м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
319797Воєвода Богдан12-05-04І0Львівська1,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
419906Гусін Олександр02-12-03І0Львівська1,2,3,4ARDF ZolochivПеля З.М.
516365Дворніков Данило21-07-04МСУ1006367Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.ОДЮСШ для дітей сиріт
619808Дремлюга Максим28-03-02КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
717366Жижко Тимофій20-03-04ІІІ1006387Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.
811634Кулінченко Лев18-08-02КМСУ7010410м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
919887Недбаєв Олександр01-11-04І-ю0Сумська1,2,3,4Чухненко О.В.

Ч19

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119825Бумар Олексій04-01-02ІІ0Донецька1,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
219811Войцехівський Богдан14-03-01МСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
319814Гевчук Богдан13-05-01КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
411409Голубничий Сергій11-10-00КМСУ0м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
55882Гончаров Роман02-05-01І0Сумська1,2,3,4Чухненко О.В.
69465Денисенко Дмитро05-06-02МСУ0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
76985Іщенко Дмитро20-12-00МСУ8005440м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
819812Кальніченко Владислав24-08-01КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
99091Карпович Федір21-02-00МСУ7010406м.Київ1,2,3,4Великанова Н.Л.ДЮСШ”Віраж”
1014608Поповченко Анатолій01-01-00МСУ0Сумська1,2,3,4Щербань С.В.

Ч20

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
116306Братчук Сергій16-07-81МСМК7500201м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
219892Веліканов Євген19-07-81МСУ7000686м.Київ2,3,4Великанов Н.В..
319793Гнедов Володимир06-06-70МСМК1970606м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
48425Іванько Олексій25-02-83ІІІ1006415Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько І.В.
519815Колодяжний Василь31-12-69МСМК0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
650Марчук Олександр17-08-86МСМК1110242Вінницька1,2,3,4Човган А.Ю
72602Надточий Руслан12-04-97МСУ0Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
82007Олешко Сергій10-01-85МСУ8006866м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
919834Полубенцев Олег28-07-94КМСУ0Донецька3,4RO Team FoxІванько О.В.
101241Пугач Олексій25-11-92МСУ1451298Сумська1,2,3,4Зикова Л.І.СОЦПО та РТМ
111251Редька Максим21-07-71МСМК8071111Сумська1,2,3,4SUMY RADIOORIENTEERING TEAMРедька М.Г.
1219896Штанько Сергій20-08-77МСМК1006418Донецька1,2,3,4RO Team FoxІванько О.В.

Ч40

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119817Гончарук Сергій01-01-72МСМК0Вінницька1,2,3,4Голиш В.І.
219818Губарь Дмитро01-01-75КМСУ0Вінницька1,2,3,4Голиш В.І.
39648Давиденко Юрий15-10-73МСУ7212579м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
419897Зеленський Сергій17-06-62МСМК0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.Г
519841Науменко Володимир07-02-58МСУ9000701Донецька1,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
6527Пархоменко В’ячеслав06-08-59МСУ1601765м.Київ1,2,3,4Київ-радіоПархоменко Т.Ю.
719822Смирнов Олександр17-08-70МСМК0Донецька1,2,3,4Поіск БахмутГолиш В.І.
819816Човган Олександр28-02-73КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.ГВінницька МДЮСШ №2
919894Шуман Олег06-01-68І7022028м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..

Ч50

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
119901Геращенко Валерій12-03-62МСМК0Кіровоградська1,2,3,4ПеленгГолиш В.І.
219900Чумаков Геннадій10-07-62КМСУ0Вінницька1,2,3,4Зеленский С.Г
32589Чухненко Олександр17-05-68КМСУ1451290Сумська1,2,3,4Чухненко О.В.

Ч60

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
12013Веліканов Микола13-05-52МСМК7010413м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанова Н.Л.
29364Іванчихін Микола04-01-55МСМК7022032м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанов Н.В..
319912Фурса Олег27-01-47МСМК335910м.Київ1,2,3,4Шпортько С.В.
419796Шевчук Ігор11-04-56МСУ0Івано-Франківська1,2,3,4м.Коломия клуб ВаріантШевчук І.М.

Ч70

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЗабігДнівКлубТренерДЮСШ
15205Барановський Віктор13-01-40МСМК895136м.Київ1,2,3,4Київ-радіоВеликанова Н.Л.