X
    Категорії: Документи

Рішення робочої групи у Львові 2017 року

В період проведення Чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях (м. Львів) робочою групою прийняті наступні рішення:

  1. Залишити чинним рейтинг групи Ч40 з радіоорієнтування по ЧУ в Ужгороді.
  2. Застосовувати принцип середнього арифметичного часу (далі – САЧ) в радіоорієнтуванні на випадок непрацездатності передавача (маяка) або його поганої чутності (проект Іванько Олексія).

Зміст принципу:

  1. забіг вважається таким, що відбувся, коли спортсмени, які старували на початку, в середині і в кінці стартового протоколу, взяли всі необхідні КП (при цьому, КП радіоорієнтування було чутно на відстані згідно з правилами в зоні, визначеній на мапі);
  2. у випадку, коли КП не працювало (не було чутно у визначеній на мапі зоні з відстані, визначеній правилами), вираховується САЧ на перегоні для спортсменів, які не взяли вказане непрацююче КП (або взяли, але затратили на його пошук багато часу). При цьому значення САЧ береться з часу 3-5 спортсменів, які показали кращий час на даному перегоні (з непрацюючим КП). Спортсменам, час в забігу яких менший від САЧ перегону,  результат не перераховується.
  3. спортсмени забігу, в якому не працює (не чутно) КП, повинні знати і розуміти, що забіг не буде анульований і необхідно продовжувати боротьбу на дистанції.
admin :

Переглянути комментарі (3)

  • Добрый вечер,у нас маразм крепчает.Решение РГ закон.Разъясните пожалуйста на чём основывается решение рг.по группе М40? Второй вопрос:как можно принимать в течении месяца два совершенно противоположных решения по гр М21?В Кропивницком будет третье решение? Представители РГ должны высказать мнение от спортсменов своего региона ,а не своё ЛИЧНОЕ мнение,а у нас спортсмены голосуют за одно решение,а их представители голосуют за совершенно противоположное решения,и потом рг решила....я уже писал ВЕЛИКИЕ РЕШИТЕЛИ СУДЕБ СРП,опуститесь на землю ,прислушайтесь к людям которые ходят по земле(тренируются и хотят реальный результат,а не созданный искусственно под кого-то).Без уважения к решению рг.Ю.Давиденко.

  • В таких випадках було б добре мати звіти з засідань РГ, з яких було б видно хто і за що голосував.